Autor Wątek: Problem z dźwiękiem  (Przeczytany 4329 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mentrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z dźwiękiem
« dnia: 04 Listopad 2006, 23:33:28 »
Czytałem na różnych stronach, że ludzie mają ten sam problem co ja czyli niektóre dzwięki jak na przykład odgłosy ptaków czy świerszczy sa zapętlane i przerywane (efekt prawie taki jak przeszukiwanie stacji radiowych) i nie słychać np. jak pada deszcz. Ogólnie jest to problem poważny bo psuje to klimat gry, ale jak się chce to i tak się przejdzie gre ;p. Ciekawe ile czasu będziemy musieli czekać na patcha. Jeden gościu pisze, że zmienić nazwe katalogu gry a drugi, że odinstalować kodeki a inni zmienić poziom akceleracji. W moim przypadku nic nie pomaga włącznie z reinstalacją windy i sterowników. Ewidentny BUG. Mam nadzieję, że zostanie szybko naprawiony. Kto ma jeszcze z was takie problemy? Ktoś sobie z tym poradził?

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 22:49:30 »
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=91

powinieneś najpierw poczytać instrukcje :) powyższy link powinnien rozwiazac twoje klo[poty:)

Forum Tawerny Gothic

Problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 22:49:30 »

Offline Mentrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad 2006, 00:22:12 »
A ty powinienes przeczytac jeszcze raz to co napisalem. Dzieki za chec pomocy, ale chyba Ci nie wyszlo :P. Trzym sie, pa.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2006, 08:34:18 »
Cytuj
Ewidentny BUG. Mam nadzieję, że zostanie szybko naprawiony.
Niekoniecznie. Jeżeli masz kartę dźwiękową, ona się zużywa i nie ma takiej samej mocy jak za "starych" lat. Sprawdź czy masz aktualne sterowniki do swojej karty. System Windows powinen sam ściągać co raz to nowsze sterowniki oraz uaktualnienia. Ja kożystam z takiej opcji i narazie wszystko jest dobrze. Tobie także polecam!


Pozdrawiam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2006, 08:35:17 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2006, 08:34:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything