Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80820 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Sierpień 2009, 11:08:05 »
pen- długopis, spinning- kręcenie

Trzeba te dziwne nazwy na logikę brać :P

16 lat, dziwna siostrzyczka w domu, niestety bliźniaczka. Od września do liceum. Czytam szybko, jeszcze szybciej mówię. Pasjonuję się siatkówką, fantasy (Goodking, Tolkien, Sapkowski itp.), uwielbiam dobre, wciągające gry. Z natury spokojny, ale dociekliwy. Potrafię być upierdliwy. Mam świnkę morską- śmieszne zwierzę... Aktualnie zajmuję się babcią oraz prowadzeniem domu.

Offline Atsui

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #121 dnia: 02 Październik 2009, 21:51:40 »
No to witam Was, to mój pierwszy post na tym forum :P
Jestem Atsui. Bardzo lubię pisać opowiadania głównie osadzone w świecie fantasy (jednakowoż w świecie Gothica też mi się zdarza) oraz czytać książki, też w takich klimatach. Na szczycie mojej listy ulubionych dzieł stoi cała seria Władcy Pierścieni, Eragon, Harry Potter i Hobbit, w planie mam przeczytać Sillmarion. Lubuje się też w grach forumowych (PBFy głównie) i oczywiście w cRPG, jakim jest Gothic :P Skoro już o tym typie gier mowa, to z tego lubię jeszcze Wiedźmina, Obliviona i Morrowinda... Co do gier akcji, figuruje tam Assassin`s Creed... Ze strategii lubię Bitwę o ÂŚródziemie II + dodatek Król Nazguli, no i myślę, że to tyle :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #121 dnia: 02 Październik 2009, 21:51:40 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #122 dnia: 17 Październik 2009, 18:14:29 »
To ja jeszcze tu nie pisałem?

Ok. A więc. Nazywam się ÂŁukasz i mam 18 lat. Jestem nie anonimowym, ale jak mówią koleżanki: "publicznym" alkoholikiem. Bo kto w tym kraju wytrzyma bez wódki? No ale nie o to idzie. Mieszkam w Zambrowie, miejscowości, którą niektórzy znać mogą po opisie: "były tu zakłady bawełniane", a inni: "na krajowej 8-ce, ok. 120 km od Warszawy i 64 km od Białegostoku". Jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego nr. 1 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie. Uczniem jestem raczej dobrym, zwłaszcza, ze w dobie odmóżdżenia absolutnego uważam za mój święty obowiązek "domóżdżać się". A zwłaszcza z historii, która jest moim ulubionym przedmiotem, moją ulubioną dziedziną wiedzy. Jestem komunistą z całym dobrodziejstwem jego inwentarza. Czytałem "Folwark Zwierzęcy", tak, oglądałem "Katyń", tak, czytałem podręczniki, tak, tak, tak ^^ Przy okazji - uwielbiam czytać i czytam sporo, szczególnie różnego rodzaju książek historycznych czy z dziedziny filozofii. Jestem ponadto ateistą i to ateistą, który by chciał, żeby wszyscy byli ateistami. Nie jestem tolerancyjny, nie pragnę wszelkiego rodzaju popierdolonych wolności, nie mam wszystkiego w dupie.  Interesuję się fantasy (Wiedźmin, LOTR, Thorgal), lubię grać w gry komputerowe i mam ich dość sporo.

Zawsze muszę się wypisać najwięcej ^^ Ale cóż, lubię pisać. Opowiadania, wiersze, artykuły, prace.

Mój charakter zna, kto znać musi i kto poznać go mógł. Sam nie będę w stosunku do siebie nadto obiektywny, bo uważam, że nie należy odkrywać siebie, a więc "reprodukować całego gówna tkwiącego w nas" (~ÂŻiżek), ale siebie stwarzać.  

Aaaa no z music to lubię od lewa do prawa. Nie zdzierżam tylko Disco-polo i bardzo rzadko słucham rapu. A tak to od Mozarta po Behemotha ^^

Offline Hadriell

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #123 dnia: 27 Listopad 2009, 21:19:27 »
Siema, mam na imię Krzysztof i mam 21 lat. Mieszkam w Częstochowie na Rakowie (który znany jest jako najgorsza dzielnica w mieście) gdzie także się urodziłem, ale nie zamierzam tutaj skisnąć i jak skończę studia wypieprzam z tego miasta kiedy tylko będzie się dało. :] Jestem studentem drugiego roku na Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie. Jest łatwo jak skurwysyn, ale jako, że ja przez całe życie byłem leniem i nie chciało mi się uczyć, to nawet tutaj czasem są kłopoty, ale wiadomo, Polak to Polak, dajemy radę. ;]
Mam 185 centymetrów wzrostu i 120 kilo wagi, dużo jak nie wiem co, ale lubię sobie pojeść i mam gdzieś to, że jestem chory i muszę być na diecie. Mam to gdzieś, nawet gdybym nie był chory, to miałbym problem z nadwagą. Mam średniej długości włosy, są suche, z łupieżem, ale są. Mam ciało pełne skaz po urazach, ale ważne, że kończyny póki co działają. Mam siostrę, której szczerze nie cierpię, jest o trzy lata starsza, urodziła się w tym samym dniu co ja o dziwo, ale trzy lata wcześniej. Na szczęście wyprowadziła się półtora roku temu i nie ma problemu w domu, jest spokojnie. Jednak jak przyjedzie czasem na weekend, to są afery, kłótnie na cały blok. Ogólnie ja i siostra to jak pies i kot.
Interesuję się grami komputerowymi, komputerami, książkami (przez same wakacje przeczytałem koło 50 książek xD), trochę pisarstwem, turystyką (w końcu ją studiuję, nie? Trzeba studiować to co się lubi! :f), no i oczywiście jak na Polaka przystało interesuję się piciem alkoholu, no bo jak to tak? Polak i student, który nie pije? SKANDAL, ot co!
Całkiem sporo siedzę przy kompie i wtedy albo gram, albo robię jakąś pracę na studia, albo gapię się na jakieś anime bądź czytam mangę, których to widziałem już tyle, że nie jestem ich wstanie zliczyć (onemanga.com rządzi ;]).
Czasem sobie film jakiś oglądnę, a jest to zazwyczaj jakieś sy-fy bądź horror dobry. Mam na myśli dobre horrory, a nie dzisiejsze "piłowate" gnioty, po których się rzygać chce, mam na myśli takie horrory jak "Ptaki", O!
Jak czytam mangę bądź robię jakąś pracę to sobie posłucham muzyki, wprawdzie najczęściej to po prostu puszczam openfm i daję radio classic rock. To już najlepiej świadczy o tym jakiej muzyki słucham. Rock, metal. Co wpadnie to słucham. Ulubionych zespołów zbytnio nie mam.

Niech będzie, że na tym wam skończę. Nie opiszę zaś rzeczy jakże ważnych i wielkich, ale jestem zbyt wstydliwy, żeby je opisywać.

Bywajce ;]

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #124 dnia: 28 Listopad 2009, 20:22:18 »
Mam na imię Adrian mam 15 lat interesuje sie grami cRPG (Gothic,Oblivion) oraz sportem (siatkówka piłka nożna). Chodze do szkoły w Szwecji ucze sie szweckiego i angielskiego. Lubię też posłuchać dobrego Disco. Nie lubie czytać ale za to lubie pisać opowiadania jestem w trakcie pisania opowiadania o Gothic które przedstawie na forum. Gram też w gre plemiona i oglądam takie filmy jak Troja,Gladiator itp.
to wszystko

Offline Zenek111314314

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #125 dnia: 21 Grudzień 2009, 18:22:45 »
 lać w takie gry jkolegami gramy wtedy w piłkę niżną albo w komputer.
Lubie słuchać mat luuzypote z nia.pisać
To chyba wszystko.ki oraz opowiadabie grak Gothic,Diablo,Beyond Divinity oraz Spell Force.
Lubie teżykać si s
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2010, 16:47:30 wysłana przez Epalor »

Offline Hirgot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #126 dnia: 06 Styczeń 2010, 17:10:30 »
Witam, nazywam się Adrian i mam 15 lat, pochodzę z Chełmży, ale już tam nie mieszkam. Lubię grać w komputer i uprawiam sporty ( piłka nożna, siatkówka ) a nie lubię szkoły i nauczycieli.

No to mam z głowy pierwszego posta. ;D

Offline Adanos.pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Babcia 27% osób to Gomez, twoja też?
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Maj 2010, 16:43:34 »
Mam na imię Kuba, wieku nie podam. Interesuję się informatyką i komputerami, mam siostrę. Mieszkam w województwie Zachodnio-pomorskim
Is nie podałeś imienia
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2010, 22:48:02 wysłana przez Robben »

Pabloo

  • Gość
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #128 dnia: 01 Maj 2010, 16:58:36 »
Is nie podałeś imienia
Tylko vipy je znają.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #129 dnia: 01 Maj 2010, 22:08:38 »
I'm VIP. Jego imię to Maurycy ;*


(moje Karol, imię chyba 19 królów z którego jestem dumny, mam siostrę Anielę (?) i dwa koty, żeby nie było że offtop ;p)

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Maj 2010, 22:18:15 »
Ale tylko wybrańcy znają nazwisko... Nevciu, tutaj wszyscy go znamy :>


(Krzysztof, 17 lat, jedna siostra i świnka morska :>)
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2010, 23:00:06 wysłana przez Sirius »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #131 dnia: 01 Maj 2010, 22:35:04 »
Czyżbym był wybrańcem? A może wystarczy że mam go w znajomych na facebooku? Mniejsza o to, dane jednak posiadam. Ależ ja mam szczęście w życiu. Osobiście zwę się Albert, mam jedną siostrę, tańczę, gram i nigdy nie offtopuję.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #132 dnia: 06 Maj 2010, 18:05:45 »
Na imię mi Oskar, mam 16 lat, jestem nowy:D. Przyszedłem tu za lekką namową mojego przyjaciela Nifrenithila, który stwierdził że mogę tu liczyć na ciekawe towarzystwo i miłą atmosfere. Interesuje sie literaturą fantasy, RPG, muzyką i historią. Od jakiś 5 lat gram w World of Warcraft, choć nie zapominam też o starszych tytułach, które przysporzyły mi nie mało przygody i trudności. To chyba tyle co można o mnie początkowo wiedziec:P

Offline Patero

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #133 dnia: 13 Czerwiec 2010, 17:45:54 »
Na imię mi Mateusz, a wiosen liczę sobie szesnaście, jednak rocznikowo będzie to lat już siedemnaście, co mnie bardziej przygnębia, niż cieszy. Wolałbym być wiecznie młody, bez żadnych obowiązków, jednak jak życie mnie nauczyło, żyć tak niestety się nie da, dlatego trzeba pogodzić się z tym, że czas biegnie nieubłaganie. Jestem niesamowicie wrażliwym człowiekiem, często dostrzegam to, co inni mijają, niektórzy uważają mnie za dziwaka, inni cenią mnie za to, jaki jestem. Moją pasją jest aktorstwo, właściwie to jedna z niewielu rzeczy, które pragnąłbym robić do końca swoich dni, lubię te chwile, kiedy to jestem na scenie lokalnego teatru (taki dom kultury raczej), a wzrok setki ludzi skierowany jest w moją stronę. Często cieszy mnie fakt, że śmieszne kwestie wypowiadane przeze mnie rozbawiają ludzi, to bardzo miłe, kiedy ludzie z uwagą wsłuchują się w to, co mówisz, a po wypowiedzeniu zabawnej kwestii śmieją się. Taka jakby odskocznia od prawdziwego życia, od realności. Poza  tym chyba w przyszłości chciałbym pomagać innym, jeśli nie uda mi się zostać aktorem, chciałbym zostać nauczycielem i wyjechać do Afryki, by tam kształcić osoby, które tego najbardziej potrzebują. Poza tym dziwi mnie rutyna, nienawidzę codzienności, jest to dla mnie bardzo przykry fakt, zawsze staram się do mojego codziennego dnia dodać jakieś wydarzenie, które uczyni go wyjątkowym, by nie był taki, jak poprzedni. Liczę na to, że nigdy nie popadnę w taką codzienność.
Poza tym jestem bardzo nadopiekuńczy, dbam o swoich przyjaciół, co ich często bardzo irytuje...

+ Często trace osoby, na których kiedyś mi zależało, nie jest to miłe.

Zarejestrowałem się tutaj z nadzieją, że podyskutuję na temat serii gier Gothic... Bez wątpienia to jedna z moich ulubionych gier, rzadko odpalam jakąś grę, wolę rozrywkę w świecie realnym, jednak kiedy jest już bardzo źle, uruchamiam Gothic I, II, bądź III w celu odreagowania tam, w wirtualu, a nie na kimś w świecie prawdziwym...

Poza tym mam bardzo beznadziejnego dostawcę neta radiowego... Internet taki, jak na umowie miewam rzadko, a ten sam adres IP ma około 2500 osób mieszkających w małym mieście, boo to chyba jedyny dostawca tutaj, w tej prowincji...

Muzyka... Słucham New Age, zwłaszcza Enyi, Ostatnio wsłuchiwałem się w Within Temptation, luubię także Amy MacDonald, Taylor Swift i OneRepublic.

Mam nadzieję, że będę chętnie odwiedzał tą witrynę, bowiem traktuje o serii gier, która najbardziej ujęła mnie za serce.

Pozdrawiam Was :)
Mateusz ;]
 

Offline Songo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #134 dnia: 10 Lipiec 2010, 10:44:58 »
Mam na imię Filip. Interesuje się fantastyką. Z gier najbardziej lubię gothicII.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #135 dnia: 11 Lipiec 2010, 00:14:06 »
jestem z miasta...
Ooo, miastowy się pojawił na naszym wieśniaczym forum. Może wprowadzi na forum trochę ogłady i savoir vivre... Być z miasta to już coś! Dajcie mu rangę VIP!
Gash...
A ja jestem Sławek!

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #136 dnia: 11 Lipiec 2010, 01:21:42 »
Mam na imię Filip. Interesuje się fantastyką. Z gier najbardziej lubię gothicII.
A może coś więcej? Niewiele o sobie powiedziałeś...

jestem z miasta...
A ja z Polski.

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #137 dnia: 06 Luty 2011, 21:58:29 »
Setny post, piękna liczba wymagająca jakiegoś poświęcenia większego, niż pisanie w sesjach, czy "śmiesznych rozmowach w komunikatorach". Postanowiłem w tym dniu, dniu moich urodzin, szóstego lutego, kiedy imieniny obchodzi Bohdan przedstawić nieco swoją personę. Znać mnie tu mogą poza większością znaczną Daniel Dragosani van Palownik, a także Metztli. Bynajmniej o nich się tylko domyślam wiedzy na mój temat. Teraz jednak liczę, że grono to się powiększy.

Moje imię pierwsze to Patryk. Drugie, które wolę zdecydowanie bardziej od poprzedniego to Aleksandr. Nie jestem Polakiem, pochodzę z Białorusi. W Polsce, nie licząc licznych wyjazdów do rodziny i wakacji przebywam od bodajże pięciu lat. Studiuję obecnie Wydział Historii, a dokładniej mówiąc jakby "dział" Historii Sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Mam rozbudowaną osobowość, z czym zgadzam się z Eneagramową 6w5, o ile znacie, co to jest. ^^ Jak sam ujął to mój druh, mam swoje "schizy". Są to wybuchy częstokroć paranoi i depresji połączone z emocjonalnym odosobnieniem od reszty, spotykanego na co dzień tępego motłochu. Czuję się niezrozumiały być może ze względu na moją wrażliwość, chyba nieodpowiednią do wieku. A być może jest to przeciwieństwo przywary?
Interesuje się wieloma rzeczami. Począwszy od starożytności, w szczególności kultury Słowian i Nordów, poprzez fechtunek, a skończywszy na mieście Petersburg. Wymienione pierwsze interesanta spełniam nie tylko czytając dane książki, ale także w czasie Festiwalu Wikingów i Słowian w Wolinie, na który serdecznie zapraszam. Sam zowię się tam Jarl Sivald, ostatnio zaś, ze względu na niedysponowanie Górewicza miano nosiłem Obajarl Sivaldu, więc awans jako taki już porządny.
Z gier preferuję strategię, choć lubię także marnotrawić czas na porządnych RPG jak "Minecraft".

Rad jestem z namowy drogiego Palownika, który namówił mnie do gry na waszym zacnym łonie, a ten setny post niechaj będzie oznaką tego, że tak szybko się mnie tu nie pozbędziecie.

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #138 dnia: 15 Czerwiec 2011, 09:39:47 »
Na imię mam Jakub, na drugie Bogdan (>.>). Mam 16 lat, mieszkam na Dolnym Śląsku. Właśnie mijają mi ostatnie dni mojego pobytu w gimnazjum, we wrześniu idę do technikum logistycznego. Interesuję się historią, przede wszystkim od średniowiecza we wcześniejsze okresy życia ludzkości, muzyką (tylko metal i jego podgatunki), gram na gitarze basowej od roku, lubię czytać książki, lubię gry RPG.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2011, 09:43:32 wysłana przez Aneuthanasia »

Offline SonyaBurzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #139 dnia: 25 Czerwiec 2011, 19:35:08 »
Basia z Pomorza :) Gram w Gothica od 12 roku życia; jestem maniaczką  gier:  RPG, RTSów, FPSów. Uwielbiam twórczość Clancy'ego, zarówno książki jak i sygnowane gry, gram trochę na akustyku, trochę na basie (imię zobowiązuje). Od września trafię do klasy maturalnej, co wskazywałoby na to, że muszę zmniejszyć liczbę godzin spędzonych na graniu w Gothica, Fratera, Rainbow Six i w ogóle wszystko, ale jednak... słomiany zapał :)
Lubię filmy. Nie napiszę że ambitne, bo każdy ma inną definicję kina ambitnego. Tak samo książki, choć tu pokusze się o stwierdzenie: literatura ambitna. Lubię trylogię. Sienkiewicza! Moją ulubioną książką niezmiennie od paru lat jest "Lot nad kukułczym gniazdem" Kena Keseya. Film się nie liczy, jest dobry, ale nie jako odzwierciedlenie książki.
Lubię się rozpisywać. Lubię chipsy i spaghetti, jem w każdej ilości :)
Od 10 roku życia złucham niemal wyłącznie metalu, ostatnio maniaczę Ignis Fatuu no i niezmiennie od pół roku In Extremo :D
Mam zamiar studiować filologię klasyczną (łacina, greka).

Mam też siostrę. Taka sama fanka Gothica i InEx :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #139 dnia: 25 Czerwiec 2011, 19:35:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top