Autor Wątek: Klawiatura  (Przeczytany 6867 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Klawiatura
« dnia: 18 Styczeń 2008, 23:07:46 »
Były już ankiety o kartach graficznych, myszkach i inne. Ale nie znalazłem tematu o klawiaturach, więc postanowiłem taki założyć. Zachęcam do pisania, ale prosiłbym, abyście wypowiedzieli się o tej klawiaturze, jaką posiadacie. Czy jesteście z niej zadowoleni, [ jeżeli tak, to dlaczego ], jeżeli nie, to też dlaczego. Jeżeli możecie, to prosiłbym, abyście podali zdjęcie klawiatury/ link, pod jakim można ją zobaczyć. No i oczywiście mile widziane jest, jeżeli dodacie coś od siebie   .

Ja posiadam klawiaturę firmy A4 TECH. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, wygodnie się na niej pisze [ w porównaniu do mojej starej... ]. Ma trochę klawiszy dodatkowych, których osobiście nie używam zbyt często, ale zawszę w pracy trochę pomogą.  Dużym jej atutem są 3 wejścia- na USB, mikrofon i słuchawki.Jest tania, a wykonanie b. dobre, nie mam zastrzeżeń ( może małe, ale nie warto ich wymieniać, gdyż są naprawdę mało istotne ).
A oto link do niej:
[a href=\"http://www.komputronik.pl/Klawiatury/A4_Te...pelny,id,23970/\" target=\"_blank\"]http://www.komputronik.pl/Klawiatury/A4_Te...pelny,id,23970/[/a]

Szczerze zachęcam do postowania   .

pzdr.-Ankh
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 23:09:28 wysłana przez Ankh-Morpork »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Klawiatura
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2008, 23:29:20 »
Ja też mam klawiaturę A4 Tech. Specjalnie kupiłem taką, żeby nie miała żadnych dodatkowych przycisków, z których i tak nigdy bym nie korzystał
Z klawiatury jestem bardzo zadowolony i myślę że dokonałem dobrego wyboru kupując ją. A oto i ona.

« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 23:33:01 wysłana przez Walar »

Forum Tawerny Gothic

Klawiatura
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2008, 23:29:20 »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Klawiatura
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2008, 11:47:51 »
Nie znam się na klawiaturach, ale stwioerdzam ,ze wygodniejszej od mojej nie ma.   Jest od firmy "media- tech" moze nie jest ergonomiczna  i nie ma udziwnień i jakiś dodatkowych funkcji (nie są mi potrzebne) ale jest wygodna.... ma bardzo płaska... pzrez to się pzryjemnie pisze. (stwierdzam ze klawiatura z wysokimi klawiszami jest do kitu). Oto moje cacuszko:


[a href=\"http://img153.imageshack.us/img153/7880/hire08128ty0.jpg\" target=\"_blank\"]http://img153.imageshack.us/img153/7880/hire08128ty0.jpg[/a]

Wiekszego obrazka nie znalazłam  
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2008, 11:49:17 wysłana przez Walentin »

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Klawiatura
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:15:08 »
Wstyd się przyznać ale od kiedy posiadam komputer, mam i swoją starą standardową klawiaturę za 15 zł ;P jakoś nie mogę jej dobić. Planuję kupić jeszcze jakąś czarną klawiaturę by ładniej się prezentowała z moją czarną myszką :P

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Klawiatura
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:29:03 »
Ja rowniez mam A4 Tech i muszę przyznac, że świetnie się spisuje i mi już długo dobrze służy a wygląda tak:
Klawiatura

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Klawiatura
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2008, 14:11:55 »
Ja mam klawiaturę firmy A4Tech i jestem z niej zadowolony. Ma dużo przycisków multimedialnych ułatwiających dostęp do różnych rzeczy w necie i w komputerze, jest bardzo płaska dzięki czemu wygodnie się pisze, ma też wejście USB i wejście na słuchawki i mikrofon, nadodatek całkiem fajnie wygląda. Ale jest jedna rzecz, która mnie w niej denerwuje- przyciski multimedialne, które są plastikowe i mocno wystają, przez co łatwo się zużywają.

Klawiaturka tak wygląda:

http://img.ktr.pl/k/kla4techkl7mu/db.jpg

Offline huBerto^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Klawiatura
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Maj 2008, 16:33:20 »
Hmm ja mam nieco inną klawiature która może trochę zaskoczyć ceną jest Microsoft/Razer oto ona ze zdjęciami i opisem i jestem z niej oczywiscie zadowolony
http://www.razerzone.com/index.php?main_pa...;products_id=52

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Klawiatura
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2008, 11:33:05 »
To ja mam klawiaturę ,,Genius''. Oprócz podstawowych przycisków, ma też trochę przycisków dodatkowych, wygląd niezły, mam ją rok i się jeszcze świetnie trzyma. To już chyba piąta klawiatura, którą mam, ale z tej jestem najbardziej zadowolony. Z tego co pamiętam, zapłaciłem za nią 50 zł i spróbuję dorzucić zdjęcie.

Milten2000

  • Gość
Odp: Klawiatura
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Wrzesień 2014, 21:24:11 »
Ja mam klawiaturę Rainbow (tak jest napisane pod diodami) Na odwrocie jest data wygaśnięcia gwarancji 2/2002 a na naklejce jest Made in China oraz coś, że nadaje się do pisania po angielsku. Jestem z niej zadowolony od prawie dziesięciu lat na niej piszę i sprawuje się dobrze jest biała (tak bardziej szara, ale to przez jej wiek) i ma czarne oznaczenia klawiszy, prawdopodobnie wtopione w plastik, ponieważ jeszcze żaden napis się nie starł. Model ma oznaczenie KB-9901

Offline castel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Klawiatura
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marzec 2015, 07:30:33 »
Ja zdecydowałem się na zakup takiej klawiatura gamingowa TRACER wybrałem ją ze względu na cenę, dodatkowe klawisze, ciche klawisze, no i podświetlenie. Uważam, że był to dobry wybór.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Klawiatura
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marzec 2015, 07:30:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top