Strefa pomocy > Gothic II oraz Noc Kruka

Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?

(1/13) > >>

Smok89:
Mam kilka pytan do doswiadzconych graczy. 1) Na jakim poziomie postaci najlepiej isc do gorniczej doliny? 2) Czy jak mam 10 lvl to jest jakas mozliwosc przedostania się do gorniczej doliny, inaczej mowiac jak ominac orkowie? Wszystkim z gory dziekuje!!

sasori:
gdy byś zdobył jeszcze większy pziom 15,16 kilka mikstur (jeżeli grasz bez kodów czyli był byś śmiertelny to bierz dużo mikstur leczniczych) dobry pancerz i broń,oraz gdybyś jeszcze poprawił atrybuty no to chyba będziesz mógł iść


a i przydało by się kilka zwjów przemiany

Smok89:
A jeśli chodzi o zbroje to mam Lekki pancerz straży i z tego co slyszalem to lepszej zbroi nie mogę miec bo wszystkie sa w gorniczej dolinie chodzi mi m.in. o zbroje paladyna itp. Czy to prawda?

Nessa:
Racja,do palka to jeszcze długa droga ;) . Zdobądź jeszcze parę poziomów i wtedy wybierz się do GD. Parę zwojów przemian,kilka mikstur szybkości i powinieneś dać radę :).

sasori:

--- Cytat: Smok89 ---A jeśli chodzi o zbroje to mam Lekki pancerz straży i z tego co slyszalem to lepszej zbroi nie mogę miec bo wszystkie sa w gorniczej dolinie chodzi mi m.in. o zbroje paladyna itp. Czy to prawda?
--- Koniec cytatu ---


no więc zbroie paladyna,lub rycerza dostaniesz po naprawieniu oka.Po tym jak naprawisz oko udaj się do hagena a on da ci zbroie i awansuje cię,a i mówiłeś że maszlekki pancerz straży,w GD w zamku jest taki strażnik który za 2500 szt sprzeda ci ciężki pancerz straży

lub użyj kodu na rokefellera,który ma wszystkie przedmioty,bronie itp. oprócz oka innosa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej