Autor Wątek: głowny szaman z geldern  (Przeczytany 1496 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kowalski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
głowny szaman z geldern
« dnia: 12 Styczeń 2008, 10:35:32 »
Sprawa ma się tak gdy podchodze do niego on mowi ze zle wiesci ze nie popelni bledu i wszystkie podejrzane Morry zostana zabite.Odbieglem trochę od głownego watku i podbijalem okoliczne miasta zostalo mi wlsnie Geldern i Trelis.Gdy juz dotarlem do Xardasa zebym się skontaktowal z szamanem z Geldern.Co mam zrobic zeby mnie nie atakowal,o wczytaniu innego sava nie ma mowy bo juz za dalego zabrnąłem.
Pozdro

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
głowny szaman z geldern
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2008, 11:09:36 »
Już raczej nie możesz nic zrobić. Od Groka dostaniesz jedynie mapę z zaznaczonymi świątyniami, gdzie prowadzą wykopaliska i mają być artefakty Adanosa widocznymi także na zwykłej mapie tylko troszkę gorzej :P. Jednakże możesz jeszcze przejść grę pomagając Xardasowi (wybierasz ścieżkę Adanosa). Po prostu zbierz artefakty i mu je daj, jeśli koniecznie chcesz mu pomagać. Artefakty są w: świątyniach Al - Shedim i Mora Sul, położone niedaleko Mora Sul, w Gothcie w posiadaniu tamtejszego demona, w Trelis w posiadaniu przywódcy miasta (jeśli tez bedzie cie atakowal za odbicie miast, możesz go po prostu zabić) oraz w Nordmarze, w grobowcu jednego z tamtejszych przodków. Dokładniejsze położenia artefaktów są zaznaczone tutaj: http://img244.imageshack.us/img244/7404/mapawiatary0.jpg

Forum Tawerny Gothic

głowny szaman z geldern
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2008, 11:09:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything