Autor Wątek: Dokąd zmierza gothic  (Przeczytany 2050 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Dokąd zmierza gothic
« dnia: 21 Styczeń 2008, 18:55:33 »
Według mnie jowood zaczyna psuć tą wspaniałą grę sowimi pomysłami zwolnienie Phirania Bytes według mnie najgorszy krok oni robili 3 część a ten Spellbound jakie ma pojecie o gothic co o nim wie tyle co przeczyta w poradniku jak chciałbym przejęci gothic zgodnie z fabułą  po tym jak oni zrobią g4  to bym musiał tak grać G4>Gothic 1>Gothic 2>Gothic 3 te screen z g4 to nie przypomina gothic tylko jakiś śwait wampirów (krajobraz) Jowood idzie w zła storne nie długo będzie gothic na gameboya gothic zegarek gothic film gothic komiks a na koniec rolki papieru toaletowego z gębą  Xardasa czy beziego to tyle czekam na wasze opinie    

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dokąd zmierza gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 23:10:48 »
Spellbound ostatnio całkowicie zmarnował (żeby nie stosować wulgaryzmów) Desperados 2 (pierwsza część to też ich dzieło). Niech zgadnę.. to samo zrobią z Gothic'iem. W ogóle chciałbym się dowiedzieć dlaczego Piranha Bytes już nad tym nie pracuje. Przecież to jest ich flagowy produkt! Tylko przed Gothic'a stali się sławni!
Już Gothic 3 mi dziwnie zalatywał, ale G4 to już będzie masakra. Prawdopodobnie całkowicie odbiegną od szablonu i postawią na coś, co zniszczy całą grę. Zresztą.. jak wiemy co za dużo to niezdrowo. Wydaję mi się, że Piranha Bytes po prostu nie chciała kontynuować serii. I dobrze, bo zazwyczaj za dużo kontynuacji kończy się znudzeniem i obrzydzeniem.

Piranha Bytes MOÂŻE by uratowała serię, ale teraz Gothic upadnie i zostanie wystawiony na pośmiewisko.. oby zaniechali tej produkcji

Forum Tawerny Gothic

Dokąd zmierza gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 23:10:48 »

Respev

  • Gość
Dokąd zmierza gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2008, 00:02:42 »
Cytuj
Według mnie jowood zaczyna psuć tą wspaniałą grę sowimi pomysłami zwolnienie Phirania Bytes według mnie najgorszy krok
I tak powstają ploty, bo jakaś osoba ze shizofremią i fanatycznie nastawiona rozpowiada głupoty. To Piranha Bytes zerwała umowę z JoWooD, a nie JoWooD z Piranhą Bytes.

Cytuj
Spellbound ostatnio całkowicie zmarnował (żeby nie stosować wulgaryzmów) Desperados 2 (pierwsza część to też ich dzieło). Niech zgadnę.. to samo zrobią z Gothic'iem
A przepraszam, co ma piernik do wiatraka? To nie ich wina, że nie mieli nigdy dużego budżetu, jaki będą mieć dzięki JoWooD.

Cytuj
W ogóle chciałbym się dowiedzieć dlaczego Piranha Bytes już nad tym nie pracuje
Bo zrezygnowała?

Cytuj
ale G4 to już będzie masakra. Prawdopodobnie całkowicie odbiegną od szablonu i postawią na coś, co zniszczy całą grę.
Masakra gdyż? Trzeba mieć naprawdę coś nie tak z główką, żeby osądzać grę z góry, gdy nawet producent nie opublikował nawet jednego screenshota.

Cytuj
Piranha Bytes MOÂŻE by uratowała serię, ale teraz Gothic upadnie i zostanie wystawiony na pośmiewisko
Pośmiewisko? Albo mi się wydaje, albo już od wydania drugiej części gry, Gothic został wystawiony na pośmiewisko, odbiegając od klasyki RPG/cRPG. Temat zamykam, podobny znajdziecie w forum Gothic 4.

Cytuj
Wydaję mi się, że Piranha Bytes po prostu nie chciała kontynuować serii.
To dlaczego planowała wydać dodatek do Gothic 3?

Forum Tawerny Gothic

Dokąd zmierza gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2008, 00:02:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top