Autor Wątek: III Zadanie Giual'a  (Przeczytany 1763 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« dnia: 21 Styczeń 2008, 18:05:49 »
6. Nazwa: Rangus w opałach.
Zleceniodawca: Rangus
Opiekun: Darkon
Wykonawców: 1
Wymagania: Walka bronią (białą lub strzelecką) na poziomie II
Nagroda: 50 szt. złota + 1 pkt. reputacji
Opis: Starszy mężczyzna o imieniu Rangus zgłosił się do nas o pomoc. Mówi, że do jego małego domu w lesie (Wielki Las rozciągający się na zachód od Ombros) zbliżają się jakieś zwierzęta. Uważa, że jest to małe stado dzików, ale sam nie może sobie z nimi poradzić w tym wieku. Trzeba pozbyć się dzikich zwierząt, których nie jest za wiele ? nic prostszego.

Umiejętności W Walce Wręcz
Walka Dwoma Ostrzami I
Walka Dwoma Ostrzami II
Walka Dwoma Ostrzami III

Walka Toporem I
Walka Toporem II
Walka Toporem III
Walka Toporem IV

Umiejętności Obronne

Obrona Tarczą I

Walka na Dystans
Strzelanie z ÂŁuku I
Strzelanie z ÂŁuku II
Strzelanie z ÂŁuku III

Umiejętności Złodziejskie
Otwieranie Zamków I
Otwieranie Zamków II

Skradanie I
Skradanie II

Kradzież Kieszonkowa I
Umiejętności myśliwskie
- Zdejmowanie skór

Ekwipunek

Nazwa - Ohsiański Topór
Typ - dwuręczny
Rodzaj - topór
Wykonanie - mistrzowskie
Poziom - III
Specjalne - ------
Opis - Topór ten świetnie leży w dłoni. Mimo iż jest dosyć ciężki, można nim swobodnie walczyć. Zadaje spore obrażenia, szczególnie z zamachu. Obustronne ostrze pozwala na różnorakie formy ciosów. Kolec u nasady, pozwala na dobicie przeciwnika, tudzież zadawanie ran kutych.

Nieużywane:

Brak

Pancerze:

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 18:10:45 wysłana przez Giual »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:25:18 »
Do Giuala, czekającego przed Twierdzą podszedł jakiś mężczyzna, który powiedział mu:

- Witaj, Darkon jest obecnie zajęty, tak więc przysłał mnie. Masz pomóc jakiemuś staruchowi, który nazywa się Rangus. Mieszka gdzieś na południowych obrzeżach wielkiego lasu, wybudował sobie charakterystyczną drewnianą chatkę. W tamtych okolicach nie ma takich wielu, więc to nie będzie problem. On powie ci już, jaki ma problem i to on ma nagrodę. Powodzenia z tym zadaniem, nie daj się zabić

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:25:18 »

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:41:21 »
Giual ruszył w drogę powoli spacerkiem gdyż dalej czułem bóle po wyprawie,gdy wędrowałem już tam dobrą godzinę zacząłem się rozglądać do okoła gdyż że był już prawie mrok postanowiłem dalej iśc przed siebie zrobiłem parenaście metrów dalej i zacząłem się znów rozglądać w półmroku....
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 18:46:40 wysłana przez Giual »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:53:55 »
Nagle usłyszałeś dziwne dźwięki, które brzmiały zupełnie jak ścierwojady. Po chwili zza krzaków wyłoniły się dwa ścierwojady, które rozwścieczone rzuciły się na ciebie

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:01:10 »
- Pikuś.Powiedziałem do siebie i złapałem za topór wykonałem obrót który trawił ścierwojada w dziób,bestia upadła na ziemie w tym czasie wykonałem po jednym ciosie z lewej i prawej,które te ciosy dla ścierwojada następnie podeszłem do leżącego na ziemie ścierwojada który dostał z obrotu,dobiłem go potem schowałem topór i zacząłem się rozglądać za chatką starca....

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:09:42 »
Po kilku minutach wędrówki w pobliżu Giual znalazł chatkę starca. Kiedy podszedł do drzwi, te otwierają się z hukiem i zobaczył w nich starszego mężczyznę, który nie dając dojść do słowa ÂŁowcy wydobył z siebie następujące krzyki:

- Wreszcie! Już chyba sto lat czekałem, aż zjawi się jakikolwiek z was! Jeszcze dzień, a te cholerne zwierzaki by mnie już zeżarły żywcem! Masz je zab....

Starszy mężczyzna przerwał w pół zdania po czym zamknął przed ÂŁowcą drzwi. Gdy Giual się odwrócił zobaczył dwa dziki. Te wrogo patrzyły się na ÂŁowcę i szykowały się do ataku. W oddali było słychać kolejne, mocniejsze pochrząkiwania, ale nie przybierały dźwiękiem, co wskazywało na to, że sprawca tych odgłosów nie poruszał się na razie w tą stronę

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:18:02 »
Giual dobył topora i rzucił się na dziki,zadał pierwszy piękny cios ale dzik uniknął najgorszego wtedy podbiegł do niego drugi który ugryzł go w nogę Giuala,krzyknąłem z bólu i zadałem aż cztery ciosy dzikowi co go zabiło wtedy zacząłem walkę z drugim,który schylił głowę i chciał zaatakować rogami zaczął biegnąc w moją stronę a ja w ostatniej chwili unikłem ciosu po czym wykonałem dwa w odwecie który okazały nie do sparowania to też spowodowało że dzik wzioną ducha,podeszłem do niego i zebrałem skórę tak samo zdjąłem z drugiego dzika....

Zbieram
2x Skóra Dzika

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:22:55 »
Nie wiedząc za bardzo, co jeszcze ma zrobić, Giual ruszył krok w stronę domu, z którego po raz kolejny wyściubiła się zza lekko otwartych drzwi. ÂŁowca i mężczyzna usłyszeli kolejną serię mocnych pochrząkiwań.

- Masz zabić wszystkie, tchórzu! - wrzasnął starzec po czym huknął drzwiami

Jeśli ÂŁowcy zależało na nagrodzie, nie mógł zrobić nic innego jak tylko rozglądnąć się za sprawcą pochrząkiwań...

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:27:35 »
- Wredny Staruch.Rzekłem do siebie i zacząłem szukać dźwięku pochrząkiwań najpierw zdawało mi się z lewej strony poszedłem kawałek ale wtedy zaczęło mi się zdawać ze z prawej tam też nie było nikogo wtedy zacząłem rozglądać się do okoła...

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:31:30 »
Po kilku chwilach dostrzegłeś, że widzisz jakieś zwierzę. Gdy podszedłeś bliżej zobaczyłeś, że to rozpruwacz. W pewnej chwili złamałeś jakąś gałąź, a zwierzę słysząc odgłos odwróciło się i widząc ÂŁowcę ruszyło do ataku

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:38:41 »
Dobyłem topora i zacząłem walkę z rozpruwaczem to że na wyprawie myśliwych walczyłem z jeszcze lepszymi przeciwnikami ten mnie nie przestraszył,zadałem dwa ciosy które przeciwnik uniknął i oddał nie skuteczny kontratak,wymienialiśmy ciosy przez parę minut gdy wreszcie rozpruwacz popełnił błąd wykonałem cios z całej siły,potem z obrotu i następnie znów z całej siły te ciosy pozbawiły rozpruwacza życia,następnie zdjąłem z niego skórę gdy to skończyłem schowałem topór i......

Zbieram
1 Skóra Rozpruwacza

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Styczeń 2008, 20:24:24 »
... ÂŁowca wrócił do domu staruszka, Rangusa. Ten czekał już przy drzwiach i na widok Guila powiedział:

- Dobrze, że wreszcie ktoś pozbył się tych bestii... Masz tutaj 50 sztuk złota, tak jak umówiłem z waszą gildią.


Zadanie Wykonane!

Nagrody:

- 50 szt. złota od Rangusa
- 1 pkt. reputacji
- Przyznaję ci też 3 pkt. ÂŁowcy

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Giual'a
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Styczeń 2008, 20:24:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything