Autor Wątek: Władca Pierścieni: Bitwa o ÂŚródziemie  (Przeczytany 1727 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Władca Pierścieni: Bitwa o ÂŚródziemie
« dnia: 07 Styczeń 2008, 18:49:37 »
Strategia firmy EA, świat to gry to typowe ÂŚródziemie osadzone w świecie Tolkiena, czyli filmu Władcy Pierścieni. Według mnie gra nie jest genialna, ale też jej krążek nie powinienem nam służyć jako podstawka pod kawę. W grze do wyboru mamy kilka nacji:
- Rohan, czyli przyjaciele koni, mają silnych sojuszników jakimi są Entowie i Elfowie. Bohaterami Rohanu są: Aragorn, Legolas, Gimli, Eomer, Theoden, Eowina i Merry.
- Gondor, szczególnie podobają mi się ich jednostki, mają świetne machiny oblężnicze, ich sojusznikami są Rohanie i Wielkie Orły. Bohaterami natomiast są: Gandalf, Boromir, Faramir i Pippin
- Isengard, armia złego czarownika Sarumana. Mają Balistię, i świetną elitę jaką jest jeźdźcy wargów. Bohaterami jest właśnie między innymi Saruman i Lurtz.
- Mordor, Armia Saurona. Sauron na swe rozkazy mam między innymi potężne Trolle, Silne Mumakilli i wojowników Rhun. Najśliniejszym bohaterem Saurona jest Król Nazguli, 2x Kapitanowie Nazguli i....Gollum.
To tyle o rasach.

Do wyboru mamy dwie różne kampanie, dobra i zła. W tej pierwszej jako bohaterowie ÂŚródźiemia bronimi kraju przed orkami Saurona, uczestniczymy miej więcej w największych bitwach osadzonych w filmie np. Hełmowym Jarze czy Bitwie o białe Miasto w którym emocje sięgają zenitu. Jako ci źli po prostu robimy wszystko na odwrót, mamy dorwać Froda i zniszczyć ÂŚródziemie.

Gwiazda Wieczorna i Jedyny Pierścień.
Na tych dwóch rzeczach opiera się moc wykonywania różnych mocy w którym możemy, naszkodzić naszym wrogą. Typu przyzywanie sojuszników itp. Zachowanie jednostek w grze zasługuje na medal, np. kiedy zbliżają się rozwcieczone Trolle jednostki po prostu drżą, a kiedy wygrywamy krzyczą z radości.


Forum Tawerny Gothic

Władca Pierścieni: Bitwa o ÂŚródziemie
« dnia: 07 Styczeń 2008, 18:49:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top