Autor Wątek: Wasza grafika  (Przeczytany 62110 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Wasza grafika
« Odpowiedź #80 dnia: 02 Marzec 2008, 17:58:31 »
Jak dla mnie bardzo ładna i przejrzysta mapka ;)

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasza grafika
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Marzec 2008, 18:10:01 »
Bardzo, bardzo ładna mapka.Gratuluje ci umiejętności i cierpliwości przy tworzeniu tego (arcy)dzieła.  GZ

"A człowiek i bestia nie zaprzestali wojny na ziemi Adanosa i płonął w nich gniew ich bogów"    

Acha...Ocena 5/5
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2008, 18:11:09 wysłana przez Ingmar »

Forum Tawerny Gothic

Wasza grafika
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Marzec 2008, 18:10:01 »

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Wasza grafika
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Marzec 2008, 21:13:54 »
No no piękna mapka gratulacje. Myślę że mapka zajęła ci dużo czasu, co więcej nie znalazłem ortów.


@EDIT
Oczywiście 5/5
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2008, 21:15:30 wysłana przez BalloorT »

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasza grafika
« Odpowiedź #83 dnia: 02 Marzec 2008, 21:42:25 »
jestem pod wrazeniem o_O

5/5 jak najbardziej ;]

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wasza grafika
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Marzec 2008, 08:53:26 »
Hmm, no nie powiem - mapa mi się podoba. Widać dobrze ci idzie "rysowanie". Gdyby tak trochę jeszcze "stuningować" niektóre tereny, np. można by zrobić góry i inne od góry takie "3D", wtedy bardzo ładnie to wygląda. Cóż mi to dużo mówić - przejrzyście, kolorowo, choć nie za bardzo (i dobrze), widać, że się starałeś.

PS: Grafiki umieszczamy tylko w przypiętym temacie "Wasza grafika" - starajcie się o tym nie zapominać.

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
Wasza grafika
« Odpowiedź #85 dnia: 27 Kwiecień 2008, 19:11:35 »
Dzięki za miłe slowa, na pewno można by mapkę bardziej wygładzić, ale spieszylem się trochę bo obiecalem wrzeucic na Wikipedie, do hasla o Gorniczej Dolinie. Szkoda tylko ze wersja wektorowa mi ni8ezbyt wyszla, jest jakiś błąd w *.svg :(

tsteifer

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci


Offline Powerride

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #87 dnia: 27 Maj 2008, 17:40:52 »
a oto moje prace : (chociaz jestem nowy na tym forum)prosze o niedyskryminacje:D


Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #88 dnia: 01 Sierpień 2008, 09:39:03 »
Powerride, muszę ci powiedzieć tak:
jeśli zajmujesz się już grafiką jakiś czas to jak na mój gust wyszło ci brzydko (oczywiście nie mówię że ja robię ładnie, nei chce tutaj udawać świetnego grafika - tylko mówię co myślę). Po pierwsze w 1 sygnaturze nie podoba mi się render. Źle wycięty i w ogóle nie pasuje mi tutaj do tła jakoś. Po drugie napis jak dla mnie jest ohydny. Brzydka czcionka no i oczywiście jest za duży.
Jeśli o drugą pracę chodzi no to powiem ci że już lepiej, wpada w oko. Co prawda render nie pasuje do tła kompletnie a napis nie dość że jest za duży to... zresztą co ja się powtarzać będę, napisy w obu sygnaturach są równie beznadziejne. Myślę że wystarczy czytać tutoriale i się bawić fotoszopem czy innym programem którego używasz i jak nabierzesz wprawy to będzie cacy.

No a jeśli o mnie chodzi. Nudziło mi się jak cholera więc odpaliłem fotoszopa żeby nowe brushe sobie posprawdzać, no i przy okazji walnąłem sobie sygnaturke. Tak od niechcenia. Tak, tak, pozwalam wam oceniać.



edit:
Heh, teraz sobie przypomniałem. Niedawno znalazłem mojego starego siga, robiłem go już dość dawno, ale mimo wszystko chciałbym go pokazać.



edit2:
A tutaj sig sprzed chwili dosłownie.



PS: No i na koniec żebyście sobie nie myśleli, żeby nie wyjść na noba, gupka i żeby się dowartościować to powiem że sygnatury robiłem bez tutoriali.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 00:26:11 wysłana przez Peanut »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #89 dnia: 01 Sierpień 2008, 23:48:22 »
Więc i ja coś dodam:
http://img233.imageshack.us/my.php?image=flaminghandbycruger2xt2.jpg
Flaming force...
http://img374.imageshack.us/my.php?image=fireballkq1.jpg
Fireball - coś jak v.2 Flaming Force'a
http://img49.imageshack.us/my.php?image=lysoldoneuw7.jpg
Tutaj kompletna kicha...to była próba do czegoś lepszego...ale skoro mam już wrzucone to dodaje.
(Tego nawet nie oceniać xD)
http://img144.imageshack.us/my.php?image=4packux2.jpg
To uważam za nawet dobre...
Teraz proszę o waszą krytykę :-*
PS: Nie korzystałem z żadnych tutoriali.
Jeśli chodzi o prace takie jakie sigi, avatary itp. to www.darkaltair.blogspot.com wszystko mojego autorstwa, ale podałem link do bloga bo nie chciało mi się wszystkiego wklejać tutaj;s
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2008, 23:57:02 wysłana przez Infernal »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #90 dnia: 01 Sierpień 2008, 23:50:43 »
Peanut co do pierwszej grafiki to powiedzialbym "dziwna" ale lepsza dziwna, a oryginalna niz jakis oklepany rycerzyk na kolorowym tle. A propo tla to bardzo mi sie podoba, kolorystyka i pattern sprawiaja ladne wrazenie.

Co do drugiej grafiki to nawet nawet, tlo wyglada jak psie wymioty a render przy krawedziach troche rozmazany. Wyszla ci nie dobrze, nie zle. Mozna powiedziec w miare.

Co do ostatniej to po prostu kwintesencja zateletubistosci, choc wciaz to tylko amatorska praca, to poraza wygladem. No moze sie troche rozpedzilem ale ta postac bardzo ladna konserwe ma na sobie, a w tle jakby wiatr ktory rozwiewa ladne napisy, no i twoj nick ledwie widoczny ale lepiej zeby byl taki niz wielki na pol siga.

Ogolnie to niezle obrazki.

EDIT: A oto i moje ostatnie prace (po prawie rocznej przerwie :D):



Napis troche do dupy bo musialem od razu leciec zanim zdazylem go skonczyc. No ale coz oceniajta reszte.

A ta grafika dla Isentora:



Tez nie skonczona bo tez w polowie musialem spadac z kompa ;).
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 01:26:24 wysłana przez Altair »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #91 dnia: 02 Sierpień 2008, 10:56:31 »
Peanut co do pierwszej grafiki to powiedzialbym "dziwna" ale lepsza dziwna, a oryginalna niz jakis oklepany rycerzyk na kolorowym tle. A propo tla to bardzo mi sie podoba, kolorystyka i pattern sprawiaja ladne wrazenie.

Co do drugiej grafiki to nawet nawet, tlo wyglada jak psie wymioty a render przy krawedziach troche rozmazany. Wyszla ci nie dobrze, nie zle. Mozna powiedziec w miare.

Co do ostatniej to po prostu kwintesencja zateletubistosci, choc wciaz to tylko amatorska praca, to poraza wygladem. No moze sie troche rozpedzilem ale ta postac bardzo ladna konserwe ma na sobie, a w tle jakby wiatr ktory rozwiewa ladne napisy, no i twoj nick ledwie widoczny ale lepiej zeby byl taki niz wielki na pol siga.

Ogolnie to niezle obrazki.

EDIT: A oto i moje ostatnie prace (po prawie rocznej przerwie :D):



Napis troche do dupy bo musialem od razu leciec zanim zdazylem go skonczyc. No ale coz oceniajta reszte.

A ta grafika dla Isentora:



Tez nie skonczona bo tez w polowie musialem spadac z kompa ;).

1.Praca mogłaby się lepiej prezentować gdybyś dodał trochę kolorków i wyróżnił czymś render...Jeśli chodziło Ci o mroczny efekt to mógłbyś dodać trochę cieni...Napis powinien być nieco wyraźniejszy.
Ogólnie praca: 4/10 bo nie napociłeś się przy niej;]
2.Tutaj to samo co wyżej z wyjątkiem kolorów...render mało wyraźny i mało efektowne tło...Do tego napis przy takich pracach powinien być ustawiony raczej równo/poziomo bo tego typu motywy stosuje się w abstrakcjach i graffiti.Praca: 5/10 lepsza, ale nie najlepsza:D

PS: Why nikt nie ocenia też moich prac?! :'(
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 10:59:26 wysłana przez Infernal »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #92 dnia: 02 Sierpień 2008, 19:20:22 »
No jako że oceniłeś moje prace Altair to ja o twoich słówko powiem również.

Jeśli chodzi o tę pierwszą sygnaturę: jak pierwszy raz ja zobaczyłem to na prawdę zazdrościłem ci umiejętności i pomysłów. Jak się jej przyjrzę teraz to mimo, że wciąż uważam, że jest bardzo ładna, to jednak napis nie jest 'trochę do dupy', a śmiało można nazwać go mongoluchowym. Ogólnie całość dobrze się prezentuje. Jeśli miałbym oceniać to dałbym ci za siga 8+/10 może, bo napis wszem i wobec spieprzyłeś.

Co do drugiej to wg mnie jest ok. Ale tylko jest ok. Niby tło ładne, render ładny, napis taki sobie, co prawda trochę pusto ale to już pominę, ale sig nie ma tego czegoś co przyciąga wzrok. Myślę, że jakbyś w połowie nie musiał spadać z kompa to mogł by z tego wyjść na prawdę ładny sig, a teraz średnio mi się podoba. Powiem tyle: może być. Jeśli chodzi o ocenę to na tą chwilę dałbym ci 6/10.

Chciałem jeszcze wspomnieć, że pierwszy sig podoba mi się bardziej niż sygnatura którą robiłeś kiedyś, ta z eminemem znaczy się bo do tej pory tamta wg. mnie była twoją najlepszą. I gdyby nie ten napis wyszłoby ci cudo ^^. Mam nadzieję że to po powrocie poprawisz.

A teraz Infernal.
Na takiej grafice za cholerę się nie znam i też nijak mi się widzi to oceniać, ale spróbuję. Na prawdę doceniam to co robisz bo sam bym się tego w życiu nie nauczył, nie miałbym chęci bo wole sygnatury sobie w photoshopie malować, ale powiem tyle, że średnio mi się podoba. Co do pierwszej grafiki to powiem że ciekawie zrobione, aczkolwiek efekt ci nie wyszedł. myślę że ocena należy się 6/10.
Co do drugiej to już 50 razy lepiej, znaczy się śwetnie ci fireball wyszedł. Nie wiem co tu oceniać jeszcze, więc powiem tylko tyle: 9/10 (może to dlatego że się nie znam).
Co do trzeciej no to nie wiem co tu za bardzo oceniać bo jest to brzydkie. Fajnie i ciekawie zrobione ale brzydkie. Osobiście Bruce'a Willis'a wolę widzieć z pistoletem w ręku i bez skarpetek ratującego świat przed bandą terrorystów, więc obrazek przedstawiający jego rozwaloną głowię niezbyt mnie do siebie przekonał. Ocenę dam 5/10 (dałbym mniej, ale doceniam to co robisz bo sam bym tego nie umiał, chociaż efekt niezbyt ładnie ci wyszedł, jak mówiłem).
A ta pani na końcu to świetnie wygląda przerobiona. Gratuluję ci. Na prawdę ładnie to wygląda i nic jak wystawić ocenę 10/10.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2008, 19:28:47 wysłana przez Peanut »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #93 dnia: 02 Sierpień 2008, 22:34:45 »
Dzięki za ocenę Peanut, ale to wszystko jest łatwiejsze niż Ci się wydaje:D
Dodam teraz coś z kategorii sigów itp.





Wszystko to to stare:D Ale niektóre nawet niezłe więc czekam na kolejne oceny.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2008, 13:49:58 wysłana przez Infernal »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #94 dnia: 02 Sierpień 2008, 23:04:01 »
Ja tylko sie ustosunkuje do oceny Infernala :D. Wielu mowi "dodaj kolorow" albo "rozjasnij", ale przeciez jesli renderem jest kubus puchatek to nie zrobie mrocznego tla, znowu jak jakis zajebiscie straszne cholera wie co to nie zrobie rozowo-fioletowo-zielonego tla. Rendery w moich pracach nie sa super mega na pierwszym planie, lubie po prostu wszystkie mieszac i wtapiac. Co do cieni to zawsze staram sie zrownowazyc by bylo tu jasniej, tu znow ciemniej. Coz kazdy ma swoj styl tworzenia prac a i gusta sa rozne dlatego ciezko tak ocenic kazda calkiem obiektywnie. Co do napisu na pierwszej sygnaturze to mowilem juz ze faktycznie mi nie wyszedl ale tylko go dodalem i nic z nim nie kombinowalem (no prawie nic). Jesli chodzi o napis na drugiej sygnaturze to czemu ma byc poziomo/pionowo, rownolegle prostopadle rowno jak od linijki? Tutaj troche nie masz racji bo napis mozna sobie nawet do gory nogami ustawic ;p. Coz krytyke przyjmuje widze ze sam jestes wiele lepszy ode mnie w 'te klocki' wiec ze spokojnym sumieniem mozesz mnie oceniac. Nie ocenie twoich prac, powiem jedynie ze bardzo zaimponowala mi ta kula ognia, bo musze w tej sekundzie leciec. Baj ;].

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #95 dnia: 04 Sierpień 2008, 21:30:05 »
Najnowsza grafika:


Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #96 dnia: 04 Sierpień 2008, 22:04:17 »
Postanowiłem, że też zamieszczę swoje dwie prace. Jedna to zwykła sygna, która na tle waszych wygląda nadzwyczaj słabo. Ale jest to moja pierwsza praca. Bez tutków. No i druga. Jest to tapeta. Z oczywistych względów druga będzie tylko linkiem, ale proszę o obejrzenie.

Pierwsza praca:

Druga praca:
http://img246.imageshack.us/img246/9908/amyth2.png

Wiem, że beznadziejne, ale dopiero zaczynam robić coś tam w Gimpie.

I ocenię jeszcze Altaira. Bardzo ładna. Niezłe kolory, lubie je. Tylko napis taki jakby niewidoczny, ale pasuje.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Sierpień 2008, 00:20:34 »
Dexter - sygnatura dosyć duża, według mnie nie powinna przekraczać rozmiarów 350x150, czy 400x130. Ogólnie nie lubię sygnatur z "kreskówkami" jako render. W tle jakieś maziaki, ale to twoja pierwsza praca i co najważniejsze bez żadnych tutoriali. Jednak im więcej ich się naczytasz, im więcej czasu poświęcisz na tworzenie sygnatur w tutorialach, tym lepsze będziesz robił bez. Polecam ci Photoshopa (9.0 CS 2 - baaardzo zalecam angielską wersję). Grafart.org - tutaj znajdziesz tutoriale dla żółtodziobów (krok po kroku) jak i dla starych wyjadaczy. Co do tapety to nawet ładnie wygląda, nie wiem ile nad nią pracowałeś, nie wiem ile jest twoim dziełem, ale na przyszłość rób w rozdzielczości 1280x1024 (uzyskasz najlepszy efekt).

PS: Dzięki za ocenę mojej pracy :]. Również lubię taką  kolorystykę a co do napisu to fakt - nieczytelny ale ładnie się komponuje :P. Jeślibyś potrzebował pomocy w tworzeniu - skontaktuj się ze mną na gg 10650575 lub na tlenie - altair91@tlen.pl.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2008, 00:22:47 wysłana przez Altair »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Sierpień 2008, 13:14:04 »
Dexter, podobnie jak Altairowi za cholerę nie podobają mi się sygnatury (czy cokolwiek innego) o tej tematyce, aczkolwiek twoja tapeta jest ładnie wykonana. Wg. mnie dobra robota. Jeśli o sygnature chodzi no to niezbyt mi się podoba, ale przyznać ci muszę że masz bardzo ciekawy sposób na sygnatur. Nic mi nie pozostaje jak życzyć ci szczęścia.

No i mój nowy sig:


A tutaj drugi sprzed chwili:


« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2008, 15:01:22 wysłana przez Peanut »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Sierpień 2008, 14:27:03 »
W niewyjaśnionych okolicznościach zepsuł mi się Photoshop... No cóż ale wczoraj zrobiłem jeszcze takiego siga:


Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasza grafika
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Sierpień 2008, 14:27:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top