Autor Wątek: Problem z misjami  (Przeczytany 2170 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojtas12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problem z misjami
« dnia: 04 Listopad 2006, 23:55:55 »
Przeszedłem 3 z 4 wymaganych zadań by zostać cieniem, zostało mi zadanie od Dextera, Od Thorusa i od Scatego. Z wszystkimi trzema mam problem z tym że: u Scatty'ego walczyłem z Kalimem i z Koligiem czy jak mu tam i Scatty wie tylko o walce z Kalimem. U Dextera i Thourusa jest taki że ludzie z którymi była związana misja znikneli gdzieś!! Nie wiem gdzie są i mam z tym problem

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Problem z misjami
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 00:06:30 »
Cytuj
u Scatty'ego walczyłem z Kalimem i z Koligiem czy jak mu tam i Scatty wie tylko o walce z Kalimem.

Kharim i Kirgo  

Musisz z nimi wygrać, wtedy Scatty będzie wiedział o oby dwóch i zgarniesz exp, jak również wiadomość dojdzie do Diego.

Cytuj
U Dextera i Thourusa jest taki że ludzie z którymi była związana misja znikneli gdzieś!!

Możliwe że z Mordragiem wcześniej poszedłeś do NO lub go zabiłes? Niemożliwe żeby znikneli, chyba że masz buga. Podobnie z Cor Calomem aczkolwiek on nie jest do niczego potrzebny, wystaczy poprostu włamać sie do skrzyni caloma i wziąć przepis. Możesz też nie wykonywać tych misji, tylko spytac sie diego co sądzi o tobie obóz i wczesniej zostać cieniem.

Forum Tawerny Gothic

Problem z misjami
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 00:06:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything