Autor Wątek: Wasza grafika  (Przeczytany 62142 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Wasza grafika
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Październik 2007, 19:18:48 »
Cytat: teken_f
moje userbary:

Straszne, nie ma co... Moja nowa sygna:

[img]http://img253.imageshack.us/img253/8657/soldnertn2.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 19:19:12 wysłana przez Dark »

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Styczeń 2008, 14:01:14 »
Mmm... uwielbiam bawić się grafiką    a głównie uwielbiam fotomontaże  

www.giker666.za.pl/Gothic1.jpg      - fotomontaż ja (w zbroi) i Blade (z mieczem) w sławnym "Rzyczwells" (To taka polanka blisko mojego domu)

www.giker666.za.pl/idol.jpg       - fotomontaż Jonathan'a Davis'a (Wokalisty i Lidera zespołu KoRn), który reklamuje oczywiście moja osobe    (odrazu mówie że to on jest moim idolem a nie ja jego    to było tak na żarty)

To by było narazie na tyle  

pozdr all

Forum Tawerny Gothic

Wasza grafika
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Styczeń 2008, 14:01:14 »


Offline XFire

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Styczeń 2008, 21:26:09 »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Wasza grafika
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Styczeń 2008, 21:28:18 »
ymm yo takie sobie może być a tą głowę Xardasa to wystarczy wejsci na gothic site galeiria i powiekszysc i wyciac reszte a reszta galarii tak jak napisalem moze byc

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Wasza grafika
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Styczeń 2008, 21:33:39 »
1. Co to jest, głowa xardasa? Nic w tym ciekawego nie widze
2. Bez komentarza normalnie...
3. Chyba najlepsze z tych prac ale jak dla mnie to wygląda mi na gora 10 minut roboty.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Wasza grafika
« Odpowiedź #66 dnia: 21 Styczeń 2008, 22:19:11 »
I w dodatku prawdopodobnie robione w paint :P

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wasza grafika
« Odpowiedź #67 dnia: 22 Styczeń 2008, 07:58:44 »
Jeśli chodzi o głowę Xardasa, to nawet nie będę komentował...

Co do drugiej grafiki, to co trudnego jest we wpieprzeniu w kwadrat kilku napisów "Gothic 3", panie ub3r pr0 gr4f!k? Ostatnia grafika... znowu. Walnąłeś Xardasa, dwa demony w jedną stronę i trzeci w drugą. Oczywiście nie zjadę cię tu z góry na dół, ważne, że się starasz, próbujesz coś robić. Ja bym ci polecał program Photoshop 9.0 CS2 (po angielsku, gdyż wiekszość tutoriali jest w tym języku :P). Możesz ściągnąć stąd. Na początku może będziesz nieco zagubiony, jednak już po kilku tutorialach, czy nawet zwykłym bawieniu się filtrami będziesz w stanie stworzyć już coś ładnego. A jeśli szukasz tutków, porad i innych, to... hm... google.pl :P.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Wasza grafika
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Luty 2008, 15:21:42 »
Moja pierwsza pracka tego typu:
[a href=\"http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d497c811c178b4f.html\" target=\"_blank\"] Nie bardzo się orientuję w tej dziedzinie grafiki, także gdyby znalazł się ktoś z branży, to byłbym wdzięczny za ogólne objaśnienie jak taki projekt powinien wyglądać i co powinien zawierać.
Proszę o komentarze.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wasza grafika
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Luty 2008, 16:47:45 »
Hmmh, ostatnio dorwałem się do fotoszopa po dłuuugiej przerwie. Zapomniałem chyba wszystko co umiałem, a umiałem zresztą niewiele. Robione pod tutorial :].


Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #70 dnia: 14 Luty 2008, 06:37:13 »
Cytat: Peanut
Hmmh, ostatnio dorwałem się do fotoszopa po dłuuugiej przerwie. Zapomniałem chyba wszystko co umiałem, a umiałem zresztą niewiele. Robione pod tutorial :].


Skromne ale fajne. Ani nie przepchany ani nie pusty. Kilka detali bym tam jeszcze dodał, ale to już moje własne upodobania.

Cytuj
Moja pierwsza pracka tego typu:

Przeciętna. Head banner mi się nie podoba. Ikonki też nie są najlepsze.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wasza grafika
« Odpowiedź #71 dnia: 14 Luty 2008, 20:32:32 »
Takie nowe dwa sigi, robione bez tutoriala, więc niczym nie zachwycają, ale jakaś tam satysfakcja jest, że zrobiłem bez żadnej pomocy :].

Tak, od niechcenia trochę robiony, a skoro od niechcenia to nawet ładnie mi wyszedł :].


Drugi, już się bardziej przyłożyłem, ale że wiele nie umiem, to też wiele nie mogłem zdziałać.


EDIT:

Zrobiłem dopiero co. Trochę się trzymałem tutoriala, trochę dodałem od siebie. Trochę za bardzo wykozaczona (czyt. zbyt dużo tu zbędnych pierdółek jak różne filtry c4d itp, ale nie mogłem się powstrzymać :D). Myślę że chyba oczy od tego nikogo boleć nie będą.


Komentować.
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2008, 22:41:34 wysłana przez Peanut »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Wasza grafika
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Luty 2008, 08:09:53 »
Pierwsza najbardziej mi się nie podoba. Koleś odstaje od tła, te C4R naładowałeś na niego, a one mają urozmaicać tło :) Mogłeś spróbować na nich jakichś filtrów(Vawe, Liqufy), napis zupełnie do bani i w ogóle sam render jakiś taki rozmazany. W drugiej już trochę lepiej, ale zupełnie nie wiem, po coś tego blura tam dał. Trzecia z kolei najlepsza. Widać, że są jakieś zadatki głębi, tylko napis ssie :P I te świetliki obok różdżki też zupełnie nie potrzebne ;)

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Luty 2008, 08:41:15 »
Cytat: Peanut
Takie nowe dwa sigi, robione bez tutoriala, więc niczym nie zachwycają, ale jakaś tam satysfakcja jest, że zrobiłem bez żadnej pomocy :].

Tak, od niechcenia trochę robiony, a skoro od niechcenia to nawet ładnie mi wyszedł :].


Drugi, już się bardziej przyłożyłem, ale że wiele nie umiem, to też wiele nie mogłem zdziałać.


EDIT:

Zrobiłem dopiero co. Trochę się trzymałem tutoriala, trochę dodałem od siebie. Trochę za bardzo wykozaczona (czyt. zbyt dużo tu zbędnych pierdółek jak różne filtry c4d itp, ale nie mogłem się powstrzymać :D). Myślę że chyba oczy od tego nikogo boleć nie będą.


Komentować.


Czcionki to katastrofa, przynajmniej w tych 2 dwóch pierwszych. Ogólnie prace nie przypadły mi do gustu, Altair wygląda jak podpalony, tło niczym nadzywczajnym nie jest. Jeśli chodzi o witcher'a, to render w ogóle mi nie pasuje, tło nie jest zbytnio zgrane z renderem, a napis jest gorszy niż Arial, jeśli wiesz co mam na myśli. Ramka już tylko odrzuca. Ostatni sig jest najgorszy, może dlatego, że tyle osób skopiowało metode jednego człowieka? C4D są już stare i w ogóle nie modne. Flary w ogóle tam nie pasują, tło jest dosyć dziwne, ale ujdzie.

Moja rada. Czytaj dużo tutoriali od różnych osób. Potem wszystko zamknij i otwórz photoshop'a i zacznij robić z pamięci. Myśl na przód. Jak masz render i chcesz z niego wyciągnąć jak najlepsze efekty, to trzeba zwrócić uwage na wszystkie szczegóły. Jaki filter dobrze by z tym poszedł, może powienien on być mroczny, a może bardzo jasny. Najważniejsze jest improwizacja. Staraj się stworzyć coś nowego. Może wyjdzie ładnie, a może nie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wasza grafika
« Odpowiedź #74 dnia: 16 Luty 2008, 23:38:28 »
Jako że nie jestem typem osoby cierpliwej, nie posłuchałem Aeskelu do końca twoich rad, a może i w ogóle. Zwyczajnie nie mam do tego chęci. Użyłem swoich dawnych, małych bo małych, ale jednak umiejętności i udało mi się stworzyć coś takiego (akurat miałem ochotę żeby coś takiego zrobić). Robione, jak się już domyślacie bez tutoriala.

« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2008, 16:27:23 wysłana przez Peanut »

Offline VwB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niczym feniks z popiołów
Wasza grafika
« Odpowiedź #75 dnia: 17 Luty 2008, 00:04:03 »
Cytat: Peanut

Praca mimo, że jest prosta ma w sobie siłę. Dawno nie widziałem wyrazistej, prostej sygnaturki. W tych czasach jest to rzadkość, każdy leci na ilość brushy. Pattern, daje swój efekt. Popracuj nad stylem jeszcze. Powodzenia :)

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #76 dnia: 17 Luty 2008, 05:26:31 »
Cytat: Peanut

No ta już jest o niebo lepsza w porównaniu do tych twoich innych prac. No i nareszcie zmniejszyłeś px ramki. Tamte były poprostu za duże i odrzucały.

Trochę się zastanawiałem i postanowiłem tutaj dać wszystkim początkującym "sygnaturowcom" najlepszy za moich czasów portal jak i forum.

Chaos GFX

Możliwe, że wrzuce coś od siebie później.
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2008, 06:36:39 wysłana przez Aeskel »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #77 dnia: 20 Luty 2008, 01:07:37 »
Znalazłem starą sygnaturkę w formacie .psd. Była ona niedokończona, gdyż miało wyjść coś innego, ale w końcu wstawiłem jedynie napis.



Zaznaczam, że nie pamiętam już, jak się robiło te sygnaturki, bo teraz już mniej siedzę w infie. Jeżeli już to głównie zestaw: weblayout + cięcie + HTML + CSS.

Offline tyfus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Wasza grafika
« Odpowiedź #78 dnia: 20 Luty 2008, 14:05:31 »
nie podoba mi się ta sygnaturka,   według mnie jest to może półgodziny w pfotoshopie.

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
Wasza grafika
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Marzec 2008, 12:17:36 »

Witam, mapkę Kolonii zrobiłem wedłeg oryginalnych map z gry na potrzeby Wikipedii. Ma różne niedokładności, ale ponieważ zrobiłem ją na wolnej licencji, nie dotyczą jej ograniczenia praw autorskich jak w przypadku map oryginalnych. Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Wasza grafika
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Marzec 2008, 12:17:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything