Autor Wątek: Gothic.gram.pl na pudełku  (Przeczytany 5408 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Gothic.gram.pl na pudełku
« dnia: 07 Listopad 2006, 17:26:34 »
Taka mała ciekawostka dotycząca polskiego wydania G3...
Link do naszej strony został zamieszczony na każdym pudełku, z polską wersją gry:

http://images2.fotosik.pl/236/480fa697d470f6fe.jpg

Oczywiście jest i zła wiadomość. Czasopismo “Click”, pominęło Tawernę Gothic w rubryce “polecane” przy materiałach o Gothic 3. Szczerze mówiąc, ten fakt lekko mnie zaskoczył bowiem zostały podane linki do fansajtów i zagranicznych stron a nas najzwyczajniej pominięto . Podobnie ma się sprawa z recenzją G3, w ów czasopiśmie gdzie redaktorzy podali link do oficjalki angielskiej a nas po raz kolejny pominięto  .

Na szczęście reszta magazynów komputerowo-growych, podchodzi z większym entuzjazmem do adresu Gothic.gram.pl

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 19:25:13 »
Nawet nie wiecie jaki netuzjazm mnie ogarnia! Ale dosyć o mnie, jestem z was dumny chłopaki!
Cytuj
Chociaż jesteśmy porozrzucani po całej Polsce łączy nas jedno - GOTHIC i tak pozostanie!
Kiedy dowiedziałem się o was zajrzałem i patrzę "Polska Oficjalna Strona Gier z Serii Gothic" - myślę "Taa... jasne!" ale jednak się myliłem i dobrze! To był strzał w 10 aby połączyć tamte dwa serwisy, by mógł powstać jeden, oficjalny! W moich oczasz: TOTAL RESPECT (Tak nawiasem napewno nie tylko w moich  )
Co do kwestii pominięcia was w Click! to ja szczerze mam to głębiej niż ustawa przewiduje   Każde szanujące się czasopismo podaje rzetelne i dokładne informacje jeżeli pisze jakieś reportaże, wszystkie źródła itp. a w przypadku w/w gazetki nie padł nasz adres to jest już sprawa ich braku kompetencji...


Pozdrawiam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 19:39:17 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 19:25:13 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2006, 19:43:09 »
To dobrze , że CDP wypromowało jakby "dodatkowo" Tawernę Gothic. Skutkiem tego będzie spory napływ użykowników, a jak wiemy, net jest coraz tańszy i łatwiej dostępny. A to, że Click nie wypromował was...myślę że nawet o tym nie pomyśleli, bo faktycznie, widzę to pierwszy raz że na pudełku do jakiejkolwiek gry wydanej w Polsce pojawia sie oficjalna strona owej gry w naszym kraju.
Tawernie i tak wyjdzie to na dobre ;].

Z wyrazami szacunku...

Thoro

  • Gość
Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2006, 20:54:24 »
Cytuj
a jak wiemy, net jest coraz tańszy i łatwiej dostępny.

No ba, my mamy takie innowacje że na terenie całego miasta jest za darmo  .

Cytuj
Kiedy dowiedziałem się o was zajrzałem i patrzę "Polska Oficjalna Strona Gier z Serii Gothic" - myślę "Taa... jasne!" ale jednak się myliłem

Taa... już na samym początku otwarcia serwisu dostałem bodajże 12 majli z pretensjami, "groźbami", bluzgami oraz wątpliwościami odnośnie oficjalki. Wszystko tłumaczyłem, na przykładzie subdomeny Gothic.gram.pl, teraz mamy kolektyw.gram.pl i raczej już nikt nie ma wątpliwości.

A co do samego pudełka. Może jestem wybredny, jednak powiem iż wolałbym ujżeć tam logo Tawerny zamiast kremowego napisu. Niestety nikt, nie kontaktował się z nami w sprawie udostępnienia logotypu  .

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2006, 21:19:29 »
Z pewnością umieszczenie adresu naszej strony zrobi nam bardzo dużą reklamę i wypromuje nas ponad inne portale. W ostatnim czasie na forum napływa dość duża ilość użytkowników, na pewno w jakimś stopniu dzięki tej reklamie i informacji o oficjalnej polskiej stronie o Gothic. Myślę, iż to powinno nas pobudzić do wkładania jeszcze większej pracy i wysiłku w TG, a może w dalekiej przyszłości, kiedyś otrzymamy status strony platynowej od CD Projekt. A co do Clicka, to już nie jest to samo czasopismo, co kiedyś, być może nie zwrócili uwagi na nasz serwis bądź go pominęli, mniejsza z tym, choć każda reklama i promocja TG zawsze się przyda.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2006, 23:22:04 »
Gothic to juz kultowa gra i jak tu powiedzial thoro naszego zamilowania do sagi nic nie zmieni zadne czasopisma zadne fan site wesmy naprzyklad www.gothic.phx.pl do niedawna uwazalem to za najleprza strona o sadze ale teraz nawet nie ma nic tam o gothicu 3 naprawde nic no moze poza wyjatkiem info ktore sa juz nieaktualne od kilku miesiecy ;p;p ale weszlem na ta strone i jestem ZA ;];];];];];];];];];];] GOTHIC GÓR¡

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:28:07 »
Premierowym i chyba kolekcjonerskim, wiem bo takie mam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic.gram.pl na pudełku
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:28:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything