Autor Wątek: Paladyni a Najemnicy  (Przeczytany 54490 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chudy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Luty 2007, 11:12:59 »
Paldyni:

Nie podoba w nich mi się to, że są zbyt rygorystycznie nastawieni do zasad, są snobami i cynikami, a w sprawach smoków to oni grają główną rolę... A nie bagatela zabicie smoka wiąże się przecież z tym, że trzeba te smoki odnależć i zaciukać, a Paladyni cały czas siedzą na tyłkach i palcem nie kiwną... Racja - żeby stać się paladynem trzeba coś osiągnąć, ale im już sodówka do łba odbija, naprawde, wywyższają się bez specjalnego powodu...

To tyle według mnie na temat Paladynów.


Najemnicy:

Nie podoba mi się w nich, jak to ktoś już tu napomknął kozakowanie, ponieważ uważają się za nie wiadomo kogo, a nieliczni z nich przez większość czasu palą zielsko, handlują, albo 'pilnują' wejścia, tam można powiedzieć, że cfaniakować powinni najsilniejsi, czyli SENTENZA, LEE, CORD, KHALED...

To tyle według mnie na temat najemników.


Ja osobiście wybieram Paladynów, nie wiem czemu, może latego, że są w mieście, albo, że mają zbroję fajną, albo może, że są sługami INNOSA i mają wstęp do klasztoru... Nie wiem, wiem tylko, że najemnicy nie przypadli mi do gustu...

Offline Vuncher

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2007, 12:46:32 »
Palladyni:
Mają lepsze zbroje;
Maja fajne miecze;
Maja fajny styl;
Mam dla nich szacunek;
Są według mnie mili.

Najemnicy:
bandziory;
kasa się dla nich tylko liczy (Łowcy Smoków);
przemądrzali(Sylwio i jego siepacze  xD);
Mam tam przyjaciół,ale to szczegół xD(ponieważ u Palladynów też mam kumpli).

Wolę palladynów.Tyle na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 12:47:34 wysłana przez Vuncher »

Forum Tawerny Gothic

Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2007, 12:46:32 »

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty 2007, 21:51:31 »
Paladyni - Moim zdaniem są egoistyczni i przemądrzali. Zgarniają dla siebie cały zaszczyt za pozbycie się smoków mimo, że nawet palcem nie kiwneli. Uważają się za dużo lepszych od najemników, chociaż tak nie jest . Wielu z nich tak naprawdę ma na sumieniu dużo gorsze sprawki niż najemnicy. Patrafią siać zamęt wśród orków. Dobrze wyszkoleni i zdyscyplinowani. Stanowią trzon armii króla.

Najemnicy - Większość z nich jest naszymi przyjaciółmi . Dobrze walczą i nie zgarniają na siebie wszystkich zaszczytów. Można na nich liczyć bardziej niż na paladynów. Mają fajowe zbroje . Nie trzymają się sztywno kodeksów, ale potrafią być honorowi. Niektórzy totalni gnoje i bandziory. Dla niektórych nie liczy się nic prócz kasy. Są zdolni do wszystkiego .

 Jeśli miałbym wybrać do koga mam się przyłączyć, byli by to Najemnicy  .

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Luty 2007, 12:02:23 »
Najemnicy są rox moim zdaniem ich zachowanie i samowola mnie rozbajają a paladyni tylko za miecze z magicznej rudy i szacunek od obywateli noi magia ich i to wszystko to zalezy kto co lubi czy paladynów czy najemników ale ciężki pancerz łowcy smoków jest w deche nie widziałem fajeniejszego.
PoZdRo  

Offline Garfild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Luty 2007, 11:00:09 »
Witam!  .

Ja u Paladynów lubię to że:
-Mają fajne zbroje,
-Służą w imie Innosa
-I że bronią magów Ognia.

A nie lubię tego że:
-Nie za bardzo lubią Najemników  



A u Najemników lubię:
-Ich zbroje
-Ich sposub/sposób w jaki żyją
-I to ze są z poza bariery .


POZDRO!!!Garfildzik
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 11:04:40 wysłana przez Crisis »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Luty 2007, 11:08:07 »
Garfildzik xD  

Hmm. Decyzja jest trudna. Z jednej strony wole najemników, a z drugiej paladynów. Ale skoro trzeba wybrać... Po dłuższym zastanowieniu wybrałem paladynów. Bardzo podobają mi się ich pancerze. Są takie krystaliczne :P. Podoba mi się w nich również to że służą królowi. Zawsze jestem po stronie Króla Rhobara!

Najemników też lubie, bo są to qumple z Koloni, ale żeby służyli królowi...

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Luty 2007, 13:49:01 »
Mój szacunek zaskarbili Najemnicy.Ponieważ:
1.Są silniejsi od paladynów.
2.Budzą respekt.
3.Twardziele.
4.Są silni.
5.Mają fajny ekwipunek.
6.Nie wierzą w Innosa.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 13:51:19 wysłana przez Crisis »

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Luty 2007, 21:59:38 »
Tak najemnikow nie lubie za                                                                                                                                          Ich cwaniactwo i lenistwo, mysla ze sa najlepsi,bo tak wlasnie jest, ale nie powinni sie tak przechwalac.                                             Lubie najemnikow za to:                           Ze     sa najlepszymi wojownikami w krolestwie Myrtany, sa najlepszymi kowalami, najlepiej sie posluguja  lukami, kuszami .                                         Paladynow lubie za: To, ze maja niezle runy, niezle miecze , najelpsze zbroje.                           Nie lubie ich za to, ze :sa zarozumiali, chwala sie wszystkim, uwazaja ze  im wszystko wolno  ,i ze to oni rzadza Khorinis, a wcale tak nie jest  Pozdro all    

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Marzec 2007, 11:18:45 »
Ja wole najemników ponieważ nie obchodzą ich żadni bogowie( nie wieżą w Innosa, lub w innych bogów), interesują tylko sobą,swoją bronią i tym czy czasami nie są głodni, lub czy moją pieniądze i czy ich nie suszy.Mi się to właśnie podoba.Palladyni są strasznymi świętoszkami obchodzi ich tylko Innos i to żeby czsami się nie narazić swojemu szefowi. A poza tym u nich trzeba słuchać tych sztywnych rozkazów, czego ja poprostu nienawidze!

Offline Lord Londius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Marzec 2007, 14:18:11 »
Niestety tu muszę powiedzieć że Paladyni by wygrali bo mają przewagę liczebną i ich siłę napełnia Innos a
Najemnicy nie mogą na dodatek ustalić jednego porządnego przywódcy ( Lee ) no i trzeba powiedzieć że ich jest jakby połowę mniej , taka wojna między dwoma stronami przyniosła by więc dla Najemników katastrofalne skutki , ale jakby było ich więcej to tak źle by nie było .
Mimo to i tak wole trzymać z Najemnikami z tego względu że u nich mam sporo kumpli z przeszłość :
- Lee
- Lares
- Wilk
- Jarvik (czy jakoś tak) Javis
- zapomniałem jak ma ten od ziela ale on też - Cipher
- Torlof
- Ten co wywija mieczykiem i uczy nas jak się nim posługiwać - Cord
- Ten co nas zaczepia gdy idziemy do właściciela ziemskiego a w G1 nas Akrobatyki uczył , na B miał na imię - Buster

A u Paladynów kompletnie żadnej znajomej twarzy.

PS: Pewnie głupie, ale zauważyliście że jeden z paladynów w Górniczej dolinie ma tak samo na imię jak w G1
Najemnik w NO? (Chodzi o Orika)
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2007, 14:46:37 wysłana przez DODO »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Marzec 2007, 18:15:15 »
Mi się najbardziej nie podoba w najemnikach, ich wywyższanie się, kozakowanie i cwaniactwo. Za to, moim zdaniem są najlepszymi wojownikami w całej Myrthanie. Umieją sami wykuwać broń i robić pancerz, no i jest to moja ulubiona gildia    W paladynach nie podoba mi się ich wymądrzanie się, uważanie, że są najlepsi. Za to podoba mi się w nich to, że czczą Innosa, mojego ulubionego boga, dostają magiczne runy i mają super lśniące zbroje. Moim zdaniem, to jednak najemnicy to lepsza gildia. Pozdrawiam...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwiecień 2007, 15:39:49 »
NAJEMNICY:
Najemników lubię bo są bardzo potężnymi wojownikami i umieją niektórzy robić potężne miecze.Starzy znajomi się nawet pojawiają ,co daje im u mnie kolejny punkt ;].Nie lubię u nich tylko kilku wypierdków [przepraszam xD] ,którzy śmią się nazywać najemnikami.Udają cwaniaków choć często nimi nie są ,czyli np.:Raoul.Jest słaby i ,gdy się pytamy co dostaniemy jak pokonamy czarnego trolla to on:"Na początku będziesz mieć w całości szczękę" :/.U nich głónymi PLUSAMI JEST:
+Wolność [mało reguł]
+Pojedynki
+Zbroje ,miecze i kusze
+Kowalstwo i Siła
+Siła
+Fajno dawać w szczęke tym kolesiom od Silvia XD
A MINUSAMI:
-Większość to słabiasy choć się uważają za panów[czyli WYWYÂŻSZANIE]

PALADYNI:
Nie bardzo ich lubię bo są strasznie naiwni.Np.podrzucasz liścik niewinnemu/niewinnej i odrazu uwieżą w każde twoje słowo XD.Mają nienajgorsze zbroje i fajne mieczyki.Strasznie się wywyższają jak nie jesteś kim wysokim w randze[mag ,paladyn].Nie będę przedłużać i odrazu dam PLUSY:
+Fajne mieczyki
+Niezłe zbroje
+Niektórzy goście są fajni [np.Wulfgar]
Oraz MINUSY:
-Często mają ludzi za obdartusów[zwłaszcza najemników]
-Za dużo reguł
-Są to jakieś lole wogle.ÂŁaża od uliczki do uliczki i tylko się czepiają XD
-Leniwi ,bo nigdy nie pomogą jak ktoś będzie wołał np.:"Złodziej!!Ukradł mi łuk!"

Ogółem dużo bardziej wolę najemników :D

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Kwiecień 2007, 13:38:50 »
Paladyni:
Plusy:
-dobre zbroje i święcone miecze,
-umiejętność posługiwania się magią,
-dobre wyszkolenie,
-obrona sprawiedliwości,
Minusy:
-ważniacy(Lothar)
-Nic nie robią ze smokami.
Najemnicy:
Plusy:
-niezłe zbroje,
-Starzy znajomi,
-niezłe wyszkolenie,
Minusy:
-Cwaniacy(Sylvio,Bullko)
-o większości można powiedzieć że to bandyci.

Jednak wolę najemników ze względu na starych kumpli.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2007, 13:39:41 wysłana przez lees »

Offline Cadar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: -2
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Kwiecień 2007, 14:25:18 »
większość palków jest taka pyszna i zarozumiała a najemnicy zawsze mi się wydawali lepiej zorganizowani.Znów paladyni mogą mnie więcej nauczyć ale paladynów się nie szanuje u bandytów najemników czy piratów bardziej zawsze lubiłem najemników bo oni bardziej przypominają mi sługi mego boga BELIARA a nie palkowie i ich Innos

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:45:40 »
Paladyni są trochę zarozumiali a skolei najemnicy to hamy(nie wszyscy ale większośc)uważam że żadna z tych gildii nie jest idealna choć chyba wole najemników.Paladyni po prostu mnie wkurzają i różnie jest z tą ich walką dla Innosa.Niestety wśród najemników jest więcej głupich postaci.U paladynów nie spotkałem fajnych broni a czary i tak są do kitu.Podsumowując:mimo wszystko wole najemników.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:41:55 »
Paladyni:

To prawda, czasem troche przesadzają z samo-oceną ale fajny dodatek wprowadzono w Nocy Kruka, że można ich bronić przed obrazami ze strony Lucii. Niestety, dla INNOSA zrobią wszystko, i to jest ich błąd (np. śmierć Paladynów pilnujących Diega w walce z zębaczami).

Najemnicy:

Wszyscy tylko jedno: Sława, złoto, kobiety. Część jest spoko, ale część nie (np. Taki Raul czy Bulko buhaha   ). Jednak wszyscy rwą się do walki i są gotowi dla pieniędzy na wszystko.

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Maj 2007, 19:51:17 »
Nie wierzyłem że to powiem ale paladyni nie zrobili wiele. Jak wiele osób zdążyło zaułważyć przypisują sobie zwycięstwa innych. A co do najemników to według mnie bez sensu PB dodała tych z po za kolonii. Teras są zwykłymi wieśniakami którzy chlają na potęgę.

Offline sevba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Maj 2007, 21:21:17 »
U paladynów podoba mi się:
-ich miecze wzmocnione ÂŁzami Innosa (są naprawdę dobre)
-i zbroja paladyna
Nie lubię:
-tego że są tacy "niby silni" ale tak naprawdę są ciency jak dwa węże :P
-ich przemądrzałość
U najemników podoba mi się:
-ich rzeczy i umiejętności które można u nich zyskać (np. wykuwanie mieczy z magicznej rudy i zbroja pełzacza)
-ich tryb życia i łatwy zarobek
-zbroje i zlecenia
-w ogule podobaj mi sie najemnicy
Nie podoba mi się tylko: Sylvio, Bulko i Raul (ten ostatni to cienias  )

\\rc: Mamy zasadę nieingerencji w treść posta, jednak ty jesteś wyjątkiem od reguły. Na wszystko co istnieje, czy ty potrafisz napisać chociaż jedno zdanie tak jak potrzeba? Tyle ortów i byków interpunkcyjnych w takim tycim poście? Czytać się nie da. I jeśli chcesz coś zaakcentować to używaj pogrubienia, nie wielkich liter.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2007, 21:39:21 wysłana przez Rajca »

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Maj 2007, 16:13:14 »
Paladyni
U paladynów podobają mi się:
- ich zbroje
- ich miecze (niektóre)
U paladynów nie podoba mi się:
- to żę tylko potrafią sobie przywłaszczać czyjeś sukcesy
- ogólnie to cioty
Najemnicy
U najemników podobają mi się:
-ich zbroje
-niektórzy odważni ludzie
-ich tryb życia
U najemników nie podobają mi się:
-zarozumialcy tacy jak Sylvio czy Bullko

na mój szacunek bardziej zasłużyli Najemnicy
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2007, 16:13:48 wysłana przez Chabacik »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Maj 2007, 17:37:30 »
Paladynów lubie za to iż:

Mają bardzo potężne zbroje jak i oręż, którymi przewyższają inne obozy. Umiejętne posługiwanie się magią, również przyciąga mnie do paladynów. Ich magia jest naprawdę ciekawa, jak i potężna. Nie da się niestety ukryć, że w śród paladynów znajdziemy paru ważniaków, którzy myślą że pozjadali wszystkie małe móżdżki:]

Co do najemników to tak:

Również nie mogę mieć pretensji do ich zbroi, gdyż są naprawdę solidne. Sentyment, do starych dobrych kolegów, również u mnie ma znaczenie. Czuje się tam jak w domu. Niestety nie o miną nas takie osoby jak Bulko, którzy uważają się za nie wiadomo jak dobrych wojowników, a w rzeczywistości są marnymi szczurami.

Forum Tawerny Gothic

Paladyni a Najemnicy
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Maj 2007, 17:37:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything