Autor Wątek: problemy z grą  (Przeczytany 1839 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
problemy z grą
« dnia: 19 Styczeń 2008, 12:33:06 »
Witam, nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w wyszukiwarce, jeśli było o tym mówione proszę o link.
Mam problem z MT - nie wiem czy to wina starego kompa (Duron 800MHz,896RAM,WinXPSP2 Pro) błąd instalacji czy bug w modzie.
Otóż podczas walk z większą ilością jakichkolwiek zwierzaków, akcja bardzo się spowalnia a Bezimienny porusza się jak w smole. Podobne problemy miałem także w zasadniczych częściach gry ale tylko w niektórych lokacjach - Gothic 2 i Noc Kruka w Dworze Idorath i w Diccuricu w Gwiezdnej Strażnicy.
Poza tym dość często wyrzuca mnie do windowsów, albo zawiesza się w ten sposób, że bohater nie reaguje na polecenia (po zapisaniu wraca do normy). Czasami też Beziowi "odbija" i zamiast biegać zaczyna skakać, przypominając trochę ruchy trolla. To również po zapisaniu (albo tylko naciśnięciu ESC naprawia się).
Może ktoś coś mi poradzić?
pozdrawiam

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
problemy z grą
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 19:59:39 »
polecam sciagniecie patch 1.00 do 1.01 [zajmuje kolo 70 mg] potem  z 1.01 do 1.02 [1,5 mega] i na koncu 1.02 do 1.03 [1,7 mega] bo tez mialem ciagle bardzo mocne zwiechy w wiekszym otoczeniu i te wylanczanie się gry [najczesciej acces violation czy jakos tak albo blad w jakims tam pliku] ale po sciagnieciu i zainstalowaniu pachtow się uspokojilo i od 3 dni tego juz nie mam patch instaluje się do folderu z gra


strona skad sciagnac : poziomkaz.go.pl    - wchodzimy w download i tam juz znajdziecie

Forum Tawerny Gothic

problemy z grą
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 19:59:39 »

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
problemy z grą
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2008, 04:21:14 »
Tera dopiero doczytałem, że zainstalowanie łatek nie działe na wcześniejsze, bezlatkowe sejwy. Trudno, zaczynam od początku, żadne problemy póki co nie wyskakują, gra działa normalnie, jak wszystkie inny mody i podstawowe części. Tylko po miesięcznych zmaganiach z niekontrolowanie mnożącymi się bestiami pusto tu się jakoś zrobiło :)
Granie bez latek ograniczajacych respawn potworów choć wkurzajace miało jedną zaletę - gdy szło się z wprawnym w walce towarzyszem (np Kroll - karateka, czy Baal "Parmezan") to po wejściu w stadko kilkudziesięciu jaszczurów czy ścierwojadów lewele aż śmigały :)

Myślę, że można zamknąć temat, dziękuję za rady

tomek

Forum Tawerny Gothic

problemy z grą
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2008, 04:21:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything