Autor Wątek: Nieśmierteli zwykli NPC  (Przeczytany 2586 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Nieśmierteli zwykli NPC
« dnia: 06 Listopad 2006, 09:44:24 »
W NO chcę zdobyć chatę, atakuję Krzykacza parę razy pod rząd, nic mu nie robię, a on mnie zabija. Przy roznoszeniu wody mówię temu gościowi, żeby sam nosił swoją wodę, on mnie atakuje, ja nie mogę go zranić, on mnie zabija. Przy qeście z topielcem niszczącym tamę, ja nie mogę go zranić, a on mnie zabija. Co się dzieje? Pomocy!

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nieśmierteli zwykli NPC
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 09:52:22 »
A jaką masz broń , siłe i zdolnosci walki mieczem ? Np : zwykłym kilofem nic im nie zrobisz.Miałem ten problem z Kharimem rzuciłem sie na niego z kilofem na arenie i mnie powalił,ale wtedy podpowiedział mi kumpel   .To napisz swoje staty czyli : miecz,siłe i zdolności walki mieczem.
POZDRO ÂŁOWCA  

Forum Tawerny Gothic

Nieśmierteli zwykli NPC
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 09:52:22 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Nieśmierteli zwykli NPC
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2006, 14:24:38 »
Wszystko zależy od tego, jakim oręzem się posługujesz oraz jak jesteś już wtajemniczony w grę. Jeżeli od razu na początku leciesz z uśmiechem na twarzy i bronię w ręku na Krzykacza, to nie zdziw się, że Ci zdrowo przyleje. Zanim będziesz mół pokonać tego topielca, to jeszcze trochę pograsz, uwierz mi.
Jeżeli to Cię pocieszy, mi się udało w I rozdziale pokonać Mordraga, choć miałem pewne trudności (kazałem, by mnie odprowadził do NO. jak już doszliśmy to wyjąłem miecz i czekałem, aż ten się zdenerwuje, a potem gdy zaczął się już bić ze mną uciekłem za skałę, by naszej walki nie widzieli szkodniy (rzucają się na nas). Ale powiem, że pierw odwiedziłem 3/4 wyspy w poszukiwaniu potworów oraz ukończyłem inne questy. Tobie też tak radzę). O położeniu Lewusa nawet nie myślałem, bowiem Ryżowy Książe także się na nas rzuca (i chyba kolega Lewusa, który z nim siedzi).
A Krzykacz jest trudny tylko na początku.
Jak już z nim bedziesz miał szanse wygrać, to go nie zabijaj, a tylko pobij. Jeśli go ukatrupisz, to nie będziesz mół już tego questa wykonać.  

Pozdrawiam

Solitary Hunter

Offline Delux

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Nieśmierteli zwykli NPC
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2006, 16:14:13 »
Zgadzam się. Też miałem tak problem. Najpierw leciałem na niego z jakims chyba niewykończonm mieczem, ale to niec nie dawało, więc próbowałem z łukiem, co prawda zadawało mu obrażenia, ale jak go zabiłem to niewykonałem questa   . Najpierw podszkol się i zdobądż lepszą broń, a potem pobij go. Tylko z ÂŁUKU NIE WAL bo zabijesz go i po queście.

Forum Tawerny Gothic

Nieśmierteli zwykli NPC
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2006, 16:14:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything