Ankieta

Jaki jest m

Auto
23 (19%)
Autobus
15 (12.4%)
Tramwaj
4 (3.3%)
Poci
6 (5%)
Rower
24 (19.8%)
W
38 (31.4%)
Inne
11 (9.1%)

Głosów w sumie: 93

Autor Wątek: Mój środek lokomocji to...  (Przeczytany 16733 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Mój środek lokomocji to...
« dnia: 16 Styczeń 2008, 16:28:32 »
No właśnie jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. No więc moje środki lokomocji to:
-Rower(czasami, głównie w lato ponieważ wtedy jeżdżę na różne wycieczki)
-Parkour(mój ulubiony środek lokomocji, kilka minut, kilka przeszkód i jestem w centrum chociarz mieszkam na obrzerzu miasta :D)
-Skyrunner(niedawno sobie kupiłem i jest fajnie, szybko się biega a poza tym salta na SR to czysta przyjemność xD)


A teraz wy się wypowiedzcie na ten temat.




EDIT:Tak trochę milej by było gdybyście się wypowiadali a nie tylko solili znaczki na ankiecie.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2008, 17:08:22 wysłana przez .:AngaR:. »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 20:01:59 »
Ehh...Zima ani na rower ani na parkour(no może czasami jak się zachce)
Dobra ale więc
-Ja przeważnie do szkoły dojeżdżam autobusem(ehh u mnie przed/w szkole nie zaczepu na rower tak to bym  na rowerze bym śmigał)
-W lato bardzo często jako środek lokomocji używam roweru(jeżdżę sobie po mieście lub na jakieś wycieczki(
-Parkour najlepszy środek lokomocji,szczególnie na lato  xD

Forum Tawerny Gothic

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 20:01:59 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2008, 00:15:20 »
Mój środek lokomocji? Definitywnie rower. Niezależnie od pory roku. W zimę nawet jest zabawa bo można ładnie podriftować na oblodzonych drogach ;]. Roweru używam prawie cały czas gdy się przemieszczam bez rodziny i nie do szkoły ;p. To do sklepu, to do kumpli, ot tak dla czystej radości jazdy i dla sprawdzenia się. Zostało jeszcze auto - jako pasażer gdy jadę gdzieś z rodziną czy jakimś członkiem rodziny i autobus - tylko i wyłącznie do szkoły.

Offline Wysoki93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń 2008, 01:36:09 »
Do szkoły dojeżdżam autobusem, podobnie jak Amras wolę nie jeździć do skzoły rowerem, tylko że u mnie pewnie by opony po przebijali lub coś w tym stylu xD
Ze szkoły na chatę oczywiście własne nogi, no chyba, że ktoś podwiezie to samochód.
Rowerem jeżdżę tylko w wakacje  

A co do parkour'u to nie stosuję, bo w tym jest się albo dobrym albo nie.
A ja raczej nie  

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń 2008, 07:52:10 »
Do szkoły to tylko autobus bo za długa droga do szkoły  . Ewentualnie na miasto czy gdzieś indziej też puki mam bilet miesięczny. Od wiosny do jesieni wszędzie jeżdże rowerem (oprócz do szkoły). Rower to bardzo dobry środek lokomocji na krutkie i dłuższe dystanse  .

PzDr i szacuneczek  

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń 2008, 13:19:08 »
Tylko i wyłącznie moje nogi. Są niezawodne w każdym aspekcie. Oczywiście czasem też rower, albo autobus czy tramwaj. Na dłuższe odległości to zależy, ale najczęściej pociąg lub samochód.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 15:36:23 »
Cytat: Amras
-Parkour najlepszy środek lokomocji,szczególnie na lato  xD
Ja w zime trenuje w rękawiczkach.

Cytat: Wysoki93
A co do parkour'u to nie stosuję, bo w tym jest się albo dobrym albo nie.
A ja raczej nie  

Po na to trzeba poświęcić czas i trenować. Od tak tego się nie umie.



A żeby nie było oftopu to dodam, że ostatnio dość często ojciec odwozi mnie autem do szkoły.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:01:28 »
Do szkoły to przeważnie pociągiem. Od czasu do czasu busem jeśli nie mam ochoty czekać w mrozie na przyjazd wiecznie spóźniającego się i przepełnionego pociągu. Jak trzeba udać się gdzieś w mieście to przeważnie czynię to za pomocą nóg. O ile jest ciepło i mam ochotę poruszam się na rowerze. W zimie jest na to zdecydowanie za zimno a i drogi w kochanym miasteczku nie za bardzo nadają się do jazdy dla czegokolwiek.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń 2008, 17:14:08 »
Głownie poruszam się na piechotę, gdyż ani do szkoły, ani do sklepu nie mam daleko. Natomiast rowerem jeżdżę tylko  tedy, kiedy mam na to ochotę [ no może czasami do szkoły, ale to naprawdę bardzo rzadko ].

pzdr.-Ankh

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2008, 19:10:34 »
Do mojego technikum mam całe 20 minut drogi na nogach... mimo tego nie przeszedłem jeszcze odcinka dom-szkoła, korzystam z autobusu :), poza nim oczywiście własne nogi, rower i parkour < kto mnie trochę zna to wie >
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 19:11:05 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Styczeń 2008, 19:23:21 »
Gdziekolwiek muszę się dostać najwygodniej jest mi tam dotrzeć pieszo, bo poprostu lubię. Do szkoły dojeżdżam autobusem, ale to tylko dla tego, ze rano nie chce mi się ruszać dupy, chociaż nie mam wcale tak daleko. Z powrotem jednak idę pieszo, podziwiam po drodze rynek tudzież romantyczne place budowy i inne uroki mojego miasteczka. Nie powiem, jednak, uwielbiam podróżować autem jeżeli mam ku temu sposobność. Jeśli chodzi o rower, to używam go raczej do celów rekreacyjnych niźli praktycznych

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:15:25 »
Dla mnie wybór był trochę trudny... ale jednak wszystko wskazało na to, że jestem zmuszony poruszać się na moich nogach, gdziekolwiek chciałbym się udać w moim mieście. Szkoła - od podstawówki, przez gimnazjum i kończąc na liceum muszę za*ieprzać na nogach. Autobusem jeździć mi się nie chce, auta już nie mam (sprzedane), a rowerem trochę strach (zostawiać pod szkołą =P).
Tak to samochodem za miasto jeżdżę, ewentualnie do jakiegoś supermarketu, który jest po drugiej stronie mieściny. Rowerem tylko na wycieczki lub dla przyjemności, a pociągiem... nie pamiętam kiedy ostatni raz nim podróżowałem.
Także pozostają mi już tylko moje nieszczęsne nogi...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:28:43 »
Ja to przeważnie do celu przybywam za pomocą samochodu. Mam samochód, mam pracę żeby zarabiać pieniądze na paliwo, więc czemu nie miałbym jeździć swoim autem? ;p Jest to przeważnie najszybszy sposób poruszania się. Oczywiście do posługiwania się tą metodą lokomocji trzeba mieć auto, paliwo oraz prawo jazdy.   Może nie jest to zbyt ekologiczny sposób, ale nie ma według mnie lepszego. Poza tym po coś samochód kupowałem, co nie? ;] Zagłosowałem na auto.
Oczywiście nie zawsze można korzystać z samochodu, jak jest jakaś impreza, to najczęściej chodzę na nogach. W końcu do czegoś są. Bardzo rzadko jeżdżę na rowerze, tak samo z dojeżdżaniem do celu za pomocą tramwaju lub autobusem.
Jednak jak już wyciągam ten rower, to nie jeżdżę nim bez celu. Zawsze muszę wiedzieć, co zrobię jak dojadę do punktu przeznaczenia, czy coś kupię w sklepie, czy na jakiś koncert dojadę. Bardzo często się zdarza, że jeżdżę na rowerze w sytuacji, gdy nie opłaca się wyciągać auta, a na nogach cel jest zbyt daleko. ;D
Pociąg... jechałem nim JEDEN jedyny raz w całym moim życiu. ;p


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:33:48 »
Nogi, Rower - dwa moje najważniejsze środki przemieszczania się. Na rowerze do szkoły nie jadę, nie chce mi się zapierdzielać 10 km, przeważnie do niej jadę samochodem (z tatą), albo autobusem najpierw, a potem w tramwaj - Wrocław, gdybyście wiedzieli, jakie tam teraz budowy są ;] Na piechotę idę jak mi się zechce, najczęściej w zimie, a rowerem o każdej porze roku, czy to podjechać do kumpla, czy do sklepu, albo na boisko. No też tam jeżdzę dla przyjemności, czasem z Salvinią się wybieramy na przejażdżki :P. Pociągiem? W zeszłym roku, jak wracałem z obozu sportowego ;) Ja chcę samochód :( Jeszcze 6 lat, wytrzymaj! XD?

No dobra, kończę,
byeee
:D

Pozdrawiaaaaaam.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Styczeń 2008, 10:47:31 »
Od zawsze do dnia dzisiejszego służą do tego moje nogi. Nie narzekam, chodz czasami przeżywam momenty w których marzy mi się wejście do mojego osobistego autka. Spokojnie na to przyjdzie czas. Na dzień dzisiejszy muszę się zadowolić tzw. chodzeniem na piechote

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:42:07 »
No tak masz rację Crisis. Auta są bardzo pożyteczne, ale w pk bo się fajnie robi double king-kongi na dachach i maskach.

Offline XFire

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Styczeń 2008, 19:33:16 »
mnie to najbardziej zbiera w aucie :) i nie jest mi do śmiechu :( mdli mnie ale pawia nie chce mi się puścić

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Styczeń 2008, 19:41:10 »
Ja kożystam z bespłatnego, niezawodnego, ekologicznego (są wyjątki ) środka transportu - Piechtobusa (czyli własnych nóg)

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:12:49 »
O nie! :P

Cytuj
Jest wiele takich miejsc, z których trzeba dochodzić a jeśli jeździmy tramwajem czy autobusem mamy to praktycznie pod nosem

Nie chcę nic mówić, że Tobie to problemu sprawiać nie powinno, bo droga z domu i szkoły do pociągu jest dość bliska. A to, że do autobusu jest 5 minut bliżej, no to cóż... ;)

Cytuj
Oczywiście pewnie też lepiej jeździć pociągiem bo mniej zatruwamy środowisko.

Oczywiście, że prawda! :)

Cytuj
A ja myślę że pora zaznać się z faktycznymi cenami. Cena biletu miesięcznego na autobusy jest dużo tańsza od tego na SKM.


Miałam na myśli to, że pociąg jest tańszy niż samochód, a co do autobusu napisałam, że cena jest chyba podobna jak do SKM, ale nie wiem, bo nie korzystam. ÂŹle się wysłowiłam, my bad :)

Cytuj
A moim zdaniem to zbyt późno mówić o jakichkolwiek szkodliwych wpływach na środowisko ponieważ jest ono tak zanieczyszczone że to czy pojedziemy samochodem czy autobusem nie zrobi najmniejszego znaczenia. Bynajmniej dla mnie i ludzi o podobnego zdania jak ja.

No pewnie! Dopuśćmy do niszczenia Ziemi, aż w końcu będzie globalne ocieplenie, warstwa ozonowa powie nam papa, będzie coraz więcej konsekwencji, a my zamiast to ratować powiemy że po co? Skoro już jest tak zniszczona ta nasza planeta, to już nic nie zrobimy... To tak jak leżałby umierający człowiek na ulicy, a Ty byś powiedział, że po co go ratować, skoro już tak z nim źle- "przecież jest już z nim tak źle, że to czy mu pomożemy czy nie nie zrobi najmniejszego znaczenia". Zawsze jest czas, żeby coś zrobić. Nawet w ostatniej chwili i nawet jeśli nie da to efektu, można powiedzieć, że coś się zrobiło, a nie czekało i patrzało bezczynnie. To najgorsze co można zrobić.

P.S Chciałabym Arkhanie dodać, że nie uważam również, aby pociąg był święty. Wyżej wymieniłam kilka wad poruszania się pociągiem ;) Pozdrawiam Cię cieplutko :)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:40:29 »
Cytuj
Nie chcę nic mówić, że Tobie to problemu sprawiać nie powinno, bo droga z domu i szkoły do pociągu jest dość bliska. A to, że do autobusu jest 5 minut bliżej, no to cóż... ;)

Zaraz ale co to ma do mojej wypowiedzi przytoczonej przez ciebie? [ i nie mam do jasnego chu*a 10 min do kolejki. Naucz sie tego ...]Dam prosty przykład jadąc taką SKM do Multikina w Gdyni praktycznie trza przejść niezły kawałek żeby się do niego dostać natomiast jadąc autobusem mamy to pod nosem. Jedyną zaletą SKM jest szybkość transportu. I tylko to.

Cytuj
Oczywiście, że prawda! :)

Nie skomentuje tego.

Cytuj
a co do autobusu napisałam, że cena jest chyba podobna jak do SKM, ale nie wiem, bo nie korzystam

Nie wiesz, nie korzystasz a jednak zabierasz głos w dyskusji.

Cytuj
Dopuśćmy do niszczenia Ziemi, aż w końcu będzie globalne ocieplenie, warstwa ozonowa powie nam papa, będzie coraz więcej konsekwencji, a my zamiast to ratować powiemy że po co? Skoro już jest tak zniszczona ta nasza planeta, to już nic nie zrobimy...

I tak kiedyś to nastąpi prędzej czy później  Ludzi nie zmienisz swoimi pseudo nawoływaniami o to żeby dobrze było ptaszkom czy robalom ale nie ludziom.

Cytuj
To tak jak leżałby umierający człowiek na ulicy, a Ty byś powiedział, że po co go ratować, skoro już tak z nim źle- "przecież jest już z nim tak źle, że to czy mu pomożemy czy nie nie zrobi najmniejszego znaczenia".

Dość idiotyczne porównanie z swojej strony. Wybacz ale człowiek stanowi dla mnie większą wartość niż jakiś tam robal czy zgniatana codziennie roślina przez xxx przechodniów.




Forum Tawerny Gothic

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:40:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top