Autor Wątek: Muzyka z gier  (Przeczytany 9273 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Muzyka z gier
« dnia: 06 Listopad 2006, 19:57:53 »
Topic jest jakże prosty, ale nie znalazłem chyba 2-giego takiego na Tawernie. Wymieniajcie w tym temaci gry w których muzyka najbardziej przypadła wam do gustu?

Ja wymienić muszę 3 gry:

Tony Hawk Pro Skater 2 - generalnie cały soundtrack to świetne punkowe i rockowe granie. Coś wspaniałego. Inne THPSy też miały soundtracki niezłe, ale zdecydowanie ten z dwójki jest moim ulubionym.

Prince of Persia Warrior Within - a jakże by innaczej. Wykorzystano tu utwór I Stand Alone stworzony przez Godsmack. Mocny riff doskonale pasował do rzeźi dziejącej się na ekranie. Dzięki tej grze rónież bliżej zapoznałem sie z tym zespołem, który doprawdy jest świetny.

TES III: Morrowind - sama gra mnie nie porwała, ale polecam każdemu włączenie tej gry chociaż po to, by wsłuchać się w temat muzyczny lecący w tle menu. Muzyka w samej grze również jest świetna i choćby dla niej odpaliłbym ponownie tą nużącą produkcje(a szkoda).
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 20:36:11 wysłana przez Trivet »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2006, 21:37:48 »
Star Wars:Fajne soundtracki takie klimatowe.

LOTR:To samo co SW.

TPHS:Fajna muza ale najlepsza w 3  

Post poniżej oczekiwań. Proszę w przyszłości pisać dłuższe wypowiedzi. - [Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2006, 10:30:37 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Muzyka z gier
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2006, 21:37:48 »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2006, 12:59:29 »
Na pierwszym miejscu stawiam muzykę z Gohic 1 i Diablo 2- normalnie to lubię metal i rock ale w takich grach to świetnie pasuje muzyka klasyczna. Fajna jest nawet w GTA 3 VC. W Age of Empires 2 też nie jest najgorsza taka staro-wojenna, pasuje :) Zapomniał bym o LOTR bitwa o śródziemne- fajne efekty daje.  No i tyle :)
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 14:20:44 wysłana przez DODO »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Muzyka z gier
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2006, 10:20:29 »
Osobiście, kiedy ruszył Gothic III na polskim rynku to jego soundtrack podbił moje uszy. Jednak zawsze królowały muzyki z Twierdzy i Twierdzy II bardzo oddają klimat. Za nimi stał Gothic I oraz II doskonale zgrane z aktualną sytuacją gracza. Muzyka z GTA III: VC oddawała klimat lat '70. Twórcy doskonale wybrali hity tamtych lat, przez co miło było jeździć samochodem :). Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek grał w grę Airline Tycoon: Evolution? Chociaż lubię rock, ten klimacik lotniska wraz z tą wspaniałą oprawą dźwiękową. Miód dla uszu i oczu. FIFA 06 bardzo dobra cała ścieżka, pomijając kilka a la HipHop'owych kawałków. Do tego (debilnego) rodzaju... ( nie wiem jak to nazwać, bo muzyka to nie jest pod każdym względem) plucia do mikrofonu. Ostatnio także przypadł mi soundtrack z Heroes V. Do każdego bohatera jest przypisany oddzielny i inny utwór muzyczny. Każdy zamek ma swoją "ścieżeczkę", co pozwala poczuć klimat miasta w jakim jesteśmy.



Pozdraiwam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2007, 08:39:18 wysłana przez Sir_William »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka z gier
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopad 2006, 20:04:08 »
Moja ulubiona nuta z gierek:

Saga Gothic - świetnie skomponowana i wiernie oddająca gotycki, i średniowieczny klimat całej sagi tegoż kultowego cRPGa. Przyjemna dla ucha i doskonale wpasowana w daną sytuację w grze. Chyba każdy ją lubi, a gra przy ów muzyce jeszcze bardziej wciąga i relaksuje.

Need for Speed: Underground - ogólnie w całej serii NFS począwszy od tej można usłyszeć kawał bardzo dobrej muzyki, która jest doskonale przygotowana przez twórców. Szczególnie w pierwszym "undergroundzie" ścieżka dźwiękowa, która towarzysząca nam podczas rozgrywki przykuła moją uwagę, zainteresowanie i chętnie, w dalszym ciągu lubię sobie czasem posłuchać paru jej utworów.

GTA: Vice City - również świetna ścieżka dźwiękowa, która przez całą grę wiernie oddaje klimat i jest bardzo przyjemna dla ucha. Miło było przypomnieć sobie stare, wielkie hity sprzed wielu lat, które niegdyś królowały i były uwielbiane przez wszystkich.

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Muzyka z gier
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopad 2006, 20:19:46 »
Cytuj
Osobiście, kiedy ruszył Gothic III na polskim rynku to jego soundtrack podbił moje uszy. Jednak zawsze króowały/krótkotrwały muzyki z Twierdzy i Twierdzy II bardzo oddają klimat.

Cytuj
by DODO

DODO, w swej gorliwosci popełniasz błędy, bo tu ewidentnie wychodzi na wyraz: królowały. Cóż, powoli mnie jako usera męczy oglądanie takie notoryczne poprawianie nawet najmnijeszej literówki z wytknieciem jej, owszem chwali się poprawę, ale notorycznie zaznaczanie jej i dopisywanie czegoś do posta, ehh.

A co do muzyki z gier:
Prince Of Persia- cała trylogia, począwszy od Piasków, gdzie spotykamy sie z arabskimi rytmami, taką nastrojową muzyką w tle, przez WW, gdzie mamy potężną dawkę ostrych brzmień, z I Stand Alone w czasie ucieczek przed Dahaką(yeee, great), kończąc na T2T gdzie spotykamy się z mieszanką SoT i WW, muzyka zarazem nastrajająca do walki, a z drugiej zaś strony oddajaca tamten klimat.
A wszystko to dzięki panu Stuartowi Chatwood'owi i Inon'owi Zur'owi- chwała im!

I to by było na tyle, bo jak mam mówic o muzyce z gier, skoro w nic poza PoP'em nie gram.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 20:21:54 wysłana przez Rajca »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Muzyka z gier
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopad 2006, 22:46:46 »
Prince of Persia
Cała saga...muzyka w niej zawarta od pierwszych części była cudem dla moich uszu. Jednak najlepszą ścieżką będzie ta z duszy wojownika...idealnie dopasowanie rytmiki, dzięków oraz danego utworu do odpowiedniej sytuacji wprawiało w naprawdę ostry klimat morderczego księcia.


Final Fantasy VII
Dawno temu kiedy gry nie grzeszyły grafiką a w malutkich pracowniach powstawały prawdzie RPG'i grając w FFVII usłyszałem cudowną muzykę, możecie się może i z tego śmiać ale te dźwięki w stylu polifonicznego dzwonka kiedyś były czymś wielkim...dopasowane jeszcze do danych sytuacji wprawiały naprawdę w dobry klimat.


Medieval Total War
Zaś ścieżkę dźwiękową z tej gry kocham za świetne i podniosłe pieśni, które gotowały do boju wielu średniowiecznych wojów.


Fahrenheit
Mało kto wymienił przygodówki a według mnie te również mają niepowtarzalne ścieżki dźwiękowe jedną z nich jest Fahrenheit...po jej przejściu za zebrane bonusy wykupiłem sobie wszystkie dostępne w grze utwory a następnie słuchałem ich w kółko po prostu jakoś spodobały mi się a w szczególności piosnka odgrywana na Credidsach...nie pamiętam już nazwy.


NFS: Underground 1 i 2
Ze wszystkich NFS'ów tylko soundtracki z tych dwóch zasłużyły na moje uznanie...reszta jest już po prostu lipna zaś w tych dwóch częściach zebrano najodpowiedniejsze utwory, które nadały grze odpowiedniej akcji.


Saga Gothic
O soundtrackach z tych gier rozpisywałem się wszędzie na forum przypomnę jedynie, że nie podobają się mi ich dziwne dźwięki - tak to jest jak się pracuje na programach. Do ścieżki muzycznej z trójki nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń...no może jedno lepsze utwory mogłyby być dłuższe zaś te gorsze można by nieco skrócić...

Gier z pięknymi ścieżkami muzycznymi jest cała masa gdybym miał siły i chęci mógłbym o tym pisać do rana...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka z gier
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Listopad 2006, 01:00:17 »
Cóż, jeżeli chodzi o ogólnie dobre soundtracki z gier, to z pewnością cała saga Gothic znakomicie oddawająca klimat gry, przy tym bardzo przyjemna dla ucha. Wiadomo jednak, że nie będę słuchał czegoś takiego zbyt często poza grą, tak więc warto wspomnieć o soundtrackach z wielu NFS'ów, np. NFSU 2 albo NFSMW. Muzyka w najnowszym Carbonie jest średnia. Ostatnio gram sporo w Battlefielda (patrz profil xfire poniżej) i w tej grze muzyka jest również bardzo dobra, szczególnie w intrze. Podczas gry nie ma muzyki, same efekty, muzyka jest tylko w menu, ale, jak już wspominałem, jest bardzo dobra.
Mogę jeszcze wspomnieć o soundtracku z F.E.A.R. - niezwykły, potrafi idealnie zbudować klimat grozy, to przeczucie, że coś się zaraz stanie...

Offline Khaled

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Listopad 2006, 06:04:30 »
Przede wszystkim Gothic. Kai Rosenkranz to mistrz! Pozatym Morrowind, w końcu Hans Zimmer to światowej sławy kompozytor, Oblivion: muza też niczego sobie (theme podobny do Piratów z Karaibów). Dalej to raczej powymieniał bym muzyke z filmów, ale nie o tym mowa w tym temacie. Oczywiście niezłe utworki ma też Klaus Badelt(nie wiem czy robił muzyke do jakiejś gry).

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Muzyka z gier
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopad 2006, 15:07:23 »
To może ja coś ponownie powiem.

NA PLUS

Final Fantasy VII
ÂŚmiejcie się lub nie, ale tak melodyjnych i wciągających "midików"" nie znajdziecie nigdzie. Porywa do walki, zachęca do eksploracji i wprowadza w ten tajemniczy, magiczny świat. Jest to jeden z tych soundtracków, których moge słuchać na długo po zakończeniu przygody z grą.

Fahrenheit
Muzyka w tej grze odgrywa wielką role. Każdy kto wczuł się na tyle w klimat gry, by grać Lucasem na gitarze, albo słuchać muzyki z wieży wie o czym mówie. Fajne rockowe kawałki pozornie uspokajały nas przed burzą jaka miała nastąpić w życiu Kane'a. Po przejściu gry zerknąłem na bonusy i spostrzegłem cudowną opcje zakupu za pkt. utworów. A Isentor prawdopodobnie mówił o Santa Monica zespołu Theory of a Deadman.

Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth 2
W grze zapożyczono muzyke skomponowaną do filmu Jacksona. Nie ma nic cudowniejszego niż prowadzenie zastępów gondorczyków z doskonałą muzyką orkiestralną w tle. Coś niesamowitego co pozwala odczuć ten specyficzny klimat filmu w grze. Soundtrack z LotRa uważam za najlepszy jaki kiedykolwiek skomponowano do filmu, a gra czerpiąc z niego garściami, tylko zyskuje w oczach gracza.

NA MINUS

Gothic 1 i 2
Nie wiem dlaczego, ale nie podzielam zachwytu wielu fanatyków Gothica, którzy bez opamiętania zachwycają się muzyką z pierwszych dwóch przygód Bezimiennego, która jest...przeciętna. Jak dla mnie nie wyróżnia się z tłumu niczym. Brak w niej porywczości i szybko popada w zapomnienie. W G3 muzyka jest naprawdę fajna i klimatyczna, aczkolwiek sposób jej odgrywania w grze jest czasem kontrowersyjny(np. urywanie utworu w punkcie kulminacyjnym z powodu końca akcji...nie ma czystego przejścia).

Pro Evolution Soccer 6

Najlepsza gra piłkarska, która w menusach ma najkoszmarniejszy syf muzyczny jaki tylko można. Najlepszym rozwiązaniem jest wyciszenie głośników, gdyż soundtrack prezentuje się wyjątkowo mizernie. Generalnie rzecz biorąc cały dźwięk w PESie wychodzi na minus, gdyż komentarze Borka i Kołtonia profesjonalnymi nazwać nie mogę. I tak jednak wole PESa od Fify.  
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 15:14:18 wysłana przez DODO »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Listopad 2006, 15:40:39 »
Gothic 3

Nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w trzecią odsłonę tej sagi, ale przed wysłuchaniem soundtrack'a nie mogłem się powstrzymać. Jest o wiele lepszy od tego, z czym mogliśmy się spotkać podczas grania w G1, G2, G NK.


Prince of Persia

Ciężko mi wymienić jeden tytuł, spośród ostatnich trzech części tej serii. Od klimatów z Bliskiego Wschodu, po wspaniałe rockowe brzmienia. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, na szczególną uwagę zasługuje WW. Kawał dobrej roboty. Mi jednak najbardziej przypadły do gustu arabskie klimaty, które pojawiają się w Piaskach Czasu i Dwóch Tronach.


Mafia

Soundtrack raczej niepozorny, choć sama gra odniosła wielki sukces. Jednak moim zdaniem, to właśnie muzyka buduje niepowtarzalny klimat Mafii.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Listopad 2006, 17:30:03 »
Najlepsza muzyka z gry z jaką się spotkałem była w Prince of Persia Warrior Within. ÂŚwietny klimat. Od tamtej pory słucham  Godsmack'a

Tony Hawk: Wszystkie części mają fajną muzyke :-)

Mafia: Jak już Reinmar napisał buduje niesamowity klimat.

Gothic I,II - ÂŚwietnie pasuje do rozgrywki i jest miła dla ucha
Gothic III- Trochę się zawiodłem, choć nie jest źle, ale nadal miło się słucha.

EDIT: Trochę późno, ale co tam  

Przypomniała mi się ścieżka dźwiękowa z gry Blair Witch(pierwsza część)
Dźwięki i muzyka budują niesamowity klimat(stukania,jęki, krzyki) na uwagę zasługuje także oprawa dźwiękowa w serii GTA(Radio i prawdziwe utwory  )
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 00:43:43 wysłana przez zaj »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Muzyka z gier
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Listopad 2006, 17:31:41 »
Gothic 1
Cytuj
Nie wiem dlaczego, ale nie podzielam zachwytu wielu fanatyków Gothica, którzy bez opamiętania zachwycają się muzyką z pierwszych dwóch przygód Bezimiennego, która jest...przeciętna. Jak dla mnie nie wyróżnia się z tłumu niczym. Brak w niej porywczości i szybko popada w zapomnienie. W G3 muzyka jest naprawdę fajna i klimatyczna, aczkolwiek sposób jej odgrywania w grze jest czasem kontrowersyjny(np. urywanie utworu w punkcie kulminacyjnym z powodu końca akcji...nie ma czystego przejścia).

Nie wiem czy przez to zostanę zaliczony do fanatyków Gothica, ale zaryzykuje. Otóż zgodzę się w tym że jako sama muzyka nie jest to żaden majstersztyk, ale w Gothic 1 jak dla mnie muzyka tworzyła jakieś 40% klimatu, myślę że między innymi dlatego jedynka była lepsza od dwójki, w pierwszej części muzyka doskonale zgrywała się z otoczeniem, ale też surowym klimatem kolonii karnej i sytuacją w jakiej znajduje się obecnie bezi.

Gothic 3
Tutaj uważam że nie ma sensu porównywać tego do poprzednich części. ÂŚwietna robota, zresztą co się dziwić, wykonana przez prawdziwą i na dodatek nie pierwszą lepszą orkiestrę, ale nawet kilka. Niby w trójkę jeszcze nie grałem, ale już dzięki tej muzyce można wczuć się w klimat.

NFSU 1,2
Fajne rockowe kawałki, dopasowane do gry, aż zachęca do szybkiej jazdy a i poza grą fajnie się słucha.

GTA Vice City
Tutaj podobnie jak w Gothic 1, bez muzyki Vice City to nie Vice City. To tak jak słuchać CJ'a z getta jak przeklina po polsku ;) kaszana. Niektórzy mogą uznać że lata 80'te to kicz (np.Micheal Jackson) ale w połączeniu z klimacikiem miasta typu Miami, i z historią żołnierzyka mafii który dochodzi na szczyt, mieszanka wybuchowa.

Knights & Mearchants
Nie wiem czy ktoś zna tą grę bo jest bardzo stara, a poza tym wtedy królowali Settlersi, ale muzyczka pierwsza klasa. Typowe średniowieczne kawałki które w dużym stopniu wpłynęły na to że chciało mi się w tę grę dalej grać. Oczywiście świetnie wpływa na klimat gry tak że czujemy go jeszcze mocniej, niemal przenosimy się do średniowiecza. Może mam sentyment do tej gry bo to moja pierwsza strategia, ale to co mogę o niej powiedzieć to na pewno to że podobała mi się muzyka.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2006, 17:40:10 wysłana przez DODO »

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Listopad 2006, 17:39:48 »
Według mnie najlepsze przeboje są w:
- Tony Hawk Pro Skater II (wiem,wiem że ta gra już była, ale przeboje są świetnie)
- Diablo II Lord of Destruction (klasyka)
- Gothic II NK (ach, te zmieniające się utwory)
- Hitman II Silent Assasin(od biedy)

To na razie wszystkie, jak sobie jeszcze jakieś przypomnę, to napiszę  

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Muzyka z gier
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Listopad 2006, 21:01:26 »
Czas na moją wypowiedź :)

Mafia

Wspaniała muzyka, wspaniały soundtrack, podczas spokojnej jazdy w mieście, podczas akcji, jak i w głównym menu. Spokojne przejścia, aż nagle akcja dzieje dużo szybciej. Jednym z głównych atutów Mafii jest właśnie wspomniany podklad dzwiękowy.

Seria GTA

Całą serię liczę, bo i również z San Andreas, szczególnie K-Rose. Muzyka jak dla mnie z całej serii GTA to było 30 % całej gry, rewelacyjne kawałki z dawnych lat, szczególnie lata 80' Vice City... poprostu miód i miłe dla ucha.

Saga Gier Gothic

Szczególnie soundtrack z Gothic I oraz Gothic III. Dla mnie Gothic I był rozpoczęciem wszystkiego - i w tym także początkiem słuchania poważnej muzyki. Szczególnie chciałbym zaznaczyć grę na trąbce i te charakterystyczne dzwięki każdego z Gothiców. Soundtracki są wspaniałe i jak również wyżej - miłe dla ucha. Podkreślają one, jak wielką grą jest Gothic, jak również piekną i fascynującą historią Bezimiennego.

Metal Gear Solid

Nie śmiałbym nie wymienić tutaj owego tytułu. Theme, akcja, Theme, Akcja, to sie czuje poprostu. W kluczowych momentach gry jest puszczana taka słodki kobiecy soundtrack, poprostu miód dla każdego fana. Tych rytmów i tego układu niezapomne do końca życia, wszak to moja ulubiona pozycja i przebija pod każdym względem muzykę z innych tytułów - w tym samego Gothic'a.

Z wyrazami szacunku...

Arkh.

Offline Minsc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Muzyka z gier
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Listopad 2006, 22:26:38 »
Fable Zapomniane Opowieści - Kilka kawalków po prostu powala !

Gothic 3 - Super  

The Punisher - Również bardzo dobry podkład muzyczny

Baldurs Gate - Uwielbiam ten Soundtrack !

Popatrz sobie na pozostałe wypowiedzi i zastanów się czy twojej czegoś nie brak...
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2006, 22:33:20 wysłana przez IsentoR »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Muzyka z gier
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Grudzień 2006, 10:50:54 »
Huh, trochę tego będzie. Osobiście bardzo lubię melodie z gier, dlatego też często próbuję zdobyć je, by móc posłuchać w wolnej chwili. Oto moje typy:

Gothic 1 - Otóż w niej (według mnie) jest najlepsza muza z całej serii. Zawsze lubiłem chodzić do Starego Obozu i przysłuchiwać się melodii, któa towarzyszyła Cieniom/Kopaczom/Strażnikom podczas ich codziennych zajęć. Jednak od tego utworu jeszcze bardziej mi się spodobał utwór z menu. Rewelka.

Riddick - Szczerze powiem, że tylko malutki kawałeczek kilku utworów przypadł mi do gustu. Często lubię go sobie zanucić, ale tak po za tym... Cóż, reszta muzy też, może być, nawet dodaje klimatu całęmu więzieniu.  

GTA Vice City - ÂŁojezu, w tej grze jest chyba najlepsza muza, jaką słyszałem. Jednak napomknę, że zawsze (!!) słucham tylko Flash FM, bowiem tam są melodie, które najchętniej słucham. Dodatkowo niektóre z nich można jeszcze usłyszeć w realnym radiu.  

Star Warsy - John Williams i wszystko jasne. Tylko w Republic Commando nie ma tak dużej dawki jego muzy (moża z dwa razy w grze po kilka sekund). Jednak w reszcie można uslyszeć w tle melodię, która przypadła mi do gustu od samego początku.

I to chyba wszystko...

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka z gier
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Marzec 2008, 15:10:18 »
Mi najbardziej podoba się muzyka z Gothiców, a w szczególności w Gothic 3.
Szczególnie te kawałki przy Silden( Vista Point ), w Vengardzie ( Sad Strings), Showdown i ta muza w zamku Rohbara( nie znam nazwy).
Z poprzednich Gothiców, to fajna była jeszcze ta z menu Gothic 1.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Muzyka z gier
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Maj 2008, 13:40:45 »
Oto moje ulubione soundtracki z gier:

1.Deus Ex 1- Muzyka z menu powala na kolana, a podkład lecący podczas gry też jest niczego sobie.
2.Saga Gothic- Ta klimatyczna muzyka pozwala wczuć się w rolę bezimiennego bohatera i poczuć klimat tego świata.
3.Tony Hawk Pro skater (saga)- W całej serii THPS można znaleźć perełki godne polecenia każdemu, a że w tych grach jest naprawdę dużo piosenek, to każdy znajdzie coś dla siebie.
4.The Elder Scrolls Morrowind- Muzyka, którą słyszymy podczas grania w TES 3 jest genialna, pozwala na przyjemne zwiedzanie prowincji Morrowind i umila grę.

Oto moje top 4 z gier.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Muzyka z gier
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Czerwiec 2008, 15:27:27 »
Teraz ja wymienię moje ulubione muzyki z gier:
- Wszystkie części Gothica: idealnie pasuje muzyka do tamtego świata i bez niej Gothic byłby niczym
- TES Morrowind i Oblivion: w obydwu muzyka jest bardzo dobra, ale do Gothica jej trochę brakuje
- Wiedźmin: kapitalna jest w nim muzyka i wcale nie odbiega od tej z Gothica.
- Test Drive Unlimited: muzyka wczasie jazdy naprawdę może się podobać
- GTA VC: ze wszystkich części gta, muzyka jest tam najlepsza i najbardziej znana

Forum Tawerny Gothic

Odp: Muzyka z gier
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Czerwiec 2008, 15:27:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top