Autor Wątek: Straszne mini gry  (Przeczytany 5059 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Straszne mini gry
« dnia: 11 Styczeń 2008, 18:22:39 »
Witam. Chciałem poruszyc dość dziwny temat przede wszystkim o strasznych minigrach. Nie,nie nie chodzi a takie straszne gry jak doom (to nawet minigra nie jest) . Podam jeden przykład.

Patrzałem sobie na stronie na jakies mini gierki i zobaczyłem taką, gdzie 30 sekund trzeba znalezc różnice na obrazku (na pewno każdy wie o co chodzi). No wiec wszedłem i gra się włączyła. Obrazki przedstawiała piękny krajobraz, który mnie bardzo uspokoił. Nie mineł 30 sekund, a na ekran wyskoczył mi diabeł, a tak się darł że się aż nie da opisać!!! Mało nie dostałem zawału. Od tamtego wydarzenia zawsze, kiedy mam jakieś podejrzenia trzymam myszke na znaku "zamknij".

Pisze czy graliście w tego rodzaju gry, i czy jesteście przeciwni takich geir.

Ja jestem przeciwny, ponieważ jeżeli grałaby jakaś starsza osoba (zdarza się że graja w takie gry) mogłaby naprawde dostać zawału.

pozdro Onar.

Leviatan

  • Gość
Straszne mini gry
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2008, 20:38:58 »
Ech... Kiedyś kolega przesłał mi link do takiego czegoś. Góry, obok morze, jakaś wioska w dolinie... A tu nagle wyskakuje jakieś straszydło i drze japę! Wylałem herbatę (dobrze, że nie na klawiaturę), telefon upadł mi na podłogę a ja prawie zleciałem z krzesła! Serce biło mi moocno przez 2 minuty! Trudno mi było się uspokoić... Może wam się to wydać śmieszne, ale ja na serio się przeraziłem, bo byłem skupiony na szukaniu różnicy... Zgadzam się z założycielem tematu.... ktoś może mieć słabsze nerwy i niezbyt dobrze się to może skończyć. Teraz nie włażę w żadne linki, które mi prześlą, poza takimi do jakichś znanych stron ( google, TG, gram.pl, youtube etc.)...

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Straszne mini gry
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2008, 20:38:58 »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Straszne mini gry
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2008, 21:43:59 »
Moim zdaniem nie są to żadne gry, a po prostu kawały, przesyłane sobie. "Grałem" w opisaną przez was "gre" i muszę powiedzieć, że nie przeraziła mnie i nie dostałem zawału i nie boje się otwierać przesłanych mi linków. Wg. mnie trochę wyolbrzymiacie, a może to ja jestem taki znieczulony.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2008, 21:44:30 wysłana przez Don Corleone »

Offline dekster17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Straszne mini gry
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:30:14 »
A ja po prostu nigdy nie przybliżam się do monitora. Po prostu siedzę normalnie, a wtedy takie rzeczy nie robią takich "szkód".

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Straszne mini gry
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2008, 03:47:29 »
Za każdym razem trochę Serce zaczyna mi szybko bic ale nigdy nie spadłem z krzesła(na szczęście)  

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Straszne mini gry
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2008, 09:24:49 »
A mi kiedys koledzy zrobili taki numer dali mi link do mini gry chodzilo o to żeby kulką przejści labirynt not o gram w to 5 minut bo tam były plansze aż tu nagle wyskakuje jakiś facet z siekierą i nożem w głowie ...tak się przestraszłem że nie chcacy machnołem reka i klawiature zwaliłem , a przy okazji moj obiad bo leżał kolo klawiatury... bardzo mnie to zdenerwowało i tak jak napisał leviatan  ktos po czymś takim może dostać udaru serca

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Odp: Straszne mini gry
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Czerwiec 2008, 07:58:04 »
http://pl.youtube.com/watch?v=U7MubfRMJ5I
Ten link podał Gorion ale ja nawet wole go nie otwierać :P A co do filmików na youtube to zawsze patrze na komentarze. A jak ich nie ma, to wtedy przesuwam po trochu film aby upewnić sie czy nie ma tam jakiejś niespodzianki.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszne mini gry
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwiec 2008, 00:51:54 »
Tak czytam ten temat ale nikt nie wspomniał chyba o grach typu straszne - chore jak np to :
http://www.newgrounds.com/portal/view/439144
The Torture Game - gra jest naprawdę chora i brutalna ale pewnie znajdzie się ktoś komu się spodoba a i ktoś kogo przerazi.  :)
A tak ogólnie to sami zobaczcie co takie chore gry mogą zrobić dzieciakowi:

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszne mini gry
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Czerwiec 2008, 11:18:14 »
Wszedłem sobie na ten powyższy link i zagrałem sobie w tą straszną grę. Gra polega na tym, żeby jak najwięcej z torturować jakiegoś gościa powieszonego na sznurach. Naprawdę głupotą jest dawać takie gry do internetu, bo dzieciakom niszczą one psychikę. Przyznam, że takie gry mnie nie przerażają, ale są żałosne jak nie wiem co.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2008, 11:19:40 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Straszne mini gry
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Czerwiec 2008, 11:18:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top