Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80808 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Owczaryszek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Lipiec 2007, 16:09:30 »
Nazywam się Maciek Owczarek. Mam 15 lat. Mieszkam w Sieradzu. Moja ksywa to Owczaryszek lub Owczar (jak kto woli). Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są: W-F, matematyka i biologia. Interesuję się  geografią i sportami, głównie piłką nożną ( moim ulubionym klubem jest Widzew). Lubię też czytać dobre książki i grać w gry komputerowe, oczywiście najbardziej w Gothica.

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Lipiec 2007, 18:04:40 »
Witam. Mam na imię Paulina i liczę sobie 16 lat.
Jestem otwartą na świat realistką, która nie obawia się marzyć. Nie wstydzi się uczuć. ÂŚmieję się, kiedy rozpiera mnie radość. Odchodzę w samotność, kiedy czuję, że wszystko mnie przytłacza. Zamykam się w sobie, kiedy ktoś mnie do czegoś zmusza. Często bywam szalona, roześmiana, pełna energii, otwarta na to, co może mi przynieść każda nowa chwila. Bywam też cicha, spokojna, stonowana.
 Mam także swoje pasje. Fascynuje mnie magia i parapsychologia. Uwielbiam zwierzęta, interesuję się także militariami, wojskiem i II w.ś. oraz kryminalistyką.

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Lipiec 2007, 18:04:40 »

Offline bezimieny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #82 dnia: 27 Lipiec 2007, 09:51:31 »
cześć nazywam się Mateusz mam 12 lat i przeszedłem wszystkie części gothica po kilka razy, najbardziej lubię gry RPG (oczywiście najbardziej gothica) na drugim szczelanki  a na trzecim wyścigi

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Coś o sobie
« Odpowiedź #83 dnia: 27 Lipiec 2007, 17:44:05 »
Nazywam sie Kacper i mam 12 lat. Teraz bede szedł do szóstej klasy. Moje ulubione zespoły to : Lil Jon, Eminem, linkin Park, nelly furtado. Niedwno skończyłem ćwiczyć le parkour. Uprawiałem ten sport 1,5 roku i musiałem przestac z powodó zdrowotnych. Zanim zacząłem ćwiczyć przesiedziałem 2 tygodnie w szpitalu. Ale to nic wielkiego.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Coś o sobie
« Odpowiedź #84 dnia: 29 Lipiec 2007, 10:17:31 »
Witam mam na imię Dominik mam 16 lat i lubię sporty extremalne oraz bardziej 'przyziemne' rzeczy ( teksturator,granie i wszystko co z komputerem związane. ) Mieszkam w Katowicach
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2007, 10:17:46 wysłana przez Zhai »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Sierpień 2007, 19:22:59 »
Witam.
Jak widac jest to mój pierwszy post na forum. Jestem siedemnastoletnim siedemnastolatkiem :D
Jestem również fanem muzyki grunge, takiej jak Soundgarden, Mother Love Bone, Pearl Jam, Nirvana, Temple of The Dog, Alice in Chains, Mudhoney itd. Mój nick to imię i nazwisko basisty Alicji w ÂŁańcuchach. Jestem również fanem innej, dobrej muzyki rockowej, w tym klasyków jak Led Zeppelin, Pink Floyd, a także z nowszych RHCP i tym podobne. Lubię spędzać czas przy kompie, czytając książki, których mam pokaźną kolekcję jak i wyjść na piwo.
Mam nadzieję, że miło z wami spędzę czas.

Offline Alsvithe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #86 dnia: 28 Październik 2007, 20:49:56 »
15-latka, na pierwszy rzut oka zwyczajna, dla niektórych przeboska istota, dla innych ta znienawidzona szuja, małpa, wredota. Przeurocza. Wredna egoistka. Oddana altruistka. Bałaganiara. Pedantyczka. Zakochana w żaglach, mazurach, High Hopes Pink Floydów i Fade to Black Metallici. Uwielbiająca i podobno umiejąca śpiewać.
Pisuje prozą, bądź czasem wierszem-lecz jedynie białym. Rymy ją odrzucają, bo są strasznie nienaturalne.
Uwielbia twórczość Sapkowskiego, Pratchetta, Ludluma, Forbesa, Cobena, Tolkiena itd.
Oddana psiara, nieprzepadająca za kotami, z reguły nie obawia sie paskudztw jakie odrzucają inne dziewczyny (pająki, muchy, owady, inne takie.)
No i właśnie.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #87 dnia: 28 Październik 2007, 21:15:18 »
Witam . Zwę się Maciej ( ksywa to Spalinoowa ) . Mówcie jak kto woli . Pochodzę ze Staszowa ( woj . świętokrzyskie ) . Liczę sobie 13 lat ( niedługo zacznę 14 ) .

Mam dużo zainteresowań - gra w piłkę kopaną , w koszykówkę , informatyka , a także Le Parkour ( pobieram wiedzę od kolegi ) i oczywiście rzecz jasna JAZDA NA DESKOROLCE .

Nie umiem wielu tricków , ale sama jazda sprawia mi przyjemność . Polecam .

Moje pierwsze spotkanie z komputerem nastąpiło gdy miałem 3 lata . W wieku 5 lat już byłem zapalonym graczem . Grałem tylko w gry , ale zrozumiałem , że to nie cały świat . Używałem internetu mając 11 lat , a od tych wakacji jestem userem w Tawernie Gothic.

Ulubionymi potrawami są : Pizza , wszelakiego rodzaju ryby i ciasto tiramisu.
Ulubione gry : Gothic (1...) , GTA (Vice City,...) , Medal of Honor Allied Assalut i NFS - wszystkie części.
Ulubione filmy : Władca Pierścieni ( 1 ,...) , Desperado , Lot Skazańców i Skazany na ÂŚmierć.


To tyle o mnie . NASTÊPNI!!

Izrael

  • Gość
Coś o sobie
« Odpowiedź #88 dnia: 30 Październik 2007, 07:35:00 »
Nazywam się Kamil. Mam 11 lat. Mieszkam w Korzybiu (woj. pomorskie) 30 km od Słupska. Interesuję się informatyką, trochę historią, a także trochę koszykówką.   W wieku 3 lat na komputerze grałem u kuzyna na wakacjach. Gdy miałem 5 czy 6 dostałem własny. W 10 roku mego życia został założony internet. Od marca tego roku jestem userem Tawerny. Lubię grać w Gothica(wszystkie części), GTA(też wszystkie części) i NFS(i znowu wszystkie części). To by było na tyle.

P.S Gier nie ściągałem od kolegi wyżej.
« Ostatnia zmiana: 30 Październik 2007, 07:35:22 wysłana przez Izrael »

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #89 dnia: 31 Październik 2007, 11:54:35 »
Mam na imie Paweł, mam osiemnaście lat. Mieszkam w Mogilanach (koło Krakowa)

Uczęszczam do liceum Ogolnokształcącego, jestem uczniem zdolnym ale zazwyczaj leniwym. Uprawiałem Le Parkour i jeździłem na desce, jednak z powodu poważnej operacji kolana musiałem zakończyc kariere.
Interesuje sie muzyką. Gram na gitarze i śpiewam, mam zespół który nazywa się "Agression". Gramy Thrash Metal, chociaż najczęściej covery zamiast własnych kawałków. Słucham Metalu.


Jestem wielkim fanem fantasy, a w szczególności "Wiedźmina", co oznacza że moim ulubionym pisarzem jest Andrew Sapkowski. Gram w Warhammera. Jeżeli chodzi o gry na PC to oczywiście Gothic is the best.

Od niedawna wraz z kumplami założyliśmy grupę modderską i w tej chwili tworzymy pierwszą modyfikacje "ÂŚcieżka Białego Wilka".

Pozatym jestem otwarty, nie czepiam się o byle co, łatwo nawiązuje kontakty z innymi, lubie dyskutowac.

Zapraszam na gg.

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Listopad 2007, 15:43:42 »
Ja mam dziewiętnaście latek urodzony 16 maja roku 1988,pracuje jako ochroniarz banku "ING".Lubię gry RPG i MNORPG i inne gry które nie polegają na beznadziejnym strzelaniu do wirtualnych ludzi do takich gier zaliczam wszystkie części GTA [bez obrazy dla fanów].No jeszcze powiem ze mam 175cm wzrostu,porządną budowę ciała.Jestem chłopakiem z którym można pogadać na różne tematy,i jeszcze dodam że jestem dość humorystyczny ale do pewnego stopnia.
Pozdrawiam Gorąco całą TG i Adminów za ładny wygląd  

załatw mi robótkę w ochronie w banku xD na budowe ciała nie narzekam, pełnoletność osiągnięta - Bela
Dobrze jak się ja zwolnie ;p
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2008, 18:50:48 wysłana przez Iliar »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Listopad 2007, 23:08:40 »
Witam :) Mam na imię Paulina :) Mieszkam w takim fajnym mieście obom Gdyni, ale nazywa nie podam bo i tak nikt nigdy nie wie, gdzie to jest :P (Aczkolwiek, jeśli jechał na Półwysep... :D) Generalnie, moimi największymi pasjami są w kolejności: Psychologia, Medycyna, Salsa Oriental, Język angielski, Biologia, Chemia, Dzieci no i to chyba wszystko :) Chodzę do klasy o profilu polonistyczno-historycznym, co jest niejako męką dla mnie, ponieważ jak wynika z moich zainteresowań, wolę przedmioty bardziej ścisłe, a polski i historia to dla mnie największe Zło :) Generalnie, jestem pogodną osobą. Uwielbiam się śmiać i szaleć i strasznie nie lubię nic nie robić :D Nigdy nie można spotkać mnie leżącej na kanapie, bo to wręcz niemożliwe :) W przyszłości chciałabym zdać maturę z przedmiotów ścisłych, udać się na studia (Psychologia, potem Medycyna), mieć fajną rodzinę i być spełnioną w pracy i w życiu :)

Pozdrawiam :)

Offline Adam454

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #92 dnia: 02 Grudzień 2007, 18:13:22 »
Do usunięcia
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2012, 15:40:14 wysłana przez Adam454 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #93 dnia: 12 Styczeń 2008, 12:09:10 »
Siemka to ja (wróciłem!). Chciałem wam coś powiedzieć, ukrywałem to podczas całego mojego pobytu tutaj (a to były jedne z moich najlepszych chwil życia). Nie jestem dokładnie tym za kogo się podawałem. Tak naprawdę to mam nie 15 lat tylko... 10. Wiem, wiem, mogłem to powiedzieć wcześniej, ale jakoś się nie udało, choć dziwi mnie, że się nie kapnęliście. Mam nadzieję, że się nie wkurzycie.

Wasz Diomedes, a także Dyum...

Offline Antonis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:04:17 »
Mam na imię Michał i mam 13 lat[dokładnie to 12 ale w marcu już 13]. Interesuje się informatyką, grami, muzyką, gothiciem[teraz pewnie zostane zjechany przez fanatyków za to że napisałem nazwe ich ukochanej gry z małej litery xD], wiedzminem itd. Od czasu do czasu lubie poczytać komiksy autorstwa Piotra_pl. No to wszystko. Pozdrawiam.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Coś o sobie
« Odpowiedź #95 dnia: 06 Marzec 2008, 15:07:08 »
Cześć. Nazywam się Radosław ale wszyscy mówią na mnie Radek, a najpiękniejsza forma mojego imienia to Radzio :). Jestem spokojny z natury,miły,pomocny,mam dystans do siebie (zalety) natomiast zauważyłem że jestem nieco arogancki i zawzięty (wady). Mieszkam obecnie we włoszech na samym południu w mieście Tarent. Urodziłem się 15 lipca 1994 roku i w tym roku mija 14 wiosenek. Lubię poznawać nowych ludzi i ich poglądy na świat, nie jestem wierzącym w każdym razie nie interesuje mnie religia i nie gra ona żadnej roli w moim codziennym życiu. Moją ulubioną grą jest (nie gothic :D) Max Payne. Lubię zaszaleć i moje pomysły są czasami zupełnie odjechane, siedzę od 3-6 h na komputerze głównie dlatego że uczę się i gram na 58 uni ogame.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2008, 19:46:52 wysłana przez Rahtar »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Czerwiec 2008, 18:27:11 »
Nazywam się Artur i mam 14 lat. Niestety, w profilu pisze, że mam 13, ale wtedy kończyłbym podstawówkę, a zbliża się zakończenie 1 gimnazjum.
Interesuję się książkami, nałogowo. Komputerek to dodatek, jak nie mam co czytać, lub szukam nowych. No, to będzie koniec.
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec 2008, 13:50:34 wysłana przez Dexter666 »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #97 dnia: 06 Czerwiec 2008, 14:02:04 »
Witam wszystkich-jestem Andzrej, mieszkam w Kielcach, gdzie się urodziłem. Interesuję się BAAAARDZO książkami-a szczególnie cyklem 'Pendragon". Uwielbiam gry takie jak Gothic i Morrowind, mam 16 lat(niestety, już 16), chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jetsem tolerancyjny i kocham moich bliźnich-czyli Was wszystkich :)

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #98 dnia: 06 Czerwiec 2008, 15:43:59 »
Elo, jestem Maciej (ładnie imię co nie? o.0), ale wszyscy mówią na mnie Kogut. Hibernuje w Bochni, gdzie mnie matka na świat wydała. Mam 13 lat (Szok... o.0). Nick Tytan wziął się od servera Titania na Tibii! ^^ Lubię grać na komputerze i pisać jakieś opowiadania. Pozdro.

Offline Korzeń

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #99 dnia: 15 Czerwiec 2008, 21:57:42 »
Witam! Wielu mówi, że nazywam się Bartosz, ale ze względu na to, że imię jest troszkę przydługawe używam jakże popularnej, często skoligowanej z Bartłomiejem formy Bartek. Powiadają też, że lubię muzykę (wliczając w to: rap, jazz, reggae i lata 70-te i 80-te, ale innym gatunkami nie pogardzę), pociągi, tabakę, sztandarowo Gothica (następny...). O i nawet lubię wielokropki...Moja miłość do Gothica objawia się w mini-przydomowym studio filmikowym, w którym tworzę od niedawna, bo uczę się tego. Jestem jedynakiem, co niestety wiele razy daje mi w kość w życiu, no ale jakoś daje się radę. Staram się być życzliwy, pomocny i miły. Wszystko ładnie gdybym nie był taki wybuchowy...Ot 16-latek z bujną wyobraźnią...

(Pewnie coś pokopałem...)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #99 dnia: 15 Czerwiec 2008, 21:57:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything