Autor Wątek: Pierścień +5 do siły  (Przeczytany 2854 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maj_dan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Pierścień +5 do siły
« dnia: 16 Styczeń 2008, 02:37:03 »
słyszałem kilka razy ze jest taki pierścień w Noc Kruka, który po założeniu daje +5 do sily. może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze po zdjęciu jego bonus nie znika a zostaje. I tak można ponoć w kolko robić. czy ktoś z was wie gdzie jest taki pierścień, albo od kogo można go kopic??

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 07:26:52 »
a Może to jest pas siły jak go zakładasz i zdjemiesz bonus zostaje , ja tak wczoraj robiłem  
ale może z pierścieniem jest tak samo , nobo wiesz pasy są niedopracowane w Noc Kruka autorzy to przeoczyli , albo tak nie ma i tylko ty i ja jesteśmy wyjątkowi :)

PozDRo Russel

Forum Tawerny Gothic

Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 07:26:52 »

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2008, 13:45:14 »
Cytat: maj_dan
jak dla mnie to moze byc i pas tylko co to za pas i gdzie on jest?
Sory że się czepiam, ale pisz trochę dłuższe posty, ale to tylko przyjacielska rada, a do amuletów to nie ma takiego czegoś, albo jestem nie obeznany, ale raczej nie ma.


      Pozdrawiam

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2008, 14:23:31 »
Po pierwsze to takie nabijanie to jest cheatowanie. Po drugie nie kazdy ma tego buga. Zapewne chodzi ci o zestaw wojownika(2pierścienie i amulet). Znajdują się one w Jarkendarze. Dokładnie nie pamiętam gdzie, ale zapewne niedaleko domu tejże kasty.

Offline maj_dan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Styczeń 2008, 16:59:10 »
a granie na kodach to nie oszustwo?? nie chodzi o zestaw wojownika tylko o zwykly pierscien. o tym pierscieniu mowil mi kumpel, od ktorego pozyczylem gothica i gramy na tej samej wersji. on mowil ze taki pierscien ma gosc ktoremu pomagamy pod mostem po tym jak okradli go bandyci z kamiennych tablic. ten gosc pozniej mieszka w chatce obok bustera. tylko ze u mnie ten gosc ma tylko pierscien obrony:/

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2008, 17:12:09 »
To zabij bandytów koło mostu nad tym kolesiem(nie pamiętam jak się nazywa) i pozbieraj tablice. Powinien dać ci go w nagrodę jeżeli go ma albo coś. (dawno nie grałem więc nie pamiętam)

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:49:15 »
Te dodawanie siły na stałe przez pierścienie to tylko anomalia spowodowana przez "MARVIN", po wpisanu "B" i "MARVIN" oraz ciągłego zakładania i zdejmowania pierścienia siły lub zręczności te atrybuty zwiększają ci się na stałe.  

Forum Tawerny Gothic

Pierścień +5 do siły
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 16:49:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything