Autor Wątek: Orkowie  (Przeczytany 8184 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Luty 2008, 12:25:39 »
Dorównują ludziom. Może nie są zbyt inteligentni ale za to silniejsi. Gdyby się postarali przejeliby władze nad światem Gothica.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 12:24:24 »
Uważam ze wrzystko o orkach zostalo powiedziane wiec temat do zamkniecia bo juz wszystko sobie wyjasnilismy

Forum Tawerny Gothic

Orkowie
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 12:24:24 »

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Luty 2008, 14:52:15 »
Bez orków nie było by żadnej gry. Ja ich lubię fajnie się z nimi walczy. Mają nawet nawet niezłe uzbrojenie. Choć inteligencja jest u nich dość słaba. Ale to jedyny minus.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Luty 2008, 17:59:58 »
Tak jak mówi Xardas to nie są  zwierzęta ich kultura jest bliska naszej umieją walczyć umieją używać magii kto wie co jeszcze potrafią panują nad naszym językiem przynajmniej tak będzie później umieją przywoływać stawiać piękne arhitektury świątynie moim zdaniem jak bu chcieli wygrali by wojnę wcześniej bo mają przecież ogromną siłę no ale oni nienawidzą ludzi nie wiem dlaczego ale nie chciał bym stanąć na ich drodzę      

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Orkowie
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Luty 2008, 18:35:34 »
Orkowie to rasa myśląca w wielu aspektach życia przewyższająca ludzi. Co prawda są trochę "inni" ale to i tak rasa myśląca. Chociaż trochę xD

Offline Karol_PL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Luty 2008, 22:55:20 »
na pewno nie są bezmyślni ponieważ nie było by o nich w ogóle zadnej misji w tej grze jednak zrobili śniącego to już o czymś świadczy!

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Orkowie
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Maj 2008, 22:08:08 »
Dla mnie orkowie są bardzo inteligentni z wielu powodów:

1)Xardas powiedział, że to nie zwierzęta  
2)Znają sztukę oblęzniczą (taran w Gothic 2)
3)Władają magią (szamani)
4)Są bystrzy i spostrzegawczy (UR-SHAK, Tarrok nauczyli się ludzkiego języka)
5)Potrafią wyrabiać broń, pancerze
6)Znają się na architektórze (świątynia ÂŚniącego)
7)Umieją się bawić (tańczący orkowie w mieście orków w Gothic 1)

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Orkowie
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Maj 2008, 22:14:26 »
Możłiwe jest to że rasa orków w Khorinis to rasa dzika a ta w Myrthanie to rasa...cywilizowana (?)
Ja lubiłbym orków, gdyby byli mniej źli i służyli Adanosowi :X
Orkowie są uważąni często za złych, a ja wolałbym by byli dobrzy :P

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Maj 2008, 09:40:21 »
To będzie tak
Gothic I: Głupcy, idioci, ich miasto nawet nie jest ufortyfikowane
Gothic II: Nadal są głupi, ale fakt, że wysyłają swoich pułkowników i generałów na Khornis świadczy, że mają rozum
Gothic 3: No cóż-poprostu  brzydsza rasa ludzka-są bardzo inteligentni, potrafią mówić itp.

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Maj 2008, 19:18:41 »
Orkowie to bardzo stara rasa która ma własną cywilizację, kulturę, architekturę itp. są również silni, można na nich nieźle wbić lvl. Niestety w gothicu nie występuje ich język tylko wydają jakieś okrzyki.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Maj 2008, 17:48:36 »
Cytuj
Wedłuk mnie wyglądają trochę wieśniacko i niegrzeszą rozumem  . Ale zato są silne  i można na nich nabijać LEVEL.

ehh nie z komentuje tego ale chodzi mi o to że właśnie oni są inteligentni dla nich to tych nie grzeszysz rozumem zbudowali świątynie umieją kuć broń.. a to że wyglądaj inaczej no coz dla nich to ty wyglądasz wieśniaczko ;)


Cytuj
To będzie tak
Gothic I: Głupcy, idioci, ich miasto nawet nie jest ufortyfikowane
Gothic II: Nadal są głupi, ale fakt, że wysyłają swoich pułkowników i generałów na Khornis świadczy, że mają rozum
Gothic 3: No cóż-porostu brzydsza rasa ludzka-są bardzo inteligentni, potrafią mówić itp.

A świątynie w Gothic 1  to co mozę nie zbudowali do tego trzeba pomyslu i inteligencji a brama jest po za tym są tam duże oddzialy tych orkow a i tak ludzie by ich nie atakowali to po co maja robic mury obronne...




p.s

Zrobimy tak każdy który uważa że są inteligentne niech da ssc z gry np. Ich pisma ich hieroglify itp. i na odwród np. Ich ciuchy że to są  łachmaniarze itp. to wniesie świeżość do tego tematu



o oto obrazek który znalazłem w necie ;)



A oto kolejny dowód nie przypadkiem jest że to ur-shak z nim mogłem  porozmawiać i nie zamienił mnie w
 żywą pochodnie widać że ma bransoletki z jakimś pismem i biżuterię ten talizman na szyi

« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, 18:17:30 wysłana przez Pienik »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Orkowie
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Maj 2008, 18:52:05 »
Orkowie w Khorinis są wygnańcami. Wygnali ich Ci z Gothic 3. Tamci orkowie mają swoją kulturę i religię. Są bardzo honorowi, w porównaniu do niektórych ludzi. Orkowie są bardzo mądrzy, skoro potrafią swoją broń wykuć i nią walczyć, to są chyba wystarczająco inteligentni. A w ogóle z innej beczki, w LOTRze są to elfy, które poddali się złej mocy, przez co zostali wygnani, z krain elfów.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, 18:54:52 wysłana przez Foltest »

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Maj 2008, 19:33:51 »
Według mnie Orkowie są Bardzo Silni. Bardzo trudno ich pokonać a jeżeli się to uda to się dostanie dużo doświadzczenia.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Orkowie
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Maj 2008, 17:36:32 »
Dla mnie orkowie z wyspy Khorinis są tak głupi, że się w pale nie mieści  :o. Atakują każdego człowieka, którego napotkają i zabijają go bez litości, walą tym swoim toporem we wszystkie strony jakie popadną, no i poza zabijaniem o niczym innym nie myślą. I oczywiście są brzydcy  ::)! Orkowie z kontynentu, to już zupełnie inna historia. Są znacznie mądrzejsi, bo można z nimi normalnie gadać (czasem nawet lepiej niż z ludzmi), nie walczą na chama i nie atakują bezbronnych ludzi, tak jak ci z wyspy Khorinis oraz w ogóle zachowują się jak ludzie i mają inne obowiązki poza walką. Nie mówiąc już o tym, że są znacznie ładniejsi, niż ci z Khorinis ;). W Gothicu 1 i 2 wolałem ludzi - od trzeciej części wolę orków.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Orkowie
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Czerwiec 2008, 15:38:23 »
Mysle że orkowie z Gothic zachowują sie jak zwierzęa choć nim nie są są bardzo rozwiniętą kulturą choć tego nie widać w G1

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Orkowie
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Luty 2016, 20:56:18 »
Przywracanie wątku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Orkowie
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Luty 2016, 20:56:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top