Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80549 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tH.

  • Gość
Coś o sobie
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Lipiec 2006, 15:43:25 »
Jak wszyscy z Was zosta?em zes?any do ?wiata materialnego, a by?o to oko?o 17 temu lat. Bynajmniej tak powiadaj? i tak te? zosta?o zapisane. Z poza wielu dziwnych i nie dziwnych a jak?e i innych zainteresowa? z punktu przeci?tnego cz?eka nie wymienie ani jednego, gdy? kogo to obchodzi. Abo poza tym wed?ug mojego abstrakcyjnego rozumowania s? to sprawy z teczki "pierdo?y", tak wi?c nie wypada o tym za du?o mówi?. Przez wielu a tre?ciwiej, przez rodzicóz jestem uznawany za dziwnego, przez babke za opentanego natomiast przez kumpli najblirzszych jako "abstrakcyjny" cokolwiek maj? na my?li. W ostatnim tym przypadku s?owo "opentany" mo?emy przeistoczy? na dosy? wczesne "zboczenie" z religi "prawid?owej", któr? wg wspomnianej Babci jest Chrze?cija?stwo. A owe opentanie zacz??o si? ju? w wieku 13 lat, kiedy to cz?owiek zaczyna samodzielnie my?le?. Có?, mimo wszystko co kolwiek mnie "op?ta?o", jestem z tego zadowolny.

Poza szeroko nie wymienionymi zainteresowaniami, a mo?e i aspektami mojego ?ycia zajmuje si? równie? szeroko, ponadto i g??boko poj?t? dziedzin? ezoteryki.

Stety a mo?e i niestety wi?cej nie napisze i do podopisuje. ano poza tym wiele, tzw. "czasu", sp?dzam na niewydajnym spaniu przeczesuj?c niematerialne p?aszczyzny gastrometyczno modularne.

Có?, jak mówi?em a w?a?ciwie pisa?em wi?cej ci?gn?? tego zawi?ego przekazu nie b?d?, który to jest ma?o tre?ciwy lecz konkretny bowiem z mego punktu widzenia napisa? mia?em to co napisa?em a kogo obchodzi s?owo zwane "imieniem" czy lokacja, któr? obecnie zamieszkuje.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2006, 15:47:33 wysłana przez tH. »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Coś o sobie
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec 2006, 15:11:29 »
Cytuj
A wi?c moja kolej. Ja nazywam sie Gracjan (dziwne imie). Jestem brunetem Mam 16 lat. Ogólnie to lubie kompy i muzyk?. Moim "idolem" (nie wiem czy tak go nazywa?) jest Bam Margera. Lubie Rock, Metal, Gothic (gre te? :P) Uwielbiam gry RPG i niektóre FPS (half Life 1, 2, 2Episode One) Moja przygoda z Gothiciem jest taka ?e zobaczy?em go u kuzyna z Gdyni. Aha...jeszcze jeden fakt. Jestem starszym kuzynem Astrala. Pozdro dla niego.

Lol LOL LOL :D Czyzby Gracjan S ? :P

Dobra, ja mam na imie Karol, mam 16 lat i rowniez mieszkam w Rumi :P Interesuje mnie...czytanie pism komputerowych, pism o grach, instaalacja portali na serwerach, ofc Gothic...lubie posluchac dobrej muzy i czasem jakis film na DVD :P Troche tego jest aczkolwiek nie za duzo ;]

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec 2006, 15:11:29 »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Coś o sobie
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Lipiec 2006, 19:24:35 »
Mam na imi? Mateusz. Mieszkam w Majdanie Górnym(woj. Lubelskie). Znam si? dobrze na Informatyce. Interesuje si? Pi?k? No?n?, grami komputerowymi taki jak Gothic WarCraft. Bardzo lubie bra? udzia? w ?yciu furum.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Coś o sobie
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lipiec 2006, 21:07:31 »
Mam na imie Bart?omiej, mam 16 lat. Interesuje si? informatyk?, elektronik?. Róniesz uprawiam sporty np. Jazda na desce i rowe?e, gra w pi?ke no?n?, g?ównie na pozycji bramkarza. Skryptami HTML i PHP interesowa?em si? ale w k?cu zaprzesta?em zabawy w nich ;) Teraz staram si? pisa? opowiadanka, a nawet marze o napisaniu tekiego wi?kszego co? ala ma?y e-book by Valdar :D

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Coś o sobie
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Lipiec 2006, 23:22:14 »
Mam na imię Kasia, mam 16 lat, pochodzę z Pruszkowa (tego co niby w nim jest mafia) itp. itd. Lubie grać w RPG i jak większość dziewczyn w Simsy. Kocham teatr, chciałabym zostać aktorką i grać w musicalach. Uwielbiam śpiewać, to chyba jedyne co potrafie. Lubie rysować( ale nie umiem), słuchać ostrzejszej muzy  typu rock i metal. Kocham koty, noc, wampiry i róże. Jestem osóbką dość wredną i złośliwa, lubie mroczne klimaty. W wolnym czasie jak nie gram na komputerze to oglądam filmy, albo o wampirach, albo o psychopatycznych mordercach albo bajki typu Shrek. Wbrew pozorom jestem romantyczna, wesoła, i baaaardzo gadatliwa. Nie lubie  koloru różowego, pająków, przemądrzałych ludzi, dresów i fizyki.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2006, 13:18:17 wysłana przez Mała_Wampirzyca »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lipiec 2006, 14:17:59 »
Hmmmm... Na pocz?tek wypada sie przywita?, wi?c witam- szczególnie znajome twarze ( nicki ).
Na imi? mam Adam ( bosko... ). Mam 17 lat, czyli mieszcz? si? raczej w ?redniej wieku, na tym forum. Obecnie mieszkam w pi?knym mie?cie, jakim jest Wo?omin. Wcze?niej by?em szcz??liwym obywatelem Warszawy.
Moje zeinteresowania s? do?? rozleg?e, poczynaj?c od muzyki, ko?cz?c na filozofii. Wplata si? w to zami?owanie do literatury, a g?ównie poezji, któr? czasami uprawiam ( z ró?nymi skutkami ). Lubi? tak?e obejrze? dobry film lub przeczyta? ciekaw? ksi??k?, w których brak p?ytkich rozwi?za? i kiczu, a pe?no filozofii i wielow?tkowo?ci. Oprócze tego interesuj? si? religiami ?wiata i wi?rz?cymi si? z tym przemy?leniami, tajemnicami itp.
W?ród znajomych posiadam opini? cz?owieka dziwnego, spontanicznego, wybuchowego i szczerego do bólu. Sami oce?cie czy to dobrze, czy ?le.
Tyle wam starczy... Pzdr.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Coś o sobie
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Sierpień 2006, 11:00:45 »
Witam. Mój nick to Boba Fett. Nazywam się ÂŁukasz Majewski, mam 15 lat i mieszkam w ÂŻaganiu (niedaleko ÂŻar, 50 km od Zielonej Góry).
Moim zainteresowaniami są... jest ich chyba trochę za dużo, by je tutaj wymienić. :). Lubię filmy pokroju Predator, Star Wars, Alien, Rambo (dużo wojennych właśnie lubię) i wiele, wiele innych z TV.
Moim wielkim hobby jest czytanie książek (średniowiecze, fantastyczne, SW, wojenne). Jestem też fanem CDA. xD Lubię słuchać także muzyki, ale tej trochę starszej (Modern Talking, itp.).
Lubię także przesiadywać przy komputerze. Gram raczej w każdy rodzaj gier (nie lubię sportowych i samochodowych).

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Sierpień 2006, 02:10:35 »
No więc nazywam sie Artur, ale wszyscy na mnie mówią Turing, tak więc z moim imieniem spotykam się bardzo żadko....mam 15 lat, interesuje sie sprzętem komputerowym i grami, czasem lubie pograć w tenisa, nogę, pingla, siatke...pogrywam głównie w RPG-i, czasem coś w stylu GTA czy NFS, ewentualnie strategie RPG

Offline Kukowsky

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Sierpień 2006, 15:28:06 »
Hmmm coś o mnie... Nazywam się Kamil, ale mało kto mówi mi po imieniu. ;) Moja ksywka to Kukowsky. Powstała ona tak wogóle z pośpiechu podczas gdy rejestrowałem się na jednej stronce i ksywka  "Kuki" była zajęta. Wtedy do głowy wpadło mi Kukowsky i teraz bez tej ksywy nie mógłbym żyć. :) Najprędzej idzie mnie chyba skojarzyć z forum gram.pl, gdyż tam najwięcej się udzielam. Moje zainteresowania są całkiem spore, dlatego nie chce mi się ich teraz wymieniać. ;) Rzecz jasna jestem tutaj by pisać o wspaniałem serii Gothic.

Offline Budyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Sierpień 2006, 15:36:11 »
Witam, nazywam się Marcin, mam 14 lat. Zainteresowałem się Gothikiem ze strony gram.pl Trochę się tu gubię, ale myślę, że szybko zorientuję się w wątkach. Pozdrawiam.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Wrzesień 2006, 16:43:42 »
Jestem Daniel ( tak przynajmniej twierdza inni), wiek 18 lat ( chyba) Mieszkam w mieścine o dźwięcznej nazwie Goleniów. Interesuje się grami (rpg, fpp itd), muzyką (metal, rock), dobrym filmem, uniwersum Star Wars, wampiryzmem, zdolnościami PSI, okultyzmem, walką bronią białą i tak dalej. Normalka.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2007, 16:37:52 wysłana przez Dragosani »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Wrzesień 2006, 22:13:34 »
A jednak padało na mnie!!! Dane osobowe znajdzicie tu nick draco . A więc umim trochę jeżyk HTML , interesuje się prawe i matematyką ( dziwny związek)
HEh i po za tym InsentoR mógłby coś dodać o mnie z pewnością i Bak i Exi

A tak w ogóle to skończe juzponieważ nie lubie o sobie pisać

Offline Miłek Zgniłek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Wrzesień 2006, 18:03:02 »
No, ja lubię się czasem za dużo rozpisywać, ale może przeczytacie :P

Hmm... imię mam dość nietypowe, ale lubię je, ponieważ "wyróżnia się z szarego tłumu" ;] Nazywam się Miłosz. Mam lat 15 (teraz III klasa gimnazjum), w tym miesiącu miałem urodziny. Jestem humanistą, w szkole uczę się dobrze, na piątki i szóstki, czasem jakaś czwórka z przedmiotu ścisłego :P Moje ulubione przedmioty wykładane w szkole: historia, język angielski. Kocham góry, bez nich trudno byłoby mi żyć :) Jestem więc zapalonym wędrowcem, na wielu górach, polskich, jak i zagranicznych, postawiłem swoją stopę. Z powodu mojego zamiłowania do gór i zimna, planuję na przyszłość przeprowadzkę do Norwegii. Kraj dla mnie, ponieważ nienawdzę dużych miast, kocham odludzia, lasy dalekie od cywilizacji ;] Czytam dużo książek, szczególnie literaturę fantasy. Lubię autorów takich jak np. J.R.R. Tolkien, Andrzej Sapkowski i tak dalej. Polecam też wszystkim książki Terry'ego Pratchetta, który pisze prześwietne parodie fantasy :D Sport, tak. Uprawiam wiele sportów. Przede wszystkim kocham jazdę konną :D Tak, konie, kochane, piękne zwierzęta. Jestem zapalonym jeźdźcem, uwielbiam to :) I oczywiście kocham konie, są wspaniałe, trzeba mieć tylko do nich podejście. I trzeba mieć czas na treningi, bo w szkole nie popuszczają :) Swoją przyszłość poważnie wiążę z tymi zwierzakami i z tym sportem :) Poza tym uwielbiam dużo jeździć na rowerze, po lasach i trudnym terenie. Po drodze też lubię wycisnąć maks z roweru :P Bieganie też mi odpowiada, daleko od miast, najlepiej po górzystym terenie :) Oprócz tych sportów gram w tenisa ziemnego, pływam dużo (zależy od pory, teraz zaczynam treningi od października dopiero :P) no i tam czasem jakiś inny sport ;] Uwielbiam długie spacery po lasach, górach itp. Wychodzę czasem z domu w weekend i cały dzień nie wracam :P Muzyka, której słucham, to rock i metal, różne odmiany, szczególnie metal gotycki, grunge, heavy metal, hard rock. Nie wiem, czy słyszeliście o festiwalu metalu gotyckiego Castle Party. Jest znany na całym świecie, ale w odpowiednich kręgach. Jeśli znacie festiwal, to dużo Wam powie to, że jestem stałym bywalcem festiwalu :P Ubieram się oczywiście na czarno i od jakiegoś czasu zacząłem zapuszczać włosy xD Nie toleruję hip hopu i techno, chociaż wobec ludzi słuchających tych rodzajów muzyki jestem tolerancyjny i wielu bardzo lubię, słuchajta czego chceta :) Aha, od niedawna uczę się grać na gitarze, hehe xD Gry, w które gram, to szczególnie cRPG'i. Lubię cRPG z krwi i kości, jak Planescape Torment, seria Baldur's Gate itp. Moja ulubiona gra to The Elder Scrolls III: Morrowind (jeszcze TES IV: Obliviona trzeba zacząć grać:P). Gothic ne jest typową grą RPG, ale jednak mnie jako tako wciągnął, już wszystkie przeszedłem, 'jedynkę' trzy razy :) Interesuję się historią a konkretniej starożytnością i średniowieczem (najlepiej wczesnym). No, to chbya na tyle, nie będę Was już zamęczał. Chciałem jeszcze tylko wszystkich serdecznie przywitać i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej :)

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Październik 2006, 14:24:07 »
No dobra. Kolej na mnie:
Jestem średniego wzrostu chłopcem. Mam niebieskie oczy i brązowe włosy. Jestem jednym z najlepszych uczniów w klasie(Nie nazywac mnei kujonem   i nie mówić że się chwale  ). Interesuję się
piłką nożną i komputerami. Moja ulubiona gra to Gothic. Komputer dostałem gdy miałem 5 lat. Grałem wtedy tylko w gry edukacyjne. Gdy miałem już 6-7 lat zacząłemgrac w Call Of Duty. Później, gdy miałem 7 i pół zacząłem grać w Gothic'ka. Siedziałem prawie całymi dniami(Oczywiście chodziłem do szkoły.Czasem)
 Przechodziłem go 1 i pół roku(Byłem jeszcze wtedy mały więc się nie  dziwcie)bez kodów. Najpierw dostałęm Gothica 2. Czekałem dwa lata i nikt nie miał G1. Tej zimy, poszłem do kolegi i okazało się że ma Gothic'a jeden. Cały szczęścliwy wróciłem do domu i przeszedłem w tydzień. Ahh. To były czasy...
Gdy chodziłem do przedszkola miałem zakaz na tydzień w tekena(Taka bitka)bo jak skończyłem grać to odrazu biłem się z Siostrą o sześć lat odemnie starszą. Używałem tych ciosów co były w tej grze. Kiedy to było...

PS. Ups. Mam 12 lat.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2006, 14:41:30 wysłana przez Ronaldhinio »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Coś o sobie
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Październik 2006, 21:51:41 »
Mam na imię Michał i mam 15 lat, w szkole wołają na mnie czupix, albo czupryna (przez włosy). Interesuje się grami komputerowymi, lubie grać w siatkówke, czasami wyskoczyć na rower, poczytać coś ciekawego lub w końcu zagrać w dobrą gierkę. Miszkam w Nowym Sączu, jakieś sto km. od Krakowa. Może się ono poszczycić tym, że znajduje się tu fabryka lodów Koral, oraz tym że jest na mapce w prognozie pogody.

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Październik 2006, 11:12:55 »
Mam na imię Artur i mam 12 lat.24 lutego będe mial juz/dopiero 13 lat . Mam zielono/brązowe oczy jestem blondynem mam piegi (tylko troszke na nosie     ) normalne uszy  i jestem szczupły.Mieszkam w Gdańsku sądze że wszyscy znają to miasto.Interesuje sie grami komputerowymi,informatyką i zwierzętami.Lubie posłuchać sobie  metalu i rocku ( ulubione zespoły to : NIRVANA,HIM,Metallica,SOAD,RHCP) , albo poprostu pograć w jakąś część Gothica lub inną ciekawą gre np Dark Messiah of Might & Magic , jednakże nienawidze Obilivion ( nie chce mi sie uzasadniac pytania na PM).W szkole mówią na mnie Gorn,jestem w szóstej klasie podstawówki.Podobnie jak Crisis pochodze z G net gdzie tak jak on poznałem wielu wspaniałych fanów Gothic : Issac,Xingu,Mace Windu,Poszukiwacz(Crisis),Aslan,Ceasar,KaWoRu,Thorbjorn,Jurekpl,Vetinari,Volovagia,Zeltixx,Ridlle,Rajca,MadMack... i wielu innych.Trafiłem tutaj poprzez xardasa102(IsentoR'a). W klasie jestem jednym z najlpeszych uczniów ( mimo ze sie prawie nie ucze xD / nie chwalę się tylko mówie tak jak inni ) . Szczególnie dobrze idzie mi z: j.angileskim,informatyką(  2 szóstki i 5+  ) ,matematyki i przyrody. Mam 9 psów ( 2 dorosłe samice które razem maja 7 szczeniaków ( Funia i Nuka szczenieaki nie maja  jeszcze imion) . Nuka jest matką Funi :D . Nuka to pinczer minuatura ale jej szczeniak ( ma jednego) jest kundelkiem. Natomiast Funia jest kundelkiem i jest ,,czochrata" . Mam jeszcze szczura Shrek (wiem ze głupie imie ale to moja siostra wymyslala nie mialem nic do gadania) , no i jeszcze mam rybki. 6 dorosłych gupików i ok. 15 młodych   .
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 17:57:11 wysłana przez ÂŁowca »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Coś o sobie
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Październik 2006, 08:41:17 »
Nazywam się Maciek i mam za sobą 17 wiosen. Uczęszczam do LO w Stargardzie Szczecińskim, do klasy o profilu angielskim.
Pogrązony jestem w fantasy, które jest moją małą pasją. Uwielbiam, więc takich pisarzy jak Spkowski, czy Pratchet(ostatnio na poważnie mobilizuje się do jego twórczości), ale tym co mnie najbardziej wciąga jest świat wykreowany przez J.R.R Tolkiena znany pod nazwą ÂŚródziemie.
Poza tym interesuje się rysowaniem i kocham zwierzęta.
Ze sportów regularnie uprawiam jednie piłkę nożną i to jedynie na poziomie podwórkowym.  
Jeśli chodzi o muzyke to zwykle słucham rocku.

Offline RadGot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Październik 2006, 13:16:53 »
Cześć, mam na imie Radek, chyba widać to po nicku, mam 9 lat, interesuje sie grafiką komputerową, zapodam wam moją jedną prace na koniec, lubie bardzo Gothica, chyba za wcześnie zacząłem w niego grać . Lubie też gry jak Spellforce, Dungeons&Siege... W szkole na mnie wołają Rad, bo w Anglii nie umieją za bardzo mówić Radek... Albo Headerer, nobo główkami dobrze gram i inne, w Polsce na mnie mówili ÂŚliwka... Nie wiem dlaczego, albo Kruk czasami nobo wiedzieli że mam gre Gothic i bardzo lubie Kruka z tej gry... A wy ile macie lat i jak sie nazywacie?

Ta jedna praca to tu

PS. Jestem w klubie piłkarskim, zwanym Pear Tree All Stars
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2006, 14:30:37 wysłana przez RadGot »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Październik 2006, 13:51:27 »
Mam na imię Dawid, jestem z Konina ( jak ktoś nie wie - Woj. Wielkopolskie   )
Interesuje się RPG (powiedzmy "erpegami") , fantasy, z tym że nie tylko gry, książki też
iteresuję się równierz sportem, a dokładniej, hmmm... bieganie, piłka nozna, pływanie, w wolnych chwilach chodzę na siłkę. Lubię też poskakać- parkour (salta itp). W tym roku , dokładnie 25.08 pyknęło mi 16 latek.
Moja ksywa - Morren. Bym zapomniał, jeśli chodzi o muzę to tylko hip-hop, rap ale to tylko w wykonaniu czarnych a dokładniej - Lil Jon, Dr. Dre, Snoop Dogg, Ice Cube itp. czasami też posłucham jakiejś techniawy. A według mnie najgorszy istniejący utwór muzyczny to DKA - Wybacz :D .

Garret

« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2006, 13:56:18 wysłana przez Garret »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Coś o sobie
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Listopad 2006, 23:14:32 »
Jeszcze sie chyba utaj nie wypowiadałem, wiec wypowiem się...

Mam na imię Bartek. Mam 17 lat. Chodze do łodzkiego liceum. Interesuje się tylko i wyłącznie piłka nożną. Jak każdy człowiek, lubie czasami się rozerwać na osiedlu z kumplami. Jednak jedyna miłośc wiąże mnie narazie i mam nadzieje, że tak pozostanie do - Piłki Nożnej.

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Listopad 2006, 23:14:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top