Autor Wątek: Problem z Pedarem  (Przeczytany 1059 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

georrge22

  • Gość
Problem z Pedarem
« dnia: 20 Styczeń 2008, 19:22:15 »
Zacznę od tego, że szukajka nigdzie nie znalazła słowa "pedar" więc chyba takiego tematu nie było

Otóż problem polega na tym, że przy zadaniu "zgoda wytapiaczy rudy" doszedłem do Pedara. Nie chciał mi udzielić zgody i wtedy zapytałem czy udzieli mi jej jeśli wykonam zadanie czeladników. Niby się zgodził jeśli przyniosę mu składniki i.... na tym koniec. Nie powiedział jakie składniki a ja powiedziałem, że ok i się tym zajmę. Składników nie było też w dzienniku, tylko dziura w miejscu gdzie powinny być.

Znalazłem w internecie, że to nie składniki, a składnik. Jeden- róg cieniostwora. I wtedy przypomniało mi się, że kiedyś (Jak byłem u niego wcześniej) w trakcie handlu z Pedarem sprzedałem mu skóry, pazury i m.in róg cieniostwora. Wtedy wyskoczył mi komunikat, że zadanie z rogiem cieniostwora dla Pedara jest wykonane. Nie przejąłem się tym, bo wcześniej nie miałem takiego zadania. Grałem więc dalej. Ale teraz....teraz to jest problem. Uniemożliwia mi wykonanie tego zadania. Czy jest jakiś sposób, żeby wykonać to zadanie? Będę wdzięczny za każdą pomoc

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Problem z Pedarem
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2008, 23:01:21 »
Spróbuj mu go sprzedać jeszcze raz, albo zapytaj się czy masz jego aprobatę.

Forum Tawerny Gothic

Problem z Pedarem
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2008, 23:01:21 »

georrge22

  • Gość
Problem z Pedarem
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2008, 23:11:12 »
hmmmm spróbuję mu sprzedać, ale najpierw znajdę jakiegoś cieniostwora. Albo kupie od niego jeśli jeszcze go ma ;]

Co do aprobaty, to gdy z nim rozmawiam to jest tylko opcja handluj.

Teraz mi przyszło do głowy, że może (mimo że nigdzie tego nie widać) mam w grze jego jako zaliczonego. Więc jeśli sprzedaż rogu nie wypali, to postaram się a zgodę innych wytapiaczy, a potem.... potem się zobaczy ;]

Dzięki za pomoc

Forum Tawerny Gothic

Problem z Pedarem
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2008, 23:11:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything