Ankieta

Jakich lokacji nie lubicie w Gothic II?

wieży Xardasa
3 (3.8%)
miasta Khorinis i okolic
22 (28.2%)
Dworu Irdorath
6 (7.7%)
Farmy Onara
9 (11.5%)
karczmy Orlana
1 (1.3%)
Górniczej Doliny
20 (25.6%)
klasztoru Innosa
12 (15.4%)
inne
5 (6.4%)

Głosów w sumie: 75

Autor Wątek: Lokacje  (Przeczytany 7993 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Lokacje
« dnia: 24 Styczeń 2008, 19:43:45 »
Dziwne, że jeszcze nie widziałem tutaj takiego tematu a powinien być. W tym temacie piszecie jakie lokacje wam się najbardziej podobały w Gothic 2 i co w nich było najlepszego a co najgorszego

Mi podobał się klasztor Magów Ognia. Panuje w nim cisza i spokój a jak mi się nudzi to bawie się w nowicjusza ( chodze na modlitwy, sprzątam salę, robie wino itp. ) i jest fajnie ( raz nawet przez przypadek walnąłem kulą ognia pyrokara     i zaczął mnie lać i nie mogłem go zabić bo jest nieśmiertelny )
Najbardziej nie lubię Górniczej Doliny ponieważ trudno przedostać się przez obozy orków, jest dużo silnych potworów i gracz na słabych lvl nie ma szans.

Wy też piszcie co wam się podoba a co nie !

Piszcie czym są "inne" jeśli je wybieracie bo ja wrózka nie jestem i nie wiem czym jest dla was "INNE"
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2008, 11:58:42 wysłana przez Ignus »

Offline sasori

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2008, 21:16:39 »
Mi najbardziej podoba się GÓRNICZA DOLINA ponieważlubie się zabawić się z orkami,bandytami i w 4 rozdziale ze smokami poza tym możesz tam nabić dużo respa.


A najnudniejsze według mnie miejsce to wieża xardasa i okolice ponieważ nie ma tam nic ciekawego i respa też nie nabijesz

Forum Tawerny Gothic

Lokacje
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2008, 21:16:39 »

Offline kuba100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2008, 09:33:59 »
Dla mnie najciekawszym miejscem w GII jest Górnicza Dolina, ponieważ jest to jakby obóz przetrwania. Można tam zapolować na silniejsze bestie, ale samemu nie dać się pożreć. Oczywiście nabijamy tu dużo expa no i jest to jakaś odmiana od zielonego Khorinis. Niepodoba mi się Dwór Irdorath. Jest tutaj wiecznie ciemno nawet za dnia ponieważ łazimy po jaskiniach i tylko orkowie,szkielety, jaszczuroczłeki. Ponura atmosfera każdy chce cię zabic.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń 2008, 09:39:37 »
A mi najbardziej podoba się Khorinis i okolice , ponieważ po tych miesiącach w Górniczej dolinie( mam na myśli Gothic 1)
można wreszcie napić się piwa i odpocząć . Podoba mi się teź tam ten niepowtarzalny Klimat . A najbardziej nie lubie Dworu Irdorath te wszystkie zagadki i te ,, poczucie bezpieczeństwa,, w środku   . Najbardziej wkurzya mnie ta Komnata z Zombi bo jak się coś źle zrobi to ich chyba z 6 się pojawia . Lubie teź Górniczą doline ale tylko zamek bo jak się z niego wyjdzie to można stracić życie ...      


Cytuj
a mi się podoba górnicza dolina można nabić naprawde dużo expa są smoki ogromna ilośc orków raz tam nawet znalazłem ogniste golemy


Ekm.. korpysz9 czy ty przeszleś Gothic 2 tylko RAZ bo wiesz ogniste golemy są na drodze do ognistego smoka Feomathora wiec wiesz żęby go pokonać najpierw trzeba JE pokonać
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2008, 09:46:19 wysłana przez Pienik »

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2008, 09:43:07 »
a mi się podoba górnicza dolina można nabić naprawde dużo expa są smoki ogromna ilośc orków raz tam nawet znalazłem ogniste golemy

a nie lubie wieży  xardasa i okolic nie można nabić tyle expa co w górniczej dolinie i wogle mało potworków

Offline kajetan2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Styczeń 2008, 10:05:12 »
mi najbardziej podoba się klasztor poniewaz jest tam bardzo spokojnie nie wejdzie tu zaden poszukiwacz ani zadna bestyja ogolnie tam jest super a nie lubie dworu irdorath poniewaz ciagle tylko tak ponuro i tylko spotkac tam można jakies mroczne potwory itd.      

