Autor Wątek: Gothic 3: The Beginning  (Przeczytany 5832 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Gothic 3: The Beginning
« dnia: 22 Styczeń 2008, 22:31:17 »
Jak ocenicie Gothic 3 Beginning ,który został stworzony na telefony komurkowe ?
       Co się wam w nim podoba a co nie ?    

Mi osobiście się podoba ogrom świata i bardzo przypbliżony system rozwijania postaci do gry na PC-cie  
  Można pogadać dosłownie z kazdo postacio i jest wiele przedmiotów , broni i pancerzy co urozmaica gre .
Jedyne co mi się nie podoba to że jeszcze polska wersja językowa nie wyszła

   Teraz prosze o wasze opinie....
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2008, 22:37:02 wysłana przez Respev »

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 02:01:18 »
Nie wiem po co oni w ogóle ją robili  
Kiedyś zagrałem sobie u kolegi na komurce,to wielkie G...W.N.O !

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 02:01:18 »

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2008, 13:08:59 »
Jak na komórke to gierka jest fajna. Spoko fabuła (gramy młodym Xardasem). Sporo innowacji jak na gry mobilne. Jak dla mnie wporzo. Idealna gra na dłuższą podróż czy na zabicie nudy.

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2008, 20:10:35 »
Gra całkiem niezła, jak na komórkę  . Nie grałem w nią za długo, dopiero zaczynam, ale już mogę stwierdzić, że jest to najlepsza gra jaka wyszła. Na komórkę of korz  . I nawet fabuła jest ciekawa  . Jak dla mnie sporym plusem jest też muzyka, chociaż w formacie midi to jednak łatwo poznać ukochane melodie  . Swoją drogą jest jakiś sposób, żeby "wyciągnąć" muzykę z tej gierki i zrobić z niej dzwonek  ?

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2008, 15:49:43 »
Mam gre zarąbista ale niestety po angielsku, więc trochę ciężko mi questy robić  ale zawsze coś teraz mam co robić w szkole na przerwach i na wyjazdach

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień 2008, 15:08:42 »
Ja preszedłem całą grę, lecz nie mogę znaleźć koszuli Jesbara, ktoś wie gdzie ona jest?

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwiecień 2008, 21:39:22 »
Ja przeszedłem całą grę oprócz misji Koszula Jesbara, byłem wszędzie a teraz pomogę kilku kolegom.

-Symbol Idry- Musisz uwolnić siostrę Idry. ÂŻeby to zrobić należy iść do domu na południu i spytać jednego z trzech ludzików czy możesz zapłacić za nich podatki ( trzeba próbować różne opcje dialogowe ). Idziesz do ratusza i dajesz podatki kolesiowi po prawej stronie budynku. Dla ciekawskich to między półkami znajduje się Dusaro czyli wróg numer 1. Potem idziemy do strażnika w lewej stronie ratusza i mówimy, żę chcemy wziąść pracę. Wychodzimy z ratusza i idziemy do strażnika po prawej stronie miasta ( obok domu Idry ). Idziemy z nim do więzienia i zabijamy dwóch strażników. Gadamy z siostrą Idry za drzwiami i wracamy do Idry po znak.
-Koniec- Musisz iść do lasu na południowy wschód ( tam gdzie jest grota bandytów i mój dom ). Jak będziemy ludzikiem "w lesie" to szukamy takiej polanki i tam będzie pisać "Kryjówka hordy". Wchodzimy i zabijamy orków i bandytów ( wielu ! ). Najlepiej kupić mikstury lecznicze ( po 100 każej miałem ) i po wejściu na polanę iść na lewą stronę i zabić bandytów, a potem na prawą i orków. Po zabiciu wszystkich wchodzą twoi kumple i otwierają dom Dusaro. Wchodzisz, zabijasz gościa, a on powie ci, żę jest twoim ... I tutaj nie wiadamo kim jest dla ciebie Dusaro.

Mam nadzieję, żę pomogłem i jeszce raz proszę powiedzcie gdzie jest koszula Jesbara...

Offline Jordan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2008, 16:29:11 »
Quarior zauważyłeś może krawą muchę albo dialog z kupcem "pokaż mi co umiesz" ?

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwiecień 2008, 12:58:35 »
Grałem nawet dłuższy czas i mogę jedynie jedno stwierdzić:

Ta gra nie żeby była zła, ale mogliby nie tracić kasy na jej robienie :)

Wiem że jest na komórkę ale tak czy tak widziałem lepsze gry a ta jestem po prostu nudna :/
W skali 1-10 dałbym jej najwyżej 6

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3: The Beginning
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwiecień 2008, 12:58:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything