Autor Wątek: Nekromanci (Mroczni Magowie?)  (Przeczytany 2698 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KrzyKacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« dnia: 05 Listopad 2006, 18:12:09 »
Witam

Chciałem zadać pytanie dot. Nekromantów (Mrocznych Magów) w G3. Jako, że nie otrzymałem jeszcze paczki z grą, a wielce frapuje mnie to zagadnienie. Jeżeli postanowię zostać (wyuczyć się ich umiejętności) to jedynym nauczycielem jest Xardas? Czy gildia jako taka w ogóle istnieje?

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 20:12:54 »
Po przeczytaniu tych tekstów na gram.pl mogę Ci to troche przybliżyć. Otóż czerni magowie mają nie wiele wspólnego z Xardasem. Osiedlili się oni na pustyni, a konkretnie w Bakareshu, swięty mieście Asasynów. Ich przywódcą jest niejaki Zuben, który to rezyduje w pałacu Ishtar nidostępnym dla zwykłych ludzi. Czarni Magowie są oddanymi wyznawcami Beliara, nie wiadomo jednak czy dalej mogą korzystać z jego mocy. Wykorzystują większość ludzi bojących się gniewu ze strony boga ciemności, karząc sobie płacić wysokie daniny, w zamian zato mają ubłagać Beliara o łaskę. W zasadzie to chyba można ich nazwać nekromantami, pod warynkiem że znaleźli sposób aby wciąż używać magii, na dodatek są to cwani nekromanci bo jeszcze zarabiają na tym grubą kasę. Założe się że Diego spróbuje się dostać do ich skarbca, ale to swoją drogą.

Jeśli jeszcze nie czytałeś to polecam ''Tydzień z Gothickiem 3'' na Gram.pl. link na Tawernie Gothic. Pozdro...

Forum Tawerny Gothic

Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 20:12:54 »

Offline Yennefer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2006, 20:44:57 »
Cytat: KrzyKacz
Witam

Jeżeli postanowię zostać (wyuczyć się ich umiejętności) to jedynym nauczycielem jest Xardas? Czy gildia jako taka w ogóle istnieje?

Witam Cie.

Gram juz jakis czas w G3 (Dokladnie od piatku wieczorem i nawet prawie okazji na spanie nie znalazlem) ale jeszcze sie nie spotkalem z zadna typowa gildia magow. Za to jesli chcesz sie uczyc czarow nekromancji, albo ognia - musisz znalezc Posag/Statue (albo cos przypominajace to (zawsze jest takie samo, lecz nie wiem jak to nazwac :P)) i pogadac z tym. Mozesz sie wtedy nauczyc umiejetnosci. Natomiast Xardas nie mial mi zupelnie nic do przekazania - nie bylo nawet takiej opcji jak nauka u niego.

Offline Chojrak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2006, 09:30:02 »
Zajefanie by bylo pograć czarnym magiem, ale najpierw wolałbym zostac wojownikiem, dopiero za 2 razem grania w G3 sprubował/spróbował bym być magiem.

Post w ogóle nie na temat. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 13:59:54 wysłana przez Boba Fett »

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj 2007, 23:36:24 »
W Bakarescie i w Ishtar można się nauczyć wielu rzeczy jako Czarny Mag . Ja gram czarnym magiem i powiem że sie dosyć fajnie gra :)  A poza tym zaklęć uczy się w Chramach czyli w tym przypadku będziesz uczył się zaklęć w chramie beliara za odpowiednia zapłatą ale też musisz mieć daną liczbę prastarej wiedzy

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:35:04 »
według mnie ta gildia istnieje,i można się ich czarów nauczyć u wielu ich przedstawicieli.(nie próbowałem jeszcze grać czarnym magiem,więc nie wiem dokładnie)myśle również że xardas nie jest czarnym magiem  ponieważ w poprzednich częściach był nekromantą,to teraz z pewnością też nim jest(jego szata o tym świadczy)jeśli ktoś ma wątpliwości,to zaznaczam że czarnym mag to sługa beliara,głąszący jego słowa(coś jak vatras,który głosi słowa adanosa)a nekromanta to zupełnie inny człowiek  on się zajmuje magią nekromancką,czyli uczy się jak posługiwac się śmiercią,i jak władać nad demonami.




pozdrowienia .:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Nekromanci (Mroczni Magowie?)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:35:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top