Ankieta

Czy Xardas b

Tak! Jest wa
110 (59.1%)
Nie! Przecierz zosta
13 (7%)
Nie wiem wszystko w r
37 (19.9%)
Jego rola ko
17 (9.1%)
Ciiekawe po co?
9 (4.8%)

Głosów w sumie: 181

Autor Wątek: A co z Xardasem?  (Przeczytany 36846 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Grudzień 2008, 13:49:36 »
Jezli sa wydazenia przed barira to logiczne Xardas bedzie magiem ognia i napewno go spotkamy

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Grudzień 2008, 14:08:31 »
Lol... już powstało ze 100 opisów itp. w różnych językach i na różnych portalach. Wydarzenia nie będą się działy przed akcją z poprzednich Gothicków tylko po, wstępem do fabuły jest G3:ZB więc wątpliwe by w ogóle akcja gry cofała się w czasie. Jeśli ktoś chce wiedzieć czy Xardas będzie czy nie to niech przejdzie dodatek do G3 i dopiero spekuluje, sam go nie przeszedłem, a nawet nie mam ale myślę, że z jego fabuły da się to wywnioskować.

Forum Tawerny Gothic

Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Grudzień 2008, 14:08:31 »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Grudzień 2008, 17:56:44 »
Pewnie bedzie tlumaczyl naszemu rybakowi jak sie wrzystkiego uzywa. To byloby wkurzajace.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Grudzień 2008, 02:47:36 »
Akcja Arcani dzieje się 10 lat po G3ZB, a Xardas będzie, ma nas czymś "zaskoczyć".

Offline Felmad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Grudzień 2008, 17:56:14 »
Jeśli nie będzie Xardasa i Bezia, to ta seria upadnie... =D

Zgadzam się.A co do mnie, to sądze że Xardas będzie jakąś ważną szychą. Nie pasi mi że Xardas to główny bohater. Jeżeli nie będzie ich dwóch, to nie będzie Gothic (jak dla mnie). Dobrze by było, żeby była cała paczka, czyli: Bezi, Xardas, Diego, Gorn, Lester, Milten, Lee i Cor Angar. No to wtedy by się grało ;D

Offline xardas_98

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • zapewniam moim wrogom bliski kontakt z podłogą!
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Luty 2009, 08:31:05 »

   
NIE WIEM CZY TAKI TEMAT ZOSTAÂŁ PORUSZONY NA FORUM, ALE JEÂŚLI NIE TO MAM TAKIE PYTANKO.....




Xsardas to moja ulubiona postać w całej serii Gothic!!!
 Martwi mnie to, ze w Gothic 3 musiałem go zabić    i nie wiem czy będę go mógł jeszcze spotkać w G4?
 
 Myślę, że to nie jest koniec tak wspaniałej osoby, która dla bezimiennego była jak drugi ojciec. Chciałbym, żeby twórcy kolejnej części pomyśleli o nim, bo trochę mi go żal...

nie rozczulaj się tak w końcu kto będzie g4 zleceniodawcą jak nie xardas??

Offline BezimiennyPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #66 dnia: 24 Kwiecień 2009, 18:06:54 »
Ale z was nooby.
Gothic 4 będzie opowiadał o wydarzeniach kilka lat po wydarzeniach z gothic 3, a nie przed.
Moim zdaniem Xardasa nie będzie w Gothicu 4, ponieważ w Zmierzchu Bogów Bezimienny walczy z Xardasem i wygrywa.

Oktawian August

  • Gość
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #67 dnia: 24 Kwiecień 2009, 18:57:49 »
A ja myślę że Xardas będzie w Arcania: A Gothic Tale dlatego że jest jedną z ważniejszych postaci w poprzednich częściach i być może będzie i w tej.

Offline gorys21103

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Maj 2009, 16:44:03 »
Ja powiem tak:

1.Xardas może być lub nie to zależy jak dawno przed wydarzeniami z Gothic1 sie przeniesiemy.
2.Może będziemy grać następnym wybrańcem lub raczej z pewnością będziemy grać wybrańcem bo jak wiecie z opowieści Innos miał swoichwybrańców tyle że dawno w myrtanie sie nie pokazywali do czasu Beziego.
3.Xardas to dziwna postać,nic o nim nie wiemy tylko tyle że kiedyś był magiem ognia więc twórcy na 100% coś o nim wspomną lub stworzą go ale to zależy od punktu 1

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Maj 2009, 20:04:22 »
1. Z tego co wiem Gothic 4 rozgrywa się w przyszłości, kiedy Bezimienny jest Rhobarem którymś tam.
3. Nie ma sensu wskrzeszać starej postaci, ale nie miałbym nic przeciwko żeby zobaczyć go w Arkanii.

To chyba wszystko :)

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Lipiec 2009, 04:11:31 »

   
NIE WIEM CZY TAKI TEMAT ZOSTAÂŁ PORUSZONY NA FORUM, ALE JEÂŚLI NIE TO MAM TAKIE PYTANKO.....


Xsardas to moja ulubiona postać w całej serii Gothic!!!
 Martwi mnie to, ze w Gothic 3 musiałem go zabić    i nie wiem czy będę go mógł jeszcze spotkać w G4??
 
 Myślę, że to nie jest koniec tak wspaniałej osoby, która dla bezimiennego była jak drugi ojciec. Chciałbym, żeby twórcy kolejnej części pomyśleli o nim, bo trochę mi go żal...
1.Gdzie usłyszałeś o tzw. "Xsardasie" ?
2.Xardas 2 ojcem bezia ? A skąd wiemy że on w ogóle miał 1 ojca ? (Bierz przykład ze Star Wars'ów! Anakin nie miał ojca, a też był swojego rodzaju wybrańcem:D) - lol xP
3.Wcale nie musiałeś go zabijać...miałeś alternatywy
4.Proszę nie rób z Xardasa jakiejś matki Teresy i nie mów że Ci go szkoda xP

I żeby nie było że nie piszę na temat:
Wątpię żeby ukazał się w Arcanii...poznajemy go dopiero w G1 i to w późniejszej części fabuły. Jeśli nie wcielimy się tym razem w bezia to może i spotkamy tego starego nekromante, ale nie liczyłbym na to xP

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #71 dnia: 18 Październik 2009, 13:11:18 »
Jesli gramy innym Bezim To Xardas jako ze został pokonany w ZB w nieznanych krainach przez naszego niedoszłego bohatera, powróci by się z nim policzyć. Będzie namawiać naszego nowego bohaterka do usmiercenia Xardasa labo później gdy dołączymy do "Beziego" go zabić na zawsze. Moje zdanie.

Offline Hoxley

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Luty 2010, 21:29:55 »
A jednak... Jak podaje nam Spellbound Xardas odegra ważną rolę w fabule Arcanii, więc w grze możemy się go jednak spodziewać. xD

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Luty 2010, 04:05:59 »
A jakby inaczej, wg mnie to ważna postać w grze.Przecież Bezio go nie zabił w beznadziejnym dodatku, a tylko zranił.

Forum Tawerny Gothic

Odp: A co z Xardasem?
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Luty 2010, 04:05:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top