Autor Wątek: problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej  (Przeczytany 3192 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline antola1000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« dnia: 05 Listopad 2006, 22:56:12 »
otoz mam taki problem gralem wczesniej w wersje angielska gothica 3 i bardzo lubilem bawic sie w zlodzieja
rozwinalem sobie kradziez do 100 i okradanie innych na 3 poziom moglem okradac cale domy oraz z dialogu innych mimo ze zaczepial mnie jakis 1 ork ja go obrazalem  ten mnie atakowal " tylko on" i jeszcze mi po walce podziekowal tak jak inni ktorzy sie przygladali
gram od czwartku w polska wersje niestety napotkalem na chyba wielki blad tej wersji ktory okropnie zniecheca do gry  wiec dorobilem sie znow prawie 100 w kradziezy i 3 poziom podkradania  oraz umiejetnosc wymigywania sie jednak okazalo ze po okradzaniu 3 osob z marnych kilku monet  gdy znajde sie w poblizu jakiegokolwiek orka z tego miasta i wybiore ktorakolwiek z 3 opcji dialogu za kazdym razem rzuca sie na mnie cale miasto nie chce z nimi walczyc bo nawet nie wykonalem polowy qestow z tego miasta i nie widzialem sie z szefem akurat jest to w Geldern . mam juz 28 level postaci wiec troche szkoda rozpoczynac od poczatku gre a niestety sejwow nie mam starszych
jesli nic nie wymysle to chyba bedzie trzeba wrocic do wersji angielskiej bo widac ze mimo czekania na polska wersje sa tylko negatywne efekty bo nie zauwazylem by poprawiono np przechodzenie przez elementy terenu potworow czy np slonce przeswitujace przez skaly
tak wiec musze przyznac ze jestem bardzo zawiedziony polska wersja  nie tego sie spodziewalem po prostu zepsuli klase zlodzieja

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 00:04:32 »
to nie jest blad ani nic w tym stylu - tak nawiasem przeczytaj opowiesc Diega na gram.pl - atakuja cie dlatego ze jestes nowy w miescie, zaczynaja ginac rzeczy wiec kogo maja podejrzewac ? NOWEGO ! z wieksza reputacja w miescie nie bedziesz mial tego problemu

Forum Tawerny Gothic

problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2006, 00:04:32 »

Offline antola1000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2006, 15:04:28 »
udalo mi sie wykonac wszystkie zadania wokol miasta i  jakos podciaglem sobie reputacje w tym miescie powyzej 75
 i wszyscy orkowie sa dla mnie na zielono  jednak i tak nic to nie zmienilo
gdy podchodze do jakiegokolwiek orka to ten mi zaraz ze kogos tam okradlem a zadna z 3 opcja w dialogu nic nie daje poza tym ze w kazdym przypadku dany ork mnie atakuje a razem z nim cale miasto  niestety dla mnie jest to troche bez sensu bo skoro mnie tak lubia to dlaczego mnie od razu wszyscy atakuja i raczej jest to blad bardzo psujacy gre wiec chyba innym odradze  bawic sie w klase zlodzieja bo tylko sobie fabule i zabawe z gry zepsuja aha dodam ze tak jest w geldern o ile pamietam podobnie bylo np w monterze tyle ze tam bylo 4 orkow  przy boczym wejsciu (tych sie wysylalo na smierc rebeliantom) ci mnie zaczepali ze cos ukradlem ale atakowali tylko w 1 a po walce byli ucieszeni    zaznaczam ze w kazdym z miast mam reputacje powyzej 75  

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2006, 16:00:03 »
Może przemyśl wszystko co do tej pory zrobiłeś. Może chwaliłeś się komuś jakim to jesteś złodziejem, albo okradałeś w małych wioskach i nakrył cię jakiś szpieg który doniósł orkom, albo poprostu ktoś cię kiedyś złapał na kradzieży i teraz mimo wysokiej reputacjii u mieszkańców orkowie podejrzewają ciebie. Nie mówie że nie może to być bug, ale raczej taką możliwość wykluczam. Zanim zaczniesz okradać zbadaj tą sprawe, sprawdź czy cię ktoś nie obserwuje a kiedy znajdziesz kogoś takiego wybadaj o co mu chodzi. Bądź bardzo uważny przy włamaniach, i nie okradaj przy osobach trzecich. Nie wiem co jeszcze mogę Ci poradzić, napisz coś jeszcze to coś się wymyśli. Pozdro....

PS: Mimo to pewnie i tak zostane łucznikiem-złodziejem, nie ma to jak łatwa kasa. ;]
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 16:56:57 wysłana przez momo »

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2006, 17:05:47 »
Ja mam inny problem. Mam 61 pkt przy kradziezy i nigdzie nie moge sie nauczyc najwyzszego poziomu. Gdy mialem ok 30 pkt to ta mozliwosc byla jednak gdy doszedlem do odpowiedniego poziomu pkt, to juz nie mam oferty nauki na mistrza. Moze ktos potrafi mi wyjasnic co z tym zrobic?

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2006, 17:19:47 »
Cytuj
Ja mam inny problem. Mam 61 pkt przy kradziezy i nigdzie nie moge sie nauczyc najwyzszego poziomu. Gdy mialem ok 30 pkt to ta mozliwosc byla jednak gdy doszedlem do odpowiedniego poziomu pkt, to juz nie mam oferty nauki na mistrza. Moze ktos potrafi mi wyjasnic co z tym zrobic?

Może poprostu teraz chcesz się nauczyć u innego niż przedtem mistrza, a nie każdy umie tyle samo, co za tym idzie nie tyle samo może Cię nauczyć. Ja proponowałbym poszukać lepszego mistrza.
Jaśli próbowałeś się uczyć u tego samego to może ma jakiś powód żeby cię nie nauczyć. Czyżbyś nie odpalił staruszkowi części łupu? :] a tak na serio to trzeci jest to wydaje mi się najwyższy poziom (w każdym razie jakiś już wyższy stopień wtajemniczenia), i być może musisz wykonać jakieś zadanie. Przejżyj notatnik albo pogadaj z ludźmi ze złodziejskiego światka, może znajdziesz odpowiedź. Pozdroo....
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 17:25:56 wysłana przez momo »

Offline antola1000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2006, 20:49:47 »
o ile pamietam okradalem sobie przede wszystkim tylko z opcji dialogu nigdy na pewno mnie nikt nie widzial mam na 100 kradziez i 3 poziom wtajemniczenia okradania innych zarobilem na tym marne kilkaset monet i widac wcale sie nie oplacalo
ale i tak dzieki za odpowiedzi , myslalem jeszcze o amnezjii ale musialbym poswiecic sporo pkt nauki zeby dojsc do 100 i zdobyc to zaklecie wiec raczej odpada ale i tak pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopad 2006, 23:22:07 »
Momo niestety probowalem juz u wszystkich, ktorych znalazlem i wszedzie ta zniknela. Mam juz wszystkie nauki na 2 poziomie u zlodziei ale 3 poziom po prostu zniknal (mimo, ze byl na samym poczatku do wyboru)

Winfrid

  • Gość
problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2006, 23:06:13 »
Ja tam ich powalałem :) i tak za każdym razem. Tylko ich nie dobijaj. Zazwyczaj rzuca się na Ciebie tylko jeden ork, a nie całe miasto... Także to jest dziwne. Hmmm Ale wydaje mi się, że nawet pokonanie wszystkich bez dobijania wystarczy :)

Forum Tawerny Gothic

problemy z kradzieza w polskiej wersji jezykowej
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2006, 23:06:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything