Autor Wątek: South Park  (Przeczytany 3821 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
South Park
« dnia: 07 Listopad 2006, 19:34:38 »
Jeśli zły dział to Sorx Panowie

Ostatnio natrafiłem się na bardzo ciekawy Odcinek South Park na Internecie nie zdarze fabuły sami musicie się domyślić.

http://www.youtube.com/watch?v=za5k8ZPc490

A skoro to jest temacik o South Park to kogo lubicie najbardziej z paczki   bo ja Cartmana bo ma dobre teksty i Kennego bo jest jak Mięso Armatnie  

EDIT:Prosze mój post przenieśc do tematu Humor nie zauwarzyłem go
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 19:58:05 wysłana przez Thran »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
South Park
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 21:07:22 »
Cytuj
kogo lubicie najbardziej z paczki
Zdecydowanie Stan. Jest chyba najnormalniejszy i ma fajnego ojca.

A jeśłi mowa o South Park. Uwielbiam tą bajkę. Podoba mi się to, iż nie ma dla autorów tematów tabu, a ich pomysły wydaja się niezliczone. ÂŚmieją się z wszystkich i wszytskiego, co tego jest warte.

Wszystkim fanom World of Warcraft(jak i innym) polecam ten odcinek: KLIK!. Nie zdradze chyba wiele, gdy powiem, że odcinek kręci się wokół WoW i zmagań paczki z tą grą.

PS. By oglądać na pełnym ekranie kliknijcie przycisk "zoom" na pasku odtwarzacza. Taka prosta informacja, dla mniej spostrzegawczych.  

Forum Tawerny Gothic

South Park
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 21:07:22 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

South Park
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 21:24:14 »
Uwielbiam tą bajkę. Jest świetna. Wyśmiewaja się ze wszystkiego i wszystkich. Nic dla autorów nie jest tematem zakazanym. Najbardziej z paczki lubie Cartmana. Jego teksty są wyśmienite. A co dopiero jego piosenki np. "Kyle's Mom".

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
South Park
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2006, 13:33:47 »
Ta, SP jest niezly. Sam mam na dysku wszystkie jego odcinki ktorych jest ok 130 ;P Wlasnie jest emitowana druga polowa 10 sezonu, wiec jak ktos chce ogladac biezace odcinki to dostanie je na np. southpark.dmkhosting.com

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
South Park
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień 2006, 14:08:43 »
W przeszłości byłem fanem całego South Park, uwielbiałem tą serię, podobał mi się każdy odcinek dotyczący przygód Cartmana i reszty, jednak od jakiegoś czasu znudził mnie ten film i już jej nie oglądam. Mimo wszystko miło jest sobie przypomnieć te wszystkie, ciekawe odcinki, z których można być się nieźle pośmiać.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2007, 15:22:49 wysłana przez Arthas »

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
South Park
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwiecień 2007, 12:28:18 »
Serial jest świetny. Najbardziej lubię Cartmana ma niezłą gatkę. Szef też jest niezły kto oglądał ten wie o czym mówię. Dodam jeszcze co odcinkowe zabijanie Kenniego, twórcy serialu muszą długo myśleć nad następną śmiercią.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
South Park
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwiecień 2007, 17:08:50 »
Jeśli chodzi o ulubionego bohatera jest nim Eric Cartman. Jest on połączeniem wszystkich najgorszych cech ludzkości. Rasizmu, nietolerancji i tym podobnych. Czyli rzecz biorąc jest dość oryginalny  .

Co do samego serialu. Bardzo lubię go oglądać ponieważ jest dość kontrowersyjny. Wyśmiewa sie z każdego i z wszystkiego. Od największych gwiazd USA po różne przesądy. Autorzy po prostu nie boją się niczego. Co też przyczyniło się do tego że oprócz licznej grupy fanów ma też wielu przeciwników.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2007, 17:16:51 wysłana przez DODO »

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
South Park
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2007, 13:00:48 »
South Park ... wspaniała kreskówka, pełna cynizmu i czarnego humoru. Bohaterowie piętnują wady ludzkie, tudzież sami są klasycznymi przykładami osób z niskim ilorazem inteligencji.
Podziwiam Kartmana za jego niebanalne nastawienie do życia i sexowną chrypkę, oraz Kenny'ego, będącego uroczym kozłem ofiarnym. ^^

Forum Tawerny Gothic

South Park
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2007, 13:00:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything