Autor Wątek: Gothic 3 -> kapliczki  (Przeczytany 9694 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pchenski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Gothic 3 -> kapliczki
« dnia: 06 Listopad 2006, 21:10:47 »
Witam, gdzie mogę znaleźć kapliczki Inosa, Adanosa oraz Beliara w pobliżu Montery, Cape Dun i Ardei? Wiem, że kapliczka Inosa jest w mieście Ardea, dwie kapliczki Beliara są w lesie (jedna koło Montery druga koło Cape Dun). Ale dalej nie wiem gdzie jest reszta kapliczek... bo coś ich tak mało ! Prosiłbym o pomoc.

Offline Lord_Daro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 22:46:19 »
Kapliczka Adanosa jest niedaleko Goncow Lesnych miedzy Trelis a Geldern. Ogolnie rzecz biorac przy kazdej wiosce znajduje sie jakas kapliczka...poprostu dokladnie zbadaj okolice a napewno ja znajdziesz. Wszystkie kapliczki (danego boga) daja dostep do tych samych umiejetnosci wiec nie wiem po co Ci lokalizacja wszystkich? Jakis quest?  
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 22:46:59 wysłana przez Lord_Daro »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 22:46:19 »

Offline pchenski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2006, 20:39:47 »
Kapliczki nie dają możliwości nauki tych samych umiejętności.
Cytuj
daja dostep do tych samych umiejetnosci wiec nie wiem po co Ci lokalizacja wszystkich?
W każdej kapliczce można nauczyć się różnych czarów z danej dziedziny, np. (Kapliczka Inosa -> fireball, ogólnie wszystko co jest związane z magią niszczenia, Kapliczka Adanosa -> firelance, prawie wszystko co jest związane z druidem lub magiem wody (podejżewam, że w dalszej części gry pojawią się nowe kapliczki specyficzne dla druidów, magów powietrza itd.), Beliara -> Przywołanie Demona, Amnezja, typowe mroczne czary).

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Listopad 2006, 19:59:44 »
Ej, a robi się to tak samo, jak w G2? Czy zaszly jakieś diametralne zmiany? Trzeba składać jakieś ofiary, a jesli się jest sługą Beliara to mozna składac ofiary z ludzi? To byłoby fajne  .

Offline pchenski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopad 2006, 20:10:50 »
Nie, w kapliczkach mozesz jedynie powiekszyc sobie zycie, wytrzymalosc, mane oraz nauczyc sie czarow - oczywiscie za punkty nauki.

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3 -> kapliczki
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopad 2006, 20:10:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top