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Styczeń 2008, 17:57:27 »
lubie gornicza dolinę bo Fajnie spotkać stare tereny ale szkoda że smoki spopieliły cały stary obuz xD
a nie lubie dworu Irdorath bo tam tak mrocznie i nudno , ciemno oraz i jest tam mało ludzi i nie ma z kim pogadać

PozDRo Randall

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Styczeń 2008, 16:28:56 »
najbardziej lubie miasto i jego okolice z miastem jest mnóstwo zwierzyny łownej
a nie lubie dworu Irdorath ze względu na przełączniki i prostom droge

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Styczeń 2008, 16:37:49 »
Farma Onara rządzi, spotykamy tam paru starych znajomych(Cipher, Lee, Torlof,Khaled, Wilk), jest ładnie... znajduje się tam fajna krypta z paladynem-ożywieńcem(tam gdzie są przyciski i taka trumna z kamienia się odsuwa(to nie kamienny krąg)).Najbardziej zwalona lokacja to Dwór Irdorath, przygnębiająca atmosfera,brak możliwości powrotu, najgorsze textury w całym Gothic 2, te szaro czarne ohyda.

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Styczeń 2008, 21:54:17 »
Nsjlepsze jest miasto i jego oklocie tetn zyciem a zato dwor ciemno , brudno i smierdzi tunele , przelaczniki i duzo wal

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2008, 11:56:13 »
Hehe, widzę, że lokacja, którą ja lubię najbardziej, jest najbardziej nielubiana :P Nie wiem co Wam nie pasuje w dworze Irdorath. ÂŚwietna robota grafików, robi wrażenie, aż strach zagłębiać się. No i ten klimat dorównujący jedynce.
Najmniej podobał mi się obóz bandytów. Jedna ważna rozmowa z Dexterem i potem nic ciekawego.

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Lokacje
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2008, 12:03:07 »
Co najbardziej się podoba? Khorinis. Normalne miasto, nie jakaś farma czy klasztor ziomów żyjących w celibacie. Czego nienawidzę? Górniczej Doliny. Było to takie piękne miejsce. Gdy dowiedziałem się, że wyszło Gothic 2 na prawdę chciałem tam wrócić. Wszystko się jednak zmieniło. Kolonia po takich zniszczeniach była inna, utraciła swój klimat. Po prostu szlag mnie chciał trafić jak to ujrzałem. Może by tak podmienić teksturki, meshe i dodać kilka vobów w Spacerze? :D

Cytuj
Farma Onara rządzi, spotykamy tam paru starych znajomych(Cipher, Lee, Torlof,Khaled, Wilk),
Khaled? Przecież jego w Gothic 1 nie było XD
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2008, 12:04:08 wysłana przez Tak Ogrodnik »

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2008, 17:36:11 »
Ja tam uwielbiam Dwór Irdorath.Panuje tam mroczny klimacik, pełno szkieletorów, orków i oczywiście moich ulubionych Poszukiwaczy.

Offline Chimera

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Luty 2008, 15:02:08 »
Ja wypowiem się krótko:
Khorinis rządzi.        
Dwór Idorath-blee        

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2008, 15:06:31 »
I love kolonia górnicza i hate korinis & idoraha

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Luty 2008, 19:06:35 »
za dużo tych lokacji póki co nie odwiedziłam, ale najbardziej podoba mi się Khorinis i okolice  ten niepowtarzalny klimat portowego miasta z dawnych czasów... cudo :D wieża Xardasa też jest całkiem fajna, ale nie robi na mnie już takiego samego wrażenia jak ta z Gothic 1. grając w Gothic 2 strasznie stęskniłam się za GD i za KK... i za tym klimatem i ludźmi - właśnie wybieram się do Doliny i z tego co czytam, to pojawiając się tam pewnie będę rozczarowana :/
pozdro :)
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2008, 19:07:00 wysłana przez Bezimienna_ »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Lokacje
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marzec 2008, 16:33:19 »
Najlepsze są miejsca w których można zapomniec o problemach, o ludziach i o całym tym majdanie w miescie, takie miejsca to polanka w lesie za farmą Akila i latarnia morska Jacka, ale klasztor też niczego sobie

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Lokacje
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2008, 18:05:51 »
Ja zgadzam się z większością i wybieram Khorinis. Bardzo urocze, tętniąc życiem miasteczko. A gdy znudzi się nam zgiełk miasta zawsze możemy wyjść kawałek za bramę by ujrzeć przepiękne widoki.

A najmniej przypadła mi do gustu wieża Xardasa. W tej części była jakaś nieklimatyczna. Nie dość że trafialiśmy do niej od razu(co popsuło klimat) to jeszcze miała nieciekawą okolice(Była położona za blisko osiedli ludzkich i była łatwo dostępna).


Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Kwiecień 2008, 17:06:10 »
Ja przepadam za terenami zielonymi-w tym przypadku obozem bandytów, farmą onara, ale np. wiezą Xardasa już nie-ponieważ jest ona za łatwo dostępna-wiele osób wie o niej(np bandzior, którego spotykamy). Nie przepadam też za Dworem Irdorath-każdy Cię tam może zabić.

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Lokacje
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:35:01 »
Najbardziej podoba mi się Farma Onara (miły klimacik )
Nieprzypadła mi do gustu górnicza dolina(za dużo orków, za mało ludzi i strasznie ponuro tam jest )


Pozdrawiam, Gorion

Forum Tawerny Gothic

Lokacje
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:35:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything