Autor Wątek: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?  (Przeczytany 62322 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smok89

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« dnia: 16 Styczeń 2008, 20:33:24 »
Mam kilka pytan do doswiadzconych graczy. 1) Na jakim poziomie postaci najlepiej isc do gorniczej doliny? 2) Czy jak mam 10 lvl to jest jakas mozliwosc przedostania się do gorniczej doliny, inaczej mowiac jak ominac orkowie? Wszystkim z gory dziekuje!!
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2008, 12:28:40 wysłana przez Isentor »

Offline sasori

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 20:40:46 »
gdy byś zdobył jeszcze większy pziom 15,16 kilka mikstur (jeżeli grasz bez kodów czyli był byś śmiertelny to bierz dużo mikstur leczniczych) dobry pancerz i broń,oraz gdybyś jeszcze poprawił atrybuty no to chyba będziesz mógł iść


a i przydało by się kilka zwjów przemiany

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 20:40:46 »

Offline Smok89

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2008, 21:12:58 »
A jeśli chodzi o zbroje to mam Lekki pancerz straży i z tego co slyszalem to lepszej zbroi nie mogę miec bo wszystkie sa w gorniczej dolinie chodzi mi m.in. o zbroje paladyna itp. Czy to prawda?

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2008, 21:22:24 »
Racja,do palka to jeszcze długa droga ;) . Zdobądź jeszcze parę poziomów i wtedy wybierz się do GD. Parę zwojów przemian,kilka mikstur szybkości i powinieneś dać radę :).

Offline sasori

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń 2008, 15:34:31 »
Cytat: Smok89
A jeśli chodzi o zbroje to mam Lekki pancerz straży i z tego co slyszalem to lepszej zbroi nie mogę miec bo wszystkie sa w gorniczej dolinie chodzi mi m.in. o zbroje paladyna itp. Czy to prawda?


no więc zbroie paladyna,lub rycerza dostaniesz po naprawieniu oka.Po tym jak naprawisz oko udaj się do hagena a on da ci zbroie i awansuje cię,a i mówiłeś że maszlekki pancerz straży,w GD w zamku jest taki strażnik który za 2500 szt sprzeda ci ciężki pancerz straży

lub użyj kodu na rokefellera,który ma wszystkie przedmioty,bronie itp. oprócz oka innosa

Offline xDemx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:27:20 »
lvl 10 starczy i koniecznie mikstura szybkości

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:27:27 »
1. Zasada level nigdy nie jest zaduży.
2. Jest tajemne przejście. Gdy przejdziesz przez furtkę którą pilnują dwaj rycerze pokomaj 2 Młode Wilki i idź lewą stroną skalnej ściany. W końcu trafisz małą rozpadlinkę, wejdź do tunelu, który jest na końcu. Zabij 4 Olbrzymie Szczury i podążaj kamiennym mostkiem. UWAÂŻAJ na 5-6 Młodych Wilków (jeśli masz nały level ) , które są po drugiej stronie. Zabij je i wejdź do kolejnego tunelu. GRATULACJE jesteś w Górniczej Dolinie. Uważaj bo gdy tam się znajdziesz będzie noc.
Pozdro  

Offline Xarak Bunt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:45:24 »
Cytuj
CYTAT(Smok89 @ 16.01.2008, 21:12) *
A jeśli chodzi o zbroje to mam Lekki pancerz straży i z tego co slyszalem to lepszej zbroi nie mogę miec bo wszystkie sa w gorniczej dolinie chodzi mi m.in. o zbroje paladyna itp. Czy to prawda?

CYTAT sasori.

no więc zbroie paladyna,lub rycerza dostaniesz po naprawieniu oka.Po tym jak naprawisz oko udaj się do hagena a on da ci zbroie i awansuje cię,a i mówiłeś że maszlekki pancerz straży,w GD w zamku jest taki strażnik który za 2500 szt sprzeda ci ciężki pancerz straży
lub użyj kodu na rokefellera,który ma wszystkie przedmioty,bronie itp. oprócz oka innosa

Nie prawda. Zbroję ryczerza otrymujemy po uwolnieniu Benneta z więzienia. Za nasz honor i inne puperele dostajemy awans. Jeżeli nie będziemy paladynem (w przypadku takowej drogi) to nie możemy naprawić oka Innosa.

Ja spokojnie na piątym lvl z miksturą szybkości przebijam się do zamku. To proste. A do GD prowiadzi opisany przez innych skrót.

ODRADZAM U¯YWANIA KODÓW. TO UZALE¯NIA I JEST NIEUCZCIWE!
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 16:47:48 wysłana przez Xarakus Bezius »

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:55:12 »
ÂŻaden poziom nie jest za wysoki ani za niski. Gdy grałem magiem aż do 5 rozdziału miałem na prawdę niski level. Korzystałem cały czas z przemiany w różne zwierzęta a przy walce ze smokami przywoływałem demona. Prawdę mówiąc możesz wejść tam na niskim levelu ale przygotuj sobie zwoje oraz eliksiry szybkości. A orków możesz ominąć przemieniając się w jakieś zwierzę lub korzystając z ukrytej ścieżki w prawej ścianie wąwozu. ÂŻyczę powodzenia!

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Styczeń 2008, 20:03:58 »
masz racje kody uzalezniają (miałem tak ale po niszczeniu się save'a przestałem) level nigdy nie jest za duży. Ja chodze z ok 12. Kup sobie mikstury szybkości i przemiany w wilka (najlepiej, odradzam owce). no i uważaj na orków i unikaj ścieżek w górniczej dolinie ;]

Offline Hadriel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Styczeń 2008, 10:21:47 »
No i jeszcze jedna moja rada. Zanim pójdziesz do tej doliny to najpierw dopal się w krainie budowniczych. Zdobędziesz wyższy level i zarobisz trochę złota.

Jak ktoś ma dodatek to sobie pójdzie a jak nie to już jego problem.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2008, 11:37:54 wysłana przez Boba Fett »

Respev

  • Gość
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Styczeń 2008, 10:25:03 »
Cytuj
No i jeszcze jedna moja rada. Zanim pójdziesz do tej doliny to najpierw dopal się w krainie budowniczych
A jak według Ciebie można się tam dostać bez dodatku Noc Kruka?

Offline goenex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2008, 20:30:39 »
Poziom jest nie zależny . ważne jest to że przyda się wypić mixture szybkości albo użyć zwoju przemiany w warga lub w wilka byle nie ścierwojada bo ścierwojada zabijają wargi . A jak grasz z kodami to klawisz F8 sprawia , że latasz. Albo jak masz akrobatykę to możesz poskakać sobie koło orków lub jeśli ci się uda przebiec koło orków to dostaniesz się do zamku. A jak nie to orkowie  

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Luty 2008, 16:42:25 »
Najlepiej iść do górniczej doliny jak zostaniesz Najemnikiem , Magiem lub Strażnikiem gdzieś tak od 20 lub wyżej musisz być mistrzem broni jednoręcznej i orków bij sposobem prawo lewo i tak w kółko                                              Pozdrawiam, RANDALL

Offline Takeo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Luty 2008, 09:11:42 »
Cytat: Pienik
Broni nie jest az tak wazna przeciez 2 rozdziale nie mam mowy o rozwaleniu orka mysle ze dobry dlugi miecz starczy . A i nie zapomnij  o pochodzi czy zwoju światła bo tam na początku jest ciemno . Pozdrawiam Pienik      


To coś cienko grasz. No tak jak się wchodzi z 10 lvl do GD to rzeczywiście orka nie rozwalisz, ale wystarczy wejść z 17 lvl i zwykłego orka wojownika rozwalisz kilkoma hitami. A co do tego lvl z jakim wejść do GD to nigdy nie będzie za mały. Ja proponuję w I rozdziale wybić wszystko co się rusza na wyspie Khorinis ( no oprócz zębaczów, orków w lasach, szkieletów chyba, że ktoś chce się wyprobować ) i w II rozdziale zrobić to samo przed pójściem do GD. Dawno w II nie grałem więc ni będę polecał żadnej broni, bo nie pamiętam już dobrze.
Pozdrawiam.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Luty 2008, 10:10:24 »
Jak ja tam idę to wybijam wszystko prawie w khorinis. Mam wtedy orkową zgubę i mastera broni jednoręcznej. ÂŻaden problem ^^

Offline boss5577

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marzec 2008, 13:14:10 »
!!możesz isc nawet na 10 levelu musisz mieć conajmniej 5 mikstur szybkości i 5 przemian w wilka.Potem dochodzisz do rycerzu,potem wchodzisz przez drzwi i trzymasz się lewej strony skalnej sciany,poniewaz jest tam tunel i tajne przejscie do przelenczy w GD.Napotkasz tam tylko kilka olbrzymich szczurów i kilka wilków!!
!!Reszte sam zrób   !!

Offline maxior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marzec 2008, 14:51:04 »
Opłaca  nauczyć się alchemii...
Wcale nie trzeba zostawać czeladnikiem u Constantina... Jeżeli jesteś magiem ognia to nauczy cie Neoras a jak kimś innym  to idziesz do Sagitty, wykonujesz dla niej misje(tj. przynosisz słoneczne ziele, które leży obok czarnego trola) i ona cie nauczy... ÂŻeby się nauczyć robić miksturę siły trzeba nauczyć się przyrządzać kilka innych miksturek niestety(dokładnie nie pamiętam, chyba 3 pierwszych leczenia) wtedy dopiero pojawi się możliwość nauki eliksirów zręczności (chyba u Sagitty) i siły (u constantina-jak będziemy umieli trochę alchemii to jak do niego zagadamy to nas za darmo nauczy). Z początku trzeba wydać trochę PN ale się opłaci... potem trzeba trochę pochodzić po wyspie i znaleźć szczawie królewski i smocze korzenie lub goblinie jagody...
Ja w ten sposób na końcu gry miałem ponad 100 i siły i zręczności jak grałem łowca smoków a zaoszczędzone PN dałem w posługiwanie się łukiem(miałem na 100%-tylko że na końcu)) i mieczem(jakoś 70%)- mówie opłaca się tak zrobić...
A jak mamy tak 12 Level lub więcej i za pomocą eliksirków mamy 60 siłki to zaraz za mostem( jak   już się zejdzie na dół z przełeczy i idzie prosto dróżką) W GD jest jaskinia i sporo czarnych goblinów a w środku leży sobie topór bojowy(60 obrażeń-sporo jak na 2 rozdział...) ta broń nam ułatwi życie   A co do pancerza to kupujemy ciężki pancerz straży lub pancerz najemnika... i wtedy zabijamy wszystko co się rusza( rzecz jasna unikać orków bo tacy potęzni jeszcze nie jesteśmy( chociaż z pojedynczymi powinniśmy sobie poradzić)- to mój sposób na Gothica...

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Kwiecień 2008, 16:43:31 »
Odpowiem krótko ;D
Wiesz, maxior ma rację, jednak niekoniecznie trzeba mieć duży level. Trzeba mieć spryt, wszakże mój brat dostał się tam na 1 poziomie(z 4 miksturami szybkości). Jak chcesz pożyć dłużej niz 2 sekundy polecam od 7 do 16 levelu. Potem już łatwizna

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:42:30 »
Do górniczej doliny w II rozdziale zawsze idę na ok.10 levelu(z 4 zwojami przemiany).
Natomiast na smoki trzeba mieć już ok.20 level, żeby bez zbędnych ceregieli je wybić.


Pozdrawiam Gorion

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:42:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top