Autor Wątek: Czy pomogliście Lee?  (Przeczytany 48448 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cronnoss

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« dnia: 18 Marzec 2007, 16:14:00 »
CZY POMOGLI¦CIE LEE GDY POPROSI£ WAS O POMOC W ZABICIU KRÓLA?
Lee spotkamy w Klanie Ognia poprosi nas o danie mu kamiena teleportacyjnego do Vengradu
sirdziby króla Robhara II.Spotykamy sie w świątyni Innosa a rószamy na króla i jego strarzników. :)


Czy wykonaliście to zadanie?
Odpowiadajcie.
Pozdro dla wszystkich Cronnoss
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2007, 11:31:14 wysłana przez Trivet »

Offline MyxirAnf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marzec 2007, 12:55:08 »
Nienawidzę Robara i zgadzam się z Lee, że trzeba go skopać  . A poza tym na bank bym pomógł Lee bo to mój ulubieniec w gothic1, gothic2 +NK i gothic3...
Opłaca się pomóc Lee w tej misji ze względu na rzeczy w jakie można się wzbogacić  . I gdy posiada się dobry oręż itp. to niema problemu z zabiciem Robara.  



Pzdro MyxirAnf
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec 2007, 12:58:20 wysłana przez MyxirAnf »

Forum Tawerny Gothic

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marzec 2007, 12:55:08 »

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2007, 12:42:18 »
To zależy oczywiście od tego jako kto będę miał zamiar grać. Raz mu pomogę raz nie :) Liczy się różno rodność, której w Gothicu nie brakuje  

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2007, 19:13:53 »
Wykonałem to zadanie ale nie zapisywałem (specjalnie), nie chce narazie się nararzać ale przy końcu gry (komp mi nie wyrabia narazie i nie gram w gothica 3 póki nie bedę mial ram) zabije rhobara albo zrobie to jak będę szedl ścierzką Beliara.

Offline Burzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwiecień 2007, 15:07:27 »
Ja zabilem Robara i pomogłem Lee, bez wzgredu po czyjej jestem stronie.
Jestem jedynie bardzo zniesmaczony tym ze bardzo slabo (moim zdaniem) fabularnie bylo zrobione to zadanie... Oczekiwalem czegos wiecej jakiejs fajnej rozmowy lub czegos w tym rodzaju.

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwiecień 2007, 21:25:14 »
Ja pomogłem Lee ale jakoś nie swojo sie czułem z ta myślą a zresztą chciałem zdobyć małoletność paladyna i regeneracji więc postanowiłem kazać mu wracać po wczytaniu zapisu i zabić go po zdobyciu umiejętności.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 21:58:18 wysłana przez DODO »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwiecień 2007, 22:26:23 »
Ja podejmowałem tą decyzję zależnie od tego jakądrogą podążałem. Kiedy przechodziłem grę drogą Beliara to oczywiście pomagałem Lee wyrównać stare rachunki. Z droga Adanosa było tak samo(o ile pamiętam). A gdy przechodziłem grę jako wybraniec Innosa to niestety(a może stety) nie mogłem sobie pozwolić na uknucie tak niecnego planu. Przecież byłem wzorowm paladynem no i przyjacielem króla.

Offline MR. Nazgul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwiecień 2007, 22:36:06 »
Gdy Grałem po stronie Beliara rozwaliłem go jeszcze przed pójściem do Nordmaru. Gdy grałem po stronie Innosa teleportowałem Lee do świątyni Innosa ale go tam nie zaprowadziłem ponieważ bez Lee króla zabiłem  Gdy grałem po stronie Adanosa zapomniałem zabić króla

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwiecień 2007, 20:50:31 »
Cytat: .:AngaR:.
Oczywiście pomogłem. Lee to spoko gostek i nasz kumpel z koloni. Popłynął z nami do dworu Irdhorath. A król doprowadził do tego aby jego wspaniałe państwo za dyche sobie wzieli za darmo orkowie a on sam siedzi z du*ą w swoim zamku. Pozatym król ma spoko eq  .

Masz rację również pomogłem Lee'mu

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Kwiecień 2007, 20:57:12 »
A ja pomogłem mu do połowy. Król był już zabity Poszedłem zrobić misję z grobowcami. Zorientowałem się dopiero że Lee jest w Klanie Ognia (dopiero go zobaczyłem  ) Prosi mnie o teleport to mu dałem, a co mi tam. I expa mi da :D. Teleportował się, ale ja już potem do świątyni nie zawitałem.  Zostawiłem go po prostu na lodzie :P.

Offline Angir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Kwiecień 2007, 18:01:19 »
Hmmmmmmm ja nie chcem zabijać robara przeciesz to mój król nie ważne jaki. A co do lee to jest wporzadku lubie gościa ale nie zdrace króla, a pozatym co sie stanie jak pomoge lee zostanie w vengardzie i bedzie tam siedział, myślałem że lee pogada z krolem coś pogadaja i sie pogodzą no cuż.....................

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwiecień 2007, 19:41:51 »
Ja tam nie miałam jakiejś potrzeby zabicia Robhala. Nie pamiętam jak to było już dokładnie bo w G3 grałam już dawno,ale na 100% go nie zabiłam.  Teleportu Lee też nie dałam bo chyba go jeszcze nie miałam czy cuś.
Zapewne jak bym grała drugi raz to bym pewnie spróbowała go ubić, tak dla zdobycia doświadczenia...

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Maj 2007, 10:23:52 »
Ja pomogłem Lee jak byłem po stronie buntowników dlatego że Lee to najwierniejszy z naszych przyjaciuł, popłynoł z nami na dwór Irdorath, a poza tym Rhobar   wtrącił mnie do Górniczej Doliny, i dlatego go nie lubie.    
A poza tym Lee to mój ulubiony bohater gry.    

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Maj 2007, 10:54:45 »
Ja tam pomogłem staremu kumplowi bo grałem po stronie Adanosa to i tak król musiał umrzeć. Ale zamiast atakować wraz z nim zostawiłem go na tyłach i sam wyeliminowałem całą obstawę wraz z Rhobarem.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Maj 2007, 19:45:28 »
Oczywiście że mu pomogłem.Nalezało mu sie przecież to przez niego wylądowaliśmy w koloni.I jeszcze śmiał robić sobie wymówki.No ale gdyby nas nie uwięził w koloni to nie byłoby gry.

Vengard walczyleś wraz z Lee w vegardzie?Dziwne u mnie siedział w świątyni i liczył dziury w serze :P.Nawet sie nie chciał ruszyć.

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Maj 2007, 09:32:40 »
Jak gralem po stronie adanosa lub beliara to zawsze pomagałem Lee, jednak grając po stronie Innosa jakoś nie pasowało mi to do mojej gry i zostawiałem króla przy życiu. Dzięki pomocy Lee(gdy on zabije króla) nie ściągamy sobie na głowę całego vengardu.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Czerwiec 2007, 09:53:33 »
Grając po każdej stronie pomagałem Lee ze względu na stare czasy i jak kolega wyżej powiedział Lee pomaga nam nie ściągać wszystkiego dookoła na naszą głowę. Co bardzo pomaga.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2007, 09:54:12 wysłana przez Dante147 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Czerwiec 2007, 14:50:35 »
Jest kilka powodów :
-przyjażć przez długi czas
-nienawiść do Rhobara za wchucenie za bariere
-chęć zdobycia doświadczenia z zabicia ludzi Rhobara w mieście
Lee jest dordzo dobrym wojownikiem i znałem do dosyć długo i był mojm najlepszym kumplem w gothicu dlatego mu pomogłem

Offline quintarus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Czerwiec 2007, 00:37:56 »
Jak jestes buntownikiem i zabijasz krola to chyba juz przestajesz byc buntownikiem. To troche bez sensu. Mozna go zabic jak jestes z orkami albo assasynami, a tak to nie bardzo. Chyba ze sie myle...

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:13:45 »
Jeśli przejdziesz grę po stronie innosa okaże się, że Lee staje sie znowu generałem i jednoczy niedobitki oddziałów po wojnie :) nie pamiętam jak jest jeśli wybiorę adanosa ale chyba nie ma takiego zakończenia ;) wiec jeśli chodzi o fabule to najlepiej opłaca sie nie pomagać Lee bo i wilk jest cały i owca syta ^^
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 01:57:51 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:13:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything