Autor Wątek: Ulubiony typ broni  (Przeczytany 18665 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Luty 2008, 20:45:47 »
Moim ulubionym typem jest broń jednoręczna bo szybciej uderza a niektóre bronie jednoręczna są naprawdę dobre tak jak orkowa zguba czy miecz z magicznej rudy      

Offline !Rafaello!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2008, 21:46:06 »
Na początek zawsze mam broń jednoręczną. Potem jak zdobędę więcej siły, przerzucam się na cięższy rodzaj broni. Zamiast łuku czy kuszy wolę magię. Trenuje się tylko w broni dwuręcznej i magii. Lubię rzucić najpierw "fireballa", a potem ewentualnie się siekać "nożykiem" . Podoba mi się ten styl eksterminowania wszelkich plugastw .
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2008, 21:46:48 wysłana przez !Rafaello! »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2008, 21:46:06 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Maj 2008, 08:21:21 »
Ja w broni do walki wręcz preferuje broń jednoręczną, ponieważ jest szybsza i łatwiej jest nią zabić  , np. przydaje się wtedy kiedy zaatakuje Cię kilka potworów naraz, dzięki niej możesz wyprowadzić szybkie ciosy i sprawa załatwiona. Co do broni dystansowej do oczywiście łuk. Nie wiem dlaczego, ale zawsze w grach łuki wygrywały u mnie z kuszami  

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Maj 2008, 10:31:08 »
Ja lubię zdecydowanie kusze.Zadają większe obrażenia.Co do broni do walki w zwarciu,to lubię siekać innych z broni dwuręcznej.  

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Maj 2008, 12:31:33 »
Ja zdecydowanie wolę broń jednoreczna, ponieważ szybkosc w walce jest decydującym czynnikiem, który decyduje o przeżyciu naszej postaci w starciu z wrogiem. Co do  broni dystansowej, wybieram łuk, szybciej się go "ładuje" i fajnie wygląda.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Maj 2008, 14:53:33 »
Ja lubię broń dwuręczną, co prawda powolna, ale ma duży zasięg i spore obrażenia. Z broni dystansowych lubię łuk, aczkolwiek wkurza mnie to, jak podczas mierzenia do wroga i strzelania w niego, ów wróg przemieści się gdzieś, to Bezimienny dalej celuje przed siebie a strzały lecą na boki, czy nawet do tyłu. Nie jest to utrudnienie, ale lipnie wygląda.

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Maj 2008, 13:05:25 »
Wyprowadze paru z bledu tych co lubia bron jednoreczna
Ludzie!Jaka dobra bron pod koniec gry jest jednoreczna?Ciezkie magiczne ostrze na smoki?Topor bersekera?już na poczatku gry dajcie par epnktow w sile i mozecie mieć lekki miecz dwureczny ktory na tym poziomie gry przewyzsza kazda jednoreczna.Walenie w jednoreczna bron jest strata punktow nauki bo serio pod koniec gry chodzicie ze sztyletem?

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Maj 2008, 13:44:24 »
Ja osobiście lubię łuki i broń jednoręczną, łuki bo lubię bawić się w myśliwego, fajnie wyglądają i ogólnie lubię łuki. Broń jednoręczną bo jest znacznie szybsza, a co z tego że zadaje mniej obrażeń? jak walczę z człowiekiem (wyjątkiem są magowie), orkiem, jaszczuroczłekiem i wszystkim co ma broń, to w 4 rozdziale nie zadają mi zwykle żadnych obrażeń (zwłaszcza jak mają broń dwuręczną), po prostu jak jego cios już leci to ja robię szybki cios, on nie zdąża nic mi zrobić, wycofuję się i tak w kółko, na większe stworzenia lepsza jest broń dwuręczna (chyba że na trolle, bo trolla powalam bez żadnego problemu z siłą 10 i lagą wystarczy uderzać w... dolne plecy xD). Jak grałem bronią dwuręczną to znacznie łatwiej było mi pokonać smoki (zwłaszcza w n/k) ale musiałem się za to znacznie bardziej natrudzić żeby dojść do smoków. Mój wybór bierze  się z tond że broń dwuręczna jest lepsza tylko z 6 przeciwnikami (smokami)

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Maj 2008, 14:27:46 »
Ja lubie ÂŁuk,Kusze
Zapomniałem uzasadnic Ponieważ ÂŁukiem można strzelać z Dystansu

/używamy opcji edit/ VwB - Używamy opcji połącz posty drogi moderatorze :P - Zhai. Treść posta skrócona o wasze wypociny.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 19:19:30 wysłana przez Zhai »

Offline addo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Maj 2008, 16:58:47 »
Podzielam opinie Bezimiennej.Broń jednoręczna jest stworzona dla mnie:jest szybka i nie zawodna(dwuręczną zdaża się że 5sek robie zamach a póżniej 5sek wracam do pozycji obronnej.To już 10sek kiedy jestem bezbronny).Tylko jednoręczną potrafie skutecznie walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz.Z nroni dystansowej oczywiście kusze bo żeby urzywać dobrego łuku trzeba sporo pn zmarnować na zręczność

Offline Rixin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Maj 2008, 17:14:35 »
najlepsza jest dwuręczna! podejdzie do ciebie taki z jednoręczną to nic nie zrobi bo nie zdąży się zbliżyć.
Najfajniej wygląda Ostrze na smoki i kordelas.
A tak w ogóle addo to jak można 5 sekund zamachiwać się? Czy ty wiesz jak długo  trwa sekunda?

Offline addo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Czerwiec 2008, 14:16:39 »
Rixin napisałem 5 sek nie dosłownie ale w przenośni,poprostu-zadanie ciosu br dwuręczną trwa stanowczo za długo.Walka br dwuręczną pozostawia b.mały margines błędu,co jest ważne w walce z silniejszym przeciwnikiem bez dobrej ochrony.Zgadzam się,że dwuręczne mają lepszy zasięg,ale np. orkowa zguba,czy dobry miecz półtoraręczny wcale im pod tym względem nie ustępują.

Offline Paladyn Albrecht

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Czerwiec 2008, 21:01:15 »
Ja najbardziej lubie bron jednoręczną bo w tej grze nie ma nic potężniejszego niż uwaga uwaga sztylet on wymiata!

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Czerwiec 2008, 21:13:19 »
Ehhh, Ci ludzie, no nic. Moje ulubione typy to:
- Broń Jednoręczna - gdyż jest ona szybka i bardzo dobra
- Łuki - zadają mniejsze obrażenia niż kusza, ale nadrabiają to szybkością ładowania
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 21:13:43 wysłana przez Foltest »

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Czerwiec 2008, 19:52:58 »
Bron 2h I Luk

Bron 2h Jest Duzo Silniejsza A Lukiem Czesciej Sie Trafia I sa Tak Jakby Kritikale :D:P

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Lipiec 2008, 23:34:27 »
Według mnie bron dwureczna. Zadaje duze obrazenia a w rekach mistrza moze byc tak samo szybka jak jednoreczna. No i kusze.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Lipiec 2008, 01:33:46 »
Ja jestem za bronią jednoręczną, bo można zadawać szybkie ciosy, dzięki czemu z grupą przeciwników nie mam problemów i na dodatek nie potrzeba dużo siły, choć broń dwuręczna też nie jest zła. Jeśli chodzi o bronie dystansowe, to nie mam ulubionego typu. ÂŁuk zadaje mniejsze obrażenia od kuszy, ale zaś szybciej strzela - kusza na odwrót. Grając, raz rozwijam ten typ broni, a raz ten, inaczej było by nudno ;).

Canis

  • Gość
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Lipiec 2008, 14:10:40 »
typ broni to w G2 (nie nocy Kruka), to broń dwuręczna, tą bronią oczywiście, święty kat albo Duże magiczne ostrze na smoki, odpowiednik Uriziela w G2. Głównie z tego względu że lepiej wyglądają niż bronie jednoręczne, a zę zazwyczaj i tak biegam z runami to szczegół, jeżeli używam broni to dwuręcznych najczęściej, chyba ze jak powiedziałem gram magiem, a tak jest najczęściej to runki. Jeśli łowcą albo paladynem to dwuręczna broń, jest lepsza, zadaje więcej obrażeń etc. w NK to broń jednoręczna, szpon beliara jako broń jednoręczna :P .

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Lipiec 2008, 19:04:20 »
Ja najbardziej lubię się posługiwać bronią dwuręczną - ładniej wygląda a do tego zadaje duże obrażenia. Jeśli chodzi o broń dystansową to wolę łuk - dlaczego? Powód może trochę dziwny ale kusza na plecach beziego wygląda trochę dziwnie :P , a do tego jak założy jakiś miecz dwuręczny to wygląda to tak jakby kusza leżała na mieczu.Za to łuk przechodzi przez ramię i się nie "gryzie" z mieczem :P , a obrażenia zadaje prawie takie same jak kusza.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:17:15 »
Broń 1h + kusza <- FTW

Imo zabójczy duet (mój ulubiony ;)). Bronie jednoręczne są bardzo szybkie, a w połączeniu z piorunem ze Szponu Beliara (only nk) z wysokim add dmg rate i mistrzostwem w 1h, staje się zabójczą bronią na bliski dystans. Kusza świetnie nadaje się do rażenia przeciwnika zanim ten do nas dojdzie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:17:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top