Autor Wątek: Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?  (Przeczytany 23511 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« dnia: 07 Styczeń 2008, 16:27:05 »
Jak myślicie kto będzie głównym bohaterem G4?
Jakie  bedzie główne zadanie?

Według mnie zmieniony interfejs będzie taki ze moze bedziemy kierować kilkoma bohaterami(moze to głupie ale możliwe)
Może nim być nieślubny syn Beziego a głowny Quest naprzykład zabicie Beliara-jego ziemskie JA!!!

a co wy myślicie?
dawajcie swoje przykłady!

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2008, 17:24:14 »
Ja myślę , że bohater się nie zmieni , ale ...      Cały świat podzielony będzie na części , którymi będą zarządzać ziomki beziego . Bez będzie miał syna o imieniu ... Zenek   i on wyruszy na wojnę z ogrami . Może tak przecież być , nie ?

Forum Tawerny Gothic

Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2008, 17:24:14 »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2008, 16:15:15 »
"Bezimienny bohater staje się legendą!" cytat z pudełka gry Gothic III, jak myślicie mieli by to zaprzepaścić?Przecież to świetne motto i szczerze wątpię że bohater będzie inny.Co do fabuły to nie jestem wstanie nic wymyślić, ponieważ nie wiem czy pojawi się piąta część serii, ale jeśli zakładamy że Gothic 4 ma zakończyć całą serie to 100% fabuła będzie związana z ostatecznym pokonaniem zła i tyranