Autor Wątek: Ulubiony typ broni  (Przeczytany 18667 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« dnia: 25 Styczeń 2008, 21:21:00 »
Moją ulubioną bronią jest łuk, można nim razić z dystansu i zadaje dość duże obrażenia. Można zatruwać lub podpalać strzały.  ÂŁuk czasem wcale nie jest taki drogi a jest dobry.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2008, 21:31:01 »
Moim ulubionym typem broni dystansowej są kusze, a broni bezpośredniej miecze jednoręczne.
Wolę kusze od łuków ponieważ łatwiej z nich celować i zadają większe obrażenia  .
Miecze jednoręczne moim zdaniem są o dużo lepsze od pozostałych, są szybkie ( w przeciwnieństwie do reszty) a kiedy nauczymy się walki 2 mieczami to aż szkoda mi tych przeciwników...  

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2008, 21:31:01 »

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2008, 21:48:56 »
No no tylko pomyśl ile ładujesz kusze a ile łuk. A dzięki za przypomnienie zapomniałem o broni kontaktowej moją ulubioną jest po prostu długi miecz najlepiej półtorak. Nigdy nie zapomnę akcji w D&D kiedy odciąłem łeb niziołkowi. A oto słowa MG : ,,Korpus bez głowy osuwa się na kolana a potem z hukiem uderza o ziemię'' potem rysowaliśmy to na tablicy. Byłem bardzo ucieszony bo nie nawadze nizołków według mnie to najgorsza rasa jaka morze istnieć. Z kumplami chcemy zniszczyć całą krainę zgromadzenia.

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2008, 11:58:44 »
Moją ulubioną bronią jest oczywiście wielki dwuręczny topór bojowy. Jak tak przyłożysz komuś z tak ciężkiej broni między oczy to będzie leżał, kwiczał i zwijał się z bólu.
Jeśli chodzi jednak o broń dystansową to tylko i wyłącznie kusza. Co z tego, że długo się ładuje.
ÂŁuk ładuje się krócej lecz o wiele mniejsze zadają obrażenia. A tak w ogóle może ktoś sobie wyobrazić krasnoluda z lekkim przewiewnym łukiem? Bo ja nie!!

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2008, 12:06:09 »
Orcrist pomyśl jak byś komuś przywalił toporem między oczy to już by raczej nie żył. No chyba żebyś nie trafił. Wtedy by się przestraszył i uciekł.  

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2008, 12:07:26 »
moja ulubiona bron to dobry miecz półtorareczny jest super fajnie wyglada i jeszcze zbroja pala i wygladam jak rycerz. z dynsansowych wole łuki sa szybkie tanie i skuteczne nie wyobrazam sobie isc do GD z inna brona

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2008, 12:13:05 »
Ja z broni 1ręcznych lubię Miecz Paladyna, z 2ręcznych Topór Berserkera a z dystansowych to oczywiście Kuszę ÂŁowcy Smoków, a w Nocy Kruka lubię ognisty łuk.    

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Styczeń 2008, 15:22:03 »
Vessen nie czepiaj się szczegółów.   On umrze, ale w swoim czasie.
Czy zawsze trzeba uderzać cała siłą ?! NIE!! Ja uderzam lekko, by przeciwnik giną wolną i bolesną śmiercią  

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:09:46 »
Moja ulubiona broń to ÂŁuk(z tych samych powodów co Vessen)
I lubie jeszcze Jednoręczny Ognisty Miecz.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Styczeń 2008, 12:53:21 »
Moja ulubiona broń to miecz jednoręczny- magiczne ostrze na smoki. Zadaje potężne obrażenia a jak się umie walczyć to ork wojownik pada na dwa uderzenia!

Offline Feomathar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Styczeń 2008, 13:06:11 »
Ja, osobiście, lubię jednoręczne ostrza magiczne.Są potężne, a często i ,,Bogato Zdobione"(lubię ozdobną broń, tak jak ÂŚwistak).

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Styczeń 2008, 13:31:39 »
A ja najbardziej lubie Dębowy łuk i miecz mistrzowski daltego ze gram glownie magiem i nie musze wydac duzo sily na orez a luk jest the best norlmanie na 3 shoty jak gram wojownikiem mam cienostwora

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2008, 16:24:44 »
Ja najbardziej lubie łuki ponieważ bardzo lubie bawic się w miśliwego który posługuje się łukiem przez to zamiłowanie do myslistwa zawsze wiem tym wszystko

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2008, 12:01:08 »
W dwójce dla mnie liczyło się tylko jedno: Siła, dwuręczne, kusza, i umiejętności do tych dwóch typów. Ciężkie początki, zwłaszcza w grze z dodatkiem, która jest nieco trudniejsza, ale pod koniec postać jest kozacka. Tego ognistego smoka zmiotłem chyba trzema uderzeniami miecza. Przy czym, żeby się cieszyć dobrymi uderzeniami z dwuręcznej, trzeba mieć mistrza dwuręcznej, a to może być dla niektórych problem. Kuszy miałem bodaj 34%, po prostu nie potrzebowałem więcej.

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Luty 2008, 11:45:23 »
Mam dwa typy ulubionej  broni, jedną z nich jest łuk gdyż lepiej wygląda i szybciej strzela. Drugą bronią jest broń dwuręczna gdyż zadaje duże obrażenia i ma większy zasięg. Kombinacja łuku z bronią dwuręczną jest super.  

Moc Innosa

  • Gość
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2008, 22:14:20 »
Ja uzywam i kuszy i luku choc wole kusze
Wole zdecydowanie b.dwureczna bo jezeli ktos ciagle walil w jednoreczna to daleko nie zajdzie bo najpotezniejsze bronie sa dwureczne i na koncu tylko one sa

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty 2008, 22:43:52 »
Pierwsze kroki z gothic 2 zaczynalem b.jednoreczną.Ale niedawno zagralem b.dwóreczną i bylą mi 100 razy lepiej,smoki nawet mnie nie drasnely.Co do kuszy to nie dla mnie juz wole luk,dlaczego?Szybciej atakuje,obrazeniami niewiele rózni się od kuszy i wymaga mniej zręcznosci.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Luty 2008, 01:17:37 »
Wszyscy tak chwalą 2h nie wiem dlaczego,wiadome jest,że jak miecz jest większy to ma też większy atak,ale przecież 1h też jest dobre,nie zostawia tak wielkich "luk" pomiędzy atakami,co zmniejsza szanse na to,że oberwiemy(tzn. szybciej atakuje).

Offline Karool

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Luty 2008, 17:47:26 »
Moją ulubiona bronia jest kusza  i bron  jednoreczna: Szpon Beliata


Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Luty 2008, 18:38:29 »
A co mają powiedzieć magowie? ja jestem magiem i moją ulubioną bronią jest kula ognia i błyskawica ( na poczatku ) a z mieczy jakiś jednoręczny który nie potrzebuje dużo siły

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony typ broni
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Luty 2008, 18:38:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top