Autor Wątek: Bug  (Przeczytany 1377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Bug
« dnia: 26 Styczeń 2008, 20:37:31 »
No dobrze...jak pewnie wiecie napisałem pare chwil wcześniej temat otym że chce znowu zainstalować Gothic 3 bo mam takiego buga że niemoge wyciągnąć broni , skłamałem , tak naprawde to mam innego buga a mianowicie...

gdy podchodzimy np. to diega i stajemy przednim to pisze nadnim diego i jak klikniemy lewy klawisz myszy to możemy z nim pogadać , tak samo jest jak wyciągniemy broń ( tak samo jest też w Gothic 1 Gothic 2/Noc Kruka ) to wtedy nadal pisze diego ale jak juz klikniemy lewy to go udeżymy , i tu właśnie zrobili tak że jak mamy wyciągnientom broń i gdy nad jakimś NPC widzimy jego nazwe to jak machniemy mieczem to go udezymy bo wtedy mamy namieżonego tego npc i zawsze jak udeżamy bezzi zawsze celuje w NPC którego nazwa jest wyświetlona na ekranie , czy jakos tak nie umiem tego wytłumaczyć :P , i mam takiego BUG'a że gdy podchodze do orka (byle jakiego ) to jak do niego podchodze to widać ten napis , ale jak wycięgne bron to on znika , czyli ork niejest już namierzony , i to jest hamskie bo gdy szłem sobie z Gornem i podeszliśmy do orka który nas zaatakował i to było hamskie bo gdy wyciągnołem bron by zatakowac orka kursor ciągle mi namierzał gorna i jak machałem mieczem to udezałem w gorna , bo jak już wspomniałem wcześniej kursor nie chce mi namiezyc orka ( tak jak by go tam nie bylo , gdyby na terenie walki byl bezzi i gorn ) przesco niemoge go trafic ( chyba że przypadkowo ) , ale ta sytuacja z gornem jest hamska , i musiałem czekac aż gorn zabije tego orka

Wiem że jakoś ''dziwacznie'' wytłumaczyłem wam tego buga , ale musicie mi pomuc bo jeśli nie to nigdy w otoczeniu ludzi nie będę muguł walczyc z orkiem :( , pls powieccie jak usunąć tego buga
acha i nie piszcie rzeczy typu ''zainstaluj Gothic 3 od nowa '' bo już to robiłem
noi się zastanawiacie poco chciałem uchornic savey , bo przeciesz musiałem usunac Gothic 3 a myślałem że nie ma opcji zachowania save'ów ( czy cos takiego )

PozDRo Russel
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2008, 20:39:52 wysłana przez Russel »

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Bug
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:12:01 »
Sprawa save'ów:Masz je w "moje dokumenty"
A co do Buga to nie orientuje się w tym,jakiego masz patcha?zainstaluj moze1.5.2(jeśli masz gorszego)moze to pomoże choć głowy nie daje.Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Bug
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:12:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top