Autor Wątek: Najlepszy bug w grze :D  (Przeczytany 2341 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Najlepszy bug w grze :D
« dnia: 11 Styczeń 2008, 19:49:01 »
Gram sobie w Gothic 1 i jeste jeszcze w 1 rozdziale , jeszcze robie zadania by byc cieniem , noi sobie idę po amulet neka , ale po drodze zobaczyłem jednego ścierwojada , podchodze do niego a on walnol mi HITA ZA 15 (to jest wazne , ten hit za 15 ) ale go zabilem za jednym ciosem bo miałem miecz bojowy , idę sobie idę , patrze A TU MAM CAÂŁE HP !! zastanawiam się oco chodzi , bo się nie uleczyłem po walce z tym jednym ścierwojadem potem idę dalej i udało mi się zwabic jednego scierwojada z 4-osobowej grupy , i zrobilem TEST , że pozwolilem by scierwojad zabral mi 75 % HP ,i zabral , zabilem go potem a tu faza !!!!

NA 2 SEK. REGENERUJE MI się SAMO ÂŻYCIE !! POTEM PATRZE , NA ATRYBUTY, I MAM 37 HP , POTEM ZA 2 SEK. PATRZE MAM 52 HP , poraz pierwszy spotkałem się z takim BUG'iem , wydaje mi się że jak mnie wtedy walnoł ścierwojad coś się stalo i teraz na 2 SEKUNDY 15 HP MI się REGENERUJE (a pewnie gdyby mi walnol 5 hp to 5 hp mi się by regenerowało ) , muwie wam to jest prawda , a kiedy wyloczyłem gothica i wlonczyłem , dalej tak się regeneruje jak przedtem , ale UWAGA tylko na save nr. 1 to się dieje ,  jak wlanczam inny save tak się nie dzieje , muwie wam to jest prawda , mozecie mi nie wieżyć TO JEST PRAWDA !!!


PozDRo Russel

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Najlepszy bug w grze :D
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2008, 20:24:33 »
Dobrze dobrze wierze ci xD. Całkiem ciekawy bug. Ale ja miałem lepszy ;]

znam taki fajny bug na surowe mięcho. Więc podchodzimy do patelni, żeby widniał napis. Następnie otwieram ekwipunek i namierzam surowe mięso. Potem przytrzymuje LPM, lewy CTRL i strzałke do przodu. bohater gry kuca i wstaje. Wchodzimy do ekwipunku  i mamy 2x więcej surowego mięsa xD. będę tak musiał spróbować z gotowanym mięsem.

P.S: Bug nie działa w Gothic 2.

Temat o błędach w grze już istnieje. Następnym razem wystarczy użyć opcji szukania, to nie boli.
-Chabacik
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2008, 17:46:35 wysłana przez Chabacik »

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy bug w grze :D
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2008, 20:24:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything