Autor Wątek: Naprawa ekwipunku  (Przeczytany 4054 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« dnia: 05 Listopad 2006, 16:59:39 »
jest możliwość w G3 naprawa ekwipunku oznaczonego jako "zużyty" ?

Thoro

  • Gość
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 20:22:19 »
Zapewne jest. Chyba oczywiste jest, że w tym celu musisz się udać do kowala, płatnerza czy też innej osoby zaangażowanej w wyrób/naprawę broni czy też pancerzy  .
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 20:22:43 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 20:22:19 »

Offline Yennefer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2006, 20:40:20 »
Ja jeszcze sie nie spotkalem z opcja naprawy przedmiotow. A wielu kowalow widzialem ;]


A ja wolałbym się nie spotykać z postami takiej długości, w Twoim wykonaniu. Czy do tego dojdzie, zależy to tylko od Ciebie... Otrzymujesz słowne upomnienie. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 15:39:35 wysłana przez Reinmar »

Thoro

  • Gość
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2006, 20:45:16 »
Cóż, to są jedynie moje własne domysły. Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc bowiem mój komputer nie spełnia wymagań gry. Póki co, poleciłbym zgłębić się w świat gry. Skoro wprowadzono innowacje zużywania ekwipunku, to zapewne również przewidziano możliwość naprawy.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 20:45:47 wysłana przez Thoro »

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopad 2006, 23:59:20 »
mnie bardziej interesuja fakty a ten efekt "zuzyty" jest obecny w ekwipunku znaleznym na wrogu a nie wlasnym wiec moze niekoniecznie


Zacznij łaskawie pisać dłuższe posty. Dostajesz słowne upomnienie. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 15:38:21 wysłana przez Reinmar »

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2006, 23:14:42 »
Jest taka mozliwosc. Musisz nauczyc sie u kowala naprawy i znalesc w obozach oselke (nie we wszystkich obozach sie znajduje). Kliknij na nia i wybierz sobie bron, ktora chcesz naprawic. Dla zaczarowanej broni musisz miec wysoki poziom u kowala.

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopad 2006, 01:46:46 »
W tym momencie wolałbym o wypowiedz kogoś kto już grał w G3, a ty na takiego nie wyglądasz ponieważ u kowala nie można nauczyć się naprawy tylko ostrzenia i właśnie do tego służy osełka. To jest zupełnie inna opcja, można mieć przedmiot zużyty i naostrzony (wg mnie to jest bez sensu . . . ), a poza tym jakoś nie wyobrażam sobie naprawy łuku czy kuszy na osełce
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 01:55:00 wysłana przez Infetrus »

Offline Plaski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Listopad 2006, 15:30:20 »
Na 99% nie ma możliwości naprawy. Jeżeli by była to na pewno bym już to odkrył lub była by taka umiejętność albo chociaz wzmianka w instrukcji. Poza tym tak jak już ktoś napisał, zużytą broń znajdujesz tylko u pokonanych przeciwników, tak więc nie jest to tak bardzo problematyczne a przy okazji ma sens. W przeciwieństwie do możliwości ostrzenia zużytej broni (która po takim procesie nadal pozostaje zużyta, tyle że naostrzona :P). Ech, szkoda że nie wprowadzili czegoś na wzór niszczenia się przedmiotów jak w Oblivionie...

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2006, 20:01:32 »
Infetrus faktycznie. Po prostu mi sie pomylilo. Nawet ta pomylka jest dowodem, ze gralem w gierke a nie ogladalem demo. Powinienes rozumiec czyjes wypowiedzi.

Offline pchenski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Listopad 2006, 20:44:34 »
Ja powiem tak, sprzęt się nie zużywa po upływie czasu tak jak to miało miejsce w Oblivionie. Nie ma opcji naprawy itd. Jeżeli chodzi o zardzewiałe miecze, połamane itp. to nie można ich zreperować, jedynie co to można je na nowo naostrzyć (trzeba się tej umiejętności najpierw nauczyć).

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad 2006, 07:26:14 »
SoBeK mój poprzedni post nie był wycelowany bezpośrednio w Ciebie. Po prostu taki mały żarcik wyszedł, a to dlatego, że ja sam jak jeszcze nie grałem w G3 lub dopiero co włączyłem grę myślałem, że osełka jest właśnie do naprawy    dopiero później zorientowałem się o co chodzi.

Offline Error

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2006, 19:30:34 »
Zużycie broni dodane zostało po to aby gracz nie dostał za szybko dobrej broni. Bo z tego co widziałem npc'a łatwo zabić, a niektórzy mają porządną broń... Poprostu byłoby zbyt prosto...

Co do naprawiania - takowe nie istnieje.

Cytuj
W przeciwieństwie do możliwości ostrzenia zużytej broni (która po takim procesie nadal pozostaje zużyta, tyle że naostrzona :P)

To też ma sens... Zużyty sprzęt może być nadłamany/popękany a naostrzenie go spowoduje tylko zwiększenie możliwości siecznych. Nie naprawi pęknięć ani ubytków.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 00:15:31 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Naprawa ekwipunku
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2006, 19:30:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything