Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80885 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niedamir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Kwiecień 2007, 08:22:21 »
Witam wszystkich i cieszę się że mogę was poznać.

Mam na imię Krzysiek i mam 15 lat. W szkole jedynym przedmiotem jaki lubię (poza w-f) jest j.Angielski.
Moim głównym zainteresowaniem jest oczywiście Gothic i wszystko z nim związane. Poza Gothic'iem ćwiczę parkour

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Kwiecień 2007, 19:47:33 »
Cześć mam na imie matijas i mam 15 lat (od wczoraj) mieszkam w Starachowicach (a w zasadzie na granicy z Wąchockiem to nie żart) Gry które mnie interesują to:
-Gothic saga
-Warhammer 40,000 Dan of War
-Splinter cell
-Spellforce
I interesyje się sportem, komputerami, oraz motocyklami które składam. I w zasadzie to wszystko co wam powiem

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Kwiecień 2007, 19:47:33 »

Offline MadMack

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #62 dnia: 22 Kwiecień 2007, 16:29:44 »
Hmm..., coś o mnie...

Pewne osoby mogą mnie tu znać, inne nie, więc trzeba jakoś się przedstawić...

Mam na imię Przemysław Kamil Patryk ( PKP XD )! Ludzie znoszą me okropne, denerwujące i szurnięte oblicze przez 16 lat. Mieszkam w takim jednym mieście co się Tarnów nazywa. Co mnie interesuje?? Hmm..., ogólnie powiedziałbym, że informatyka, muzyka i sport. Wsłuchuje się w muzę Punk-Rockową i ogólnie Rockową. Ulubione zespoły to w tej chwili The Offspring, Rise Against i Disturbed. Jeśli chodzi o sport, to raczej te wersje extremalne mnie interesują, a szczególnie Freestyle Football i Skateboarding.

Chyba starczy...

Pozdrawiam

Offline Cadar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: -2
Coś o sobie
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Kwiecień 2007, 14:31:55 »
mam na imię ÂŁukasz mam 13 lat i się stresuje egzaminem wynikami raczej testu po 6 klasie- to kłamstwo jestem wyluzowany ale bez przesady zabawny śmieszny(nie chodzi o to że gdzie nie pójdę tam mnie wyśmieją) ale także znam umiar jest on potrzebny na lekcjach
Mieszkam w tomaszowie mazowickim w woj. łódzkim mam ciemne włosy jakieś oczy(zależy od światła) dość wesoły pozytywnie nastawiony do świata. Lubię czytać ale tylko dobre książki interesuje się także hostorią i geografią

Offline Salvinia Natans

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #64 dnia: 05 Maj 2007, 20:47:40 »
Salvinia Natans zagościła na waszym specyficznym forum i bynajmniej nie po to, żeby komukolwiek schlebiać. Jestem inteligentna, uwielbiam krytykować innych (oczywiście w bardzo kulturalny sposób), ale mam również ogromny dystans do siebie. Moje hobby: bieganie, taekwon-do, jazda samochodem, czytanie dobrych książek.
    Nienawidzę głupich emotikonek, a w zasadzie to żadnych emotikonek.
    Nie znoszę dzieci w wieku 12-14 lat, które uważają się za inteligentne, bystre i wiedzące wiele na temat sexu, istoty.
    Mój idol to Arnold, bo jest niewyobrażalnym twardzielem oraz Rocky, bo dał radę wbiec po schodach, na dodatek przy takiej fajnej muzyce.
    Mam 19 lat, blond włosy, długie nogi i samochód (niestety nie jest to Porsche Boxter, ale może kiedyś...)
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 20:53:36 wysłana przez Salvinia Natans »

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #65 dnia: 05 Maj 2007, 21:18:24 »
Witam.

 Mam na imię Michał  mam 17 lat. Interesuje się ogólnie informatyką, fotografią, filozofią, gotowaniem, muzyką, pływaniem oraz joggingiem. Jestem z reguły spokojnym, wyrozumiałym człowieczkiem mierzącym 173 cm wzrostu. Lubię dużo rozmawiać, słuchać o problemach innych i im doradzać. Jak zapewne się domyślacie to lubię całą sagę gier Gothic i preferuję gry typu cRPG oraz RTS.

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Maj 2007, 11:37:09 »
Nazywam się Damian mam lat 14, moim ulubionym przedmiotem jest informatyka poprostu ją uwielbiam, prawie tak jak Gothica  .Staram rozwijać swoją wiedzę informatyczną dlatego kupuje, wiele komputerowych gazetek np.Komputer Swiat.Znam się nie źle na podzspołach do kompa czyli podasz mi cene a ja wybiore dobre rozwiązanie.Uczniem to za świetnym nie jestem ale nie jest ze mną trak źle.    

P.S Dodam jeszcze że uwielbiam sport.

Offline RaiChu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: -2
Coś o sobie
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Maj 2007, 18:23:31 »
Jestem Maciek, ciągle się zakochuje platonicznie, mam wystarczająco dużo lat, Gothickiem zainteresowałem się poprzez CDA i instalacja G1 była jednym z najlepszych wyborów mojego życia. Mam w planach Informatykę lub zostanie Bibliotekarzem (jeszcze się zdecydować nie moge). A mój nick wziął się z dawnych lat gdy to pisałem arty na strony o db i pokemonach (ta wiem, młody i głupi byłem, ale jakoś tak pozostało, że każdy mnie kojarzy z tą ksywą)
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2007, 18:29:50 wysłana przez RaiChu »

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Maj 2007, 19:00:39 »
Nazywam się  Jasiek. Mam 14 lat. mieszkam w Warszawie. Interesuję się grami komputerowymi (szczególnie sagą Gothic), sklejaniem modeli i sportem (windsurfing,piłka nożna,narty)  Mój nick na skypie to kendzikwow .          Moją ulubioną frakcją są Paladyni  

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Coś o sobie
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Maj 2007, 19:05:03 »
Nazywam się Ernest.Mam 14 lat.Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim.Interesuję się grami komputerowymi,gothiciem,piłką nożną.Nie nawidze szkoły(czasami mam szalone pomysły).
Jak jużkupuje czasopisma z grami to najczęściej jest to komputer świat gry.Moim ulubionym klubem jest Juventus Turyn,

Offline gnom666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Maj 2007, 21:55:05 »
Nazywam się Krzysiek i jestem z Lublany niedaleko Moskwy i mam 15 lat. Interesuję się sportem takim jak surfing i narciarstwem. Oprócz gothica lubię jeszcze knighs&marchants (nie wiem dokładnie jak się nazywa.
Nie lubię piłki nożnej.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Coś o sobie
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Maj 2007, 23:48:53 »
Nazywam się Paweł Chabatowski, jestem młodym fanem gothica
prócz tego moje zainteresowania to Mitologia Grecka i Piłka Nożna i Informatyka.Kocham kompa. (rekord siedzenia 13 godzin)Jak każdy szanujący się chłopak nienawidzę szkoły.Gościu o imieniu Filip wciągną mnie w sagę gothica i jestem mu za to wdzięczny(pozdro Filip)

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Maj 2007, 06:43:20 »
Nazywam się Maciek Ryszka (Maciekar) Urodziłem się 11 sierpnia 1995r. czyli mam 12 lat. mieszkam w opocznie woj. ÂŁódzkie. Pasjonuję się filmami Since fiction, a konkretnie Gwiezdne wojny. jeżeli chodzi o Tawerne Gothic to jak dotąd patrzyłem jestem jednym z najmłodszych Userów. Lubię piłkę nożną i boks. nieraz chodzę na mecze. To tyle o mnie.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 08:24:17 wysłana przez DODO »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Coś o sobie
« Odpowiedź #73 dnia: 30 Maj 2007, 21:49:11 »
Witam,
Nazywam się Grzesiek, mam 15 lat (rocznik 1992). Mieszkam w Białogardzie , 35 km na południe od Kołobrzegu. Interesuje się Sportem, grami, programowaniem czy wędkarstwem.  Ze sportów preferuje Piłkę Nożną i Koszykówkę. Jestem zawodnikiem klubu koszykarskiego ,,Herkules" Białogard. Mam 189 cm wzrostu, oczy niebieskie i brązowe włosy. Tyle o mnie  

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Coś o sobie
« Odpowiedź #74 dnia: 30 Maj 2007, 22:30:41 »
User kryjący się pod nickem BeluNiO to wesoły osiemnastolatek o imieniu Paweł lubiący dobrą zabawę, imprezy, siatkówkę, piwo i oczywiście dziewczyny. Z natury jestem wesołkiem o dość specyficznym poczuciu humoru, mam trochę zwariowane pomysły i ogólnie trudno się ze mną nudzić. Z moich zainteresowań to poza motoryzacją moją pasją jest gitara klasyczna. O programowaniu, webmasteringu, skryptach i innych tym podobnych rzeczach wiem tyle co nic, ale za to niezmiernie kocham serię gorhica, co w końcu przywiał mnie na to forum (jest to moje pierwsze na którym jestem aktywny :D). Staram sie być aktywny, nie spamować i nie łamać regulaminu i jak najlepiej pokazać się w roli usera.

BeluNiO

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #75 dnia: 31 Maj 2007, 15:08:39 »
Ja nazywam się Marcin i mam 15 lat, interesuje sie sportem i komputerami, Również interesuje się Historią Czarnobyla i w przyszłości chciałbym sie tam wybrać. Po za tym lubie poczytać dobre książki i pograć w dobre gry. Moim ulubionym sportem jest koszykówka i baseball. Aktualnie przebywam w angli i jestem w szkole militarnej. Chyba to wszystko  

Offline Owca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Baaaaaa means nooooo!
Coś o sobie
« Odpowiedź #76 dnia: 06 Czerwiec 2007, 20:57:22 »
To ja wykorzystam ten temat, jako okazję do powitania...
Zarejestrowałem się w sumie już jakiś czas temu, ale obeszło się bez pierwszego posta. Opisywanie własnego "ja" nigdy mi nie wychodziło i nie wychodzi nadal. Chociaż, przełamię się i spróbuję coś wypocić...
Leń - to słowo określa mnie najdobitniej. Jestem strasznym darmozjadem. Zawsze staram się wykorzystać okazję, wykazując przy tym minimum inicjatywy. Fan Gothica w sumie, Azjatek w bikini, Prison Breaka. Choć nie maniak. Internet = nałóg, drogie dzieci. Uzależniłem się przede wszystkim od gram.pl, stamtąd tutaj przybyłem. Imię? Wiek? A na co do wam? Możecie co najwyżej zgadywać. Informacje zbędne w wirtualnym świecie...
Chodzą też słuchy, że jestem mutacją owcy i człowieka. Coś w tym jest. Mam zamiłowanie do tych krwiożerczych bestii. Pot ścieka, oznaka, że trzeba kończyć ten jakże ironiczny pseudo-opis. Co czynię...

c[] dla wszystkich!

gul, gul, gul...
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2008, 15:19:08 wysłana przez Owca »

Offline ..::Chester::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #77 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:14:31 »
No to zeby nie byc gorszy i sie nie przedstawic. Na imie mam Arek i mam lat 15. Mieszkam w Mrozach, spory kawal od Warszawy (Nie, wcale tam nie zamarzamy...) Interesuje sie elektronika i co za tym idzie  wszystkim co z tym zwiazane. Lubie dobra muze a moimi ulubionymi grami sa gry typu Gothic, NfS, GTA. No i to chyba wszystko na ten temat...

PzDr.

..::Chester::..

Offline Robson2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #78 dnia: 08 Czerwiec 2007, 20:58:00 »
Nazywam sie Krzysztof. Mam 12 lat i mieszkam w Lodzi. Ineteresuje sie grami komputerowymi jeżdzeniem na roweze. Niedawno zaczełem odwiedzac fora internetowe. To tyle odemnie

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #79 dnia: 18 Czerwiec 2007, 08:24:23 »
Witam

Ma na imie Patryk, mówią na mnie Janek od nazwiska ( lubię jak tak na mnie mówią ), lat 15 mieszkam w Kielcach. Lubie W-F i informatyke. Interesuje się wszystkim co jest związane z informatyką. Podczas pisania postów (co bardzo lubie) słucham muzyki a głównie techno, house. Lubie czytać książki i grać w dobre gry ( G1, G2 + NK, NFS, AoE, CoD 2 ).
_____________________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 12:28:10 wysłana przez Orc Szaman »

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #79 dnia: 18 Czerwiec 2007, 08:24:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything