Autor Wątek: Czego nie ma Gothic 3  (Przeczytany 7037 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Adishone

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Luty 2007, 00:12:58 »
Cytat: Kozak Zaporoski
A co do zamku krola to juz kompletna parodia? Czyzby krol wyrzucil z zamku wszystkie meble i zostawil tylko kominek?

A rozglądałeś się dobrze w okolicach zamku? Pewne schody do zamku są właśnie zabrykadowane czymś przypominającym popsute meble. Tak jak ktoś napisał to była by świetna gra gdyby nazywała się Kuratkonik (czy jak tam chcecie) a nie Gothic.Mi oprócz rzeczy wymienionych wyżej brakuje klimatu z g1 (szczególnie) i z g2.W poprzednich częściach ciągle ktoś chciał nas pobić i okraść a w 3 pokonujemy kogoś na arenie okradamy go i po walce albo nam gratuluje albo mówi moja głowa.No i brakuje mi gildii niby to lepiej bo mamy więcej możliwości ale jednak fajnie było wcisnąć klawisz i zobaczyć że jesteśmy np. ÂŁowcą smoków dostawać specjalne zadanie tylko dla swojej gildii.Brakuje mi też zagadek z ukrytymi wskazówkami jak np. ta jak otworzyć starą biblioteke w klasztorze w g2.

Offline krzanek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Luty 2007, 14:55:05 »
oj duzo tego bedzie!

- straszny dziennik misji!
- baardzo juz sie przyzwyczailem do starego systemu walki! a tu co? zupelnie nowy system!
- nasi starzy przyjaciele wygladaja inaczej i nie sa az tak potrzebni!!!!!
- misje sie powtarzaja! ile bylo juz misji aby zabic wilki? duzo!!!!

jest tego baaaardzo duzo ale nie chce mi sie pisac

Forum Tawerny Gothic

Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Luty 2007, 14:55:05 »

Offline Kor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Marzec 2007, 22:56:29 »
A mi najbardziej brakuje:
- Magii Runicznej (nie mogę sie przyzwyczaić do Prastarej Wiedzy)
- Optymalizacji silnika graficznego gry (ale to chyba każdy zauważa, co za zwiechy kompa ....)
- Poprzedniego systemu walki ( w Gothic 3 tak naprawdę wystarczy bardzo szybko naciskać LPM i każdy wróg leży , jak się zaczyna kombinować to czasami to na złe wychodzi)
- Kitki Bohatera ( teraz ma taką kwadratową głowę , według mnie...... )
- Retrospekcji ( mogliby zdradzić chociażby trochę historię Bezimiennego )

     Szczerze to gra mi się i tak bardzo podoba! Zobaczę co dalej się wydarzy. Na razie wymieniłem tylko te rzeczy które zauważyłem po  krótkim okresie gry.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Marzec 2007, 08:24:57 »
Mi w Gothicu 3 brakuje:
-starego zapisu gry jak w g1 i g2
-przy rozmowie z NPC nie ma imion
-notatnik z misjami jest bez sensu
-nie można zostać członkiem żadnej gildii tylko jest to oparte na reputacji i noszeniu danej zbroi
-brak rozdziałów które były w g1 i g2
-grę można ukończyć bez zaglądania do większych miast w G3
-można roznieść wszystkich NPC oprócz Xardasa całą Myrtane Varant i Nordmar a i tak można ukończyć grę.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Marzec 2007, 16:18:50 »
Mi brakuje systemu walki, wspinania się do ukrytych miejsc, normalnej głowy Diego, normalnego wyglądu Miltena, normalnego głosu Gorna!   itd. Nie będę się za dużo rozpisywał, bo bym Was zamęczył tym postem :D

Offline kruszek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Sierpień 2007, 22:40:56 »
Mi najbardziej brakuje głowienia się nad otwarciem skrzyń :) no i jeszcze stary system walki był świetny

Offline kgdaro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Sierpień 2007, 03:30:50 »
Przede wszystkim terenów bagnistych i rosnącego na nich bagiennego ziela !!
Smoków także nie ma, a szkoda. Byłoby fajnie pokonać smoczycę - ożywieńca :D

Wiele elementów gry jest zmieniona nie potrzebnie jak chociażby:
system walki, czy usunięcie dotychczasowych rozdziałów.

Dziennik jest chaotyczny, wpisy opierają się na logach z rozmów z npc.

Kita bezimiennego :P Ja rozumiem, że przyjechawszy na kontynent i wizytę u wielmożnego króla trzeba wyglądać porządnie, ale to przecież jest bohater, gdyby miał kitę nadałby nowy trend w modzie. Każdy buntownik miałby zapuszczone włosy -.- ah te marzenia.

Z drugiej strony ma włosy krótkie i nawet dobrze, twórcy przestali słuchać metaliki i posłuchali głosów swoich serc. Dzięki temu, Bezimienny ma krótkie włosy jak ja, czy wy. Dobrze prawda?
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2007, 03:31:46 wysłana przez kgdaro »

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sierpień 2007, 15:56:04 »
1.Notatnik jest "ffujjjj'.  
2.Brak wszelakiego zielska do palenia mam na mysli z takim fajnym efektem ja w g2.  
3.Mojm zdaniem niektóre miasta sa zbyt blisko siebie, np. Faring-Gotha-Montera.  
4.Niewiem czy ktos zauwazyl ale szakale na pustyni maja jakby patrole  

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Sierpień 2007, 16:17:02 »
jak dla mnie w gothicu 3 przede wszystkim schrzanili fabułę. nasz stary kumpel lares, i lee, można z nimi tylko wymienić pare opcji dialogowych, oraz zrobić dla nich zadania. jest też mnóstwo NPC bez nazwy, co sprawia że gra jest głupia. jest mało kobiet (mimo że to kontynent) przez co jest strasznie głupio i nudno. system walki polega tylko na szybkim naciskaniu jednego przycisku, co jest idiotycznym rozwiązaniem. jak dla mnie, narazie najlepsza była 2 część, wraz z NK.






PZDR.:KERTH:.

Offline Król Rhobal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Sierpień 2007, 09:21:26 »
Mnie się nie podoba w "trójce" to że przyjaciele Beziego np. Gorn, Milten, Diego czy Lares są zupełnie inni niż w Gothicu 2 czy 1.
System walki jest okropny!! Całkiem bez sensu jest klikanie w jeden przycisk ;/
Dziennik mi się tez nie podoba bo w G2 lub G1 można było zobaczyć o co dokładnie chodzi w zadaniu i często były w nim jakieś podpowiedzi czy coś. A tu tylko dialogi są spisane :/
Nie można pomówić z NPCami bez imienia. W G1 i G2 dzięki rozmowom z takimi postaciami można się było dużo dowiedzieć a tutaj nawet imienni nie chcą zbyt wiele mówić
Gdy pokonamy jakiegoś przeciwnika w G3 to on odskakuje komicznie do tyłu (np. jak zabijemy kurę to ona leci daleko i trzeba ją po krzakach szukać ;p) i nawet po zabiciu sie rusza bo nie może się dobrze ułożyć ;p
Brak mi fryzury Bezimiennego ;p!! Wogóle bezi teraz nie wygląda jak bezi z G2 czy 1.
Fabuła też kijowa ;/. Tylko odbijanie miast pare nie ciekawych zadanek i tyle :(

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Wrzesień 2007, 10:10:17 »
Cytat: Don Corleone
[list=1]
P.S Brakuje mi też dzieciaków i kobiet.
Akurat kobiety są (np. W Reddock , w Klanie Młota). Dzieci nie ma (orkczątko? xD)
-Mi brakuje tej nieprzyjaznej atmosfery jaka panowała w G1 i G2.
-Za starym systemem walki nie tęsknię.
-Tego Khorinis w którym można było się na początku zdrowo zgubić.
-Czegoś na wzór najemników.
-Normalnych paladynów. Mimo że utracili magię , całkiem nieźle ciachają mieczem. (np. paladyn Conrad z Vengardu. Gdy szedłem do zamku dobrze mnie wspomagał. Kładł na luzie Elite Orków)

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Wrzesień 2007, 12:42:18 »
W G3 brakuje mi :
-okna dialogowego podobnie jak było w G1 i G2 że mogłem pogadać i poplotkować z NPC- tami nie związanymi z fabułą gry . Poza tym jak skończyłem gadać z Robarem później nie miał nic ciekawego do powiedzenia .
-przemyśleń beziego w notatniku zadań.
-Mroku którego dostarczał mi G1 ( np.: cmętarzysko orków )
-Frakcji do których mogłem dołączyć i byłem dzięki nim rozpoznawany.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:36 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego nie ma Gothic 3
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top