Autor Wątek: Montera - problem z 2 questami  (Przeczytany 3580 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Listowski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Montera - problem z 2 questami
« dnia: 05 Listopad 2006, 13:08:02 »
Mam problem z 2 questami w Monterze. Pierwszy to nie mogę znaleźć 5 worków pszenicy, nie było ich nawet przy złodziejach pszenicy. 2 to nie mogę pogadać ze zlecającym zadanie zabicie złodziei pszenicy po ich zabiciu (dalej mam w quest book ten quest aktywyny) przez co nie mogę wejść do zamku Montery gdyż utknąłem na reputacji 74. Próbowałem użyć cheat mode do dorzucenia worków, ale nie chce mi działać. Po zamienie TestMode=true po "~" mam polowę czarnego ekranu i nic nie wiedzę.

Zaznaczam iż mam orginalny Gothic 3 PL 1.08
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 09:37:07 wysłana przez Arthas »

Offline Cord

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 13:25:04 »
To jest błąd. Sam nie mogłem tego wykonać. Nie ma ani złodzieji pszenicy, ani worków. Bez kodów nie przejdziesz.
Ja wpisałem kod idkfa ktory daje wszystkie przedmioty z gry, oddałem worki a przedmioty które pojawiły się w ekwipunku po wpisaniu kodu sprzedałem.
Wciśnij '' I '' , i wpisz marvin aż na ekranie pojawią się taki jakby kod kreskowy. Wtedy klikasz tyldę ~ i wpiszujesz idkfa .
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 13:26:47 wysłana przez Cord »

Forum Tawerny Gothic

Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 13:25:04 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2006, 13:27:24 »
Cytuj
Zleceniodawca: Elber
Nazwa: Złodzieje ziarna muszą odejść (Die Korndiebe mĂźssen weg)
Opis: Elber na zagrodzie chłopskiej na północy Montera mówi o złodziejach ziarna, którzy kradną pszenicę. Idź do lasu północnego i idź przy skalnej ścianie po twojej prawej. Dochodzisz do obozu złodziei ziarna. Są uzbrojeni w halabardy i są niebezpieczni.
Nagrody: Opinia w Montera + 6, 400 punktów doświadczenia, 1500 sztuk złota

Jeżeli nie wykonałeś tego tak, jak jest podane w opisach misji do G3 to masz buga, albo poczekasz na kolejne łatki [:/], lub może spróbuj przeinstalować grę, robiąc kopie sejwów.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 13:33:08 wysłana przez Arkhan »

Offline Michał Listowski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2006, 16:05:05 »
Koniec końców postanowiłem zawiesić granie w GOTHIC 3, do czasu wypuszczenia patcha w którym przynajmniej questy będą działać. Uważałem że 1 i 2 były niedorobione i to dość poważnie, ale na dzień dzisiejszy uważam iż były to super dopracowane gry. Próbowałem grać inną frakcją i już na początku w Reddock nie ma potworków w przejściu a Cape * brak kielichów. Po prostu zaczyna mnie to dobijać. Grać się nie chce.

PS. Do dzisiaj twierdziłem wszem i wobec, że GOTHIC jest super i byłem jego zagorzałym fanem. Cóż pozostały mi na dzień dzisiejszy I i II, bo III na dzień dzisiejszy jest moim zdaniem nie do grania :(

Offline Lord_Daro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2006, 22:39:01 »
Cytat: Cord
To jest błąd. Sam nie mogłem tego wykonać. Nie ma ani złodzieji pszenicy, ani worków. Bez kodów nie przejdziesz.

To bardzo dziwne bo ja mialem zarowno worki jak i zlodziei... Tylko o ile pamietam to trzeba bylo zebrac 15 workow a nie 5... Czesc workow jest na farmie z mlynem a czasc u zlodziei ktorzy znajduja sie na polnoc od mlyna troche dalej jak zebacze... Szukaliscie tam?

Winfrid

  • Gość
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2006, 22:52:28 »
Ja mam angielską, nie spatchowaną wersję i quest udało się wykonać... Wątpię, żeby patch to popsuł

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2006, 23:18:18 »
Po zabiciu zlodziei udaj sie do goscia na farmie i porozmawiaj z nim. On da ci brakujace 5 workow i kaze zaniesc do miasta.

Forum Tawerny Gothic

Montera - problem z 2 questami
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2006, 23:18:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything