Autor Wątek: Krypta  (Przeczytany 6339 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moc Innosa

  • Gość
Krypta
« dnia: 21 Styczeń 2008, 18:21:18 »
Jest nawet zaznaczone to na mapie taka jakby kapliczka w ktorej stoja 3 grobowce.
Sa po bokach przelaczniki.
Wiadomo ze tajne przejscie tam wtedy jest i tam w srodku znajduje się list w ktorym ktos tlumaczy co tu jest.
To byl Yprzepraszam jezeli pomyle imie miedzy tymi zlymi) Pan Cienia Inubis?Cos w tym stylu mial nazwe  
W kazdym razie chcialem się was spytac czy tez to odkryliscie,co o tym sadzicie i czy go powaliliscie

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Krypta
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:35:50 »
Cytat: Moc Innosa
Jest nawet zaznaczone to na mapie taka jakby kapliczka w ktorej stoja 3 grobowce.
Sa po bokach przelaczniki.
Wiadomo ze tajne przejscie tam wtedy jest i tam w srodku znajduje się list w ktorym ktos tlumaczy co tu jest.
To byl Yprzepraszam jezeli pomyle imie miedzy tymi zlymi) Pan Cienia Inubis?Cos w tym stylu mial nazwe  
W kazdym razie chcialem się was spytac czy tez to odkryliscie,co o tym sadzicie i czy go powaliliscie


Jak orpurznisz wszystkie 3 skrzynie to wyskoczy morczny paladyn inubis muszisz go zabic ma dobre rzeczy przy sobie ktore warto wziąć ymm co jeszcze aa tak odkrylem to juz dawnooo a stylu tej kapicy jest fajny nagrobek przeczytaj go heee  


Forum Tawerny Gothic

Krypta
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:35:50 »

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Krypta
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:08:19 »
Moim zdaniem powinieneś poszukać wiadomości na ten temat na forum! O tej krypcie napisano już wszystko co się da. Zacznij korzystać z wyszukiwarki.

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Krypta
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń 2008, 08:48:57 »
Odkryłem to gdy po raz pierwszy zasiadłem do Gothic 2 to było w piątym rozdziale i byłem bardzo wkurzony bo po wygranej walce nie mogłem wdrapać się na góre  

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Krypta
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2008, 22:11:30 »
Odkryłem go dopiero za którymś razem, grając w Gothic 2 i muszę przyznać, że to fajny quest z niezłym klimatem.  Sam fakt, że schodzimy do podziemi grobowca wywołuje dreszczyk emocji, a kiedy znajdujemy szkielet i stary list, atmosfera jeszcze bardziej nabiera grozy... Potem walka ze strażnikami krypty i otwieranie skrzynek. A przy każdej z nich ten okropny dźwięk (taki wydaje chyba zębacz jak zdycha) i pojawiają się oddziały nieumarłych.  A na sam koniec walka z Inubisem, sporo złota, expa i można się wynosić z tego gniazda śmierci... Muszę przyznać, że odkąd odkryłem to miejsce mam do niego sentyment i podczas każdego przechodzenia Gothica obowiązkowo muszę je odwiedzić

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Krypta
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2008, 11:40:13 »
Inubis to uapdłu paladyn, zbuntował się przeciwko swoim przełorzonym i przeciwko...Innosowi. Za to jest ożywieńcem, strzeże krypty. A tak na serio to fajnie tam jest-ciekawy odgłos, gdy te szkielety się pojawiają.

Offline !Rafaello!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Krypta
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2008, 13:52:31 »
Ja tam trafiłem przez przypadek. Najpierw trzeba pokonać magów, ponieważ atakują na odległość dość zabójczym czarem. W krypcie stań pod ścianą i odpieraj ataki aż do skutku. Ja odkryłem to w pierwszym rozdziale, ale pokonałem chyba dopiero w trzecim. Trzeba trochę cierpliwości, ale zapewniam że nagroda jest warta zachodu. Powodzenia z Inubisem !

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krypta
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Maj 2008, 13:20:29 »
Do tej krypty trafilem przypadkiem. Szkoda ze nie jest z nia zwiazany jakis dluzszy quest.

Offline Kross

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Krypta
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2008, 21:07:22 »
Krypte znalazłem jak grałem palladynem w 5 rozdziale, testowałem animacje na klękanie, dla lepszego efektu zrobiłem to w kapicy, no i znalazłem przełączniki. Troche trudno było jak mnie zamroził mag...

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Krypta
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec 2008, 18:43:36 »
Ja tego nie znalazlem. Gdzie to jest?
Oto link[Serail]

http://www.gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,13176.0.html
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 18:53:40 wysłana przez Serail »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Krypta
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Lipiec 2008, 18:46:39 »
Ja tego nie znalazlem. Gdzie to jest?

nie jestem pewien, ale chyba chodzi o tą nie daleko farmy Onara.

Co do samej krypty jeszcze tam nie byłem, ale za jakiś czas się wybiorę to opiszę dokładnie co i jak.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 18:47:23 wysłana przez KwaseK »

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Krypta
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Październik 2009, 08:49:26 »
Nie chcąc zaśmiecać forum napiszę tutaj.

Tak więc znalazłem tę kryptę niedawno, mam 10 lvl, średnią zbroję najemnika, 50 siły, bojową pałkę wodnego kręgu, i trzy zwoje śmierci nieumarłym ( coś takiego ). Nigdy tam nie byłem więc nie wiem co jest gdy się zejdzie w dół. I tu mam pytanie, jakie są kolejno pomieszczenia, ile szkieletów itd. I czy mam jakiekolwiek szanse na wypełnienie tego questa z moją postacią? Jakaś taktyka może istnieje, np. z pojedynczym szkieletem sobie poradze. Prosiłbym o nie pisanie czegoś w stylu - "Nie masz szans zrobić tego z 10 lvl, chłopie..." tylko chciałbym zobaczyć jakieś rady jak walczyć z stworami w krypcie. Z góry thx.

Edit; Już sobie poradziłem.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2009, 18:37:21 wysłana przez Freek »

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krypta
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Październik 2009, 18:28:11 »
Cięzko bedziesz miał. Zwoje wykorzystaj tylko na szkielet-magów. Najlepiej zaraz po otwarciu skrzyni jesli to bedzie mozliwe uciekaj do wyjscia. Potem pojedynczo. Będą do ciebie probowali wskoczyc ale jesli zabiłes magów to będzie łatwiej.  Gdy zabijesz jednego, wroc do wyjscia, nabież sił i spowrotem. Moim zdaniem cię zabiją ale warto spróbowac.

Offline Uruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krypta
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Październik 2009, 21:44:37 »
Ta krypta jest bardzo dobrym elementem do klimatu Gothic II i ten cień grozy, który tam napotykamy jest już odczuwalny przy wejściu na cmentarz. Nasza postać wchodzi powoli do krypty, coś w jej sercu mówi jej by tego nie robiła, jednak stawia krok za krokiem i staję przed grobowcem. Dłonią próbuję oczyścić go z kurzu, jednak nie dostrzega żadnego napisu. Tym razem ciekawość bierze władze nad nią i każę się rozejrzeć. Przełączniki. Już wiadomo co zrobić.
Otwarcie przejścia jest poprzedzone w ułamku sekundy przez mroczny i tajemniczy dźwięk, może i nam znany jednak w tym miejscu przyprawiający postać o dreszcze.
Resztę sami znacie, jednak powiem że ten szkielet i tajemniczy list były doskonałym pomysłem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Krypta
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Październik 2009, 21:44:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top