Autor Wątek: Białe tło - błąd  (Przeczytany 2271 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Białe tło - błąd
« dnia: 08 Styczeń 2008, 20:44:07 »
Sprawa ma się tak - dzisiaj od południa wchodząc na forum Tawerny Gothic zamiast normalnego tła odpowiedniego dla forumowej skórki mam białe tło. Nadmienię, że dzieje się tak tylko, gdy wchodzą na forum przez Mozillę, oraz że to się dzieje tylko na forum, strona jest wolna od błędu.
Pół biedy, że białe tło. Gorsze jest to, że podczas pisania posta nie widzę okienek emot oraz funkcji (np. pogrubienie, cytowanie itd.) i jeśli chcę ich użyć, to muszę ręcznie wszystko wpisywać z pamięci. Przeszkadza to również w pracy moderatora, bowiem nie mogę zaznaczać postów i nimi operować (zatwierdzać, łączyć itd.).
Chciałbym wiedzieć, jak pozbyć się tego problemu, gdyż jak na razie nie mogę normalnie pracować, a IE nie jest zbyt zachęcającym wyjściem.

Dla pomocy i Waszej świadomości pokażę dwa screeny:
Strona Główna - http://img88.imageshack.us/img88/4614/bd1mg8.jpg
Pisanie tematu/postu - http://img530.imageshack.us/img530/2171/bd2ym3.jpg

Ps Dodam jest, że odczekanie nic nie daje (nic sie już nie wczytuje), tak samo odświeżanie strony - cały czas jest białe tło.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2008, 20:55:11 wysłana przez Boba Fett »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Białe tło - błąd
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2008, 20:57:09 »
U mnie wszystko działa poprawnie, po prostu serwer zaszczycił nas dzisiaj tak szybką funkcjonalnością, że te grafiki nie wczytują ci się. Odczekaj chwilę a powinny się pojawić. Bo mnie jakoś działa...

Forum Tawerny Gothic

Białe tło - błąd
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2008, 20:57:09 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Białe tło - błąd
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2008, 21:01:28 »
Ostatnio, powiedzmy, że czekałem około 30 min (zapomniałem wyłączyć strony, bo pisałem coś w Wordzie) - nic się nie stało. Nadal jest białe, nie ma obrazka Xardasa u góry, a tło dalej białe jest, jak było. Nie mogę prawie nic robić na forum (szczególnie jako mod), a to ogranicza mnie w mojej pracy oraz w normalnym uczestnictwie w życiu forum. Resetowanie kompa nic nie daje, bo przed chwilą włączyłem go znów. Mam nadzieję, że rozwiązanie się znajdzie lub ,,samo" jakoś jak najszybciej zniknie. Chciałbym uniknąć ostateczności, którą jest operowanie w IE, gdyż nie chcę ryzykować ,,złapania czegoś".

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Białe tło - błąd
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2008, 21:09:17 »
Weź ewentualnie wciśnij F5 by odświeżyło i na nowo pobrało grafiki. Ale jeśli nie może ich pobrać z powodu zbyt długo trwającego połączenia to pozostaje ci czekać.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Białe tło - błąd
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2008, 21:05:04 »
Nie wiem jak, ale problem sam się przed chwilą rozwiązał. Możliwe, że po usunięciu kilku mega niepotrzebnych plików z kompa za pomocą Space Odyssey coś pomogła, ale wątpię. Jednakże wszystko już gra i mogę powrócić do czynniejszej ,,służby" na forum jako moderator. Dziękuję za wyrozumiałość i chęć pomocy, IsentoRze. Temat możecie już zamknąć.

Forum Tawerny Gothic

Białe tło - błąd
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2008, 21:05:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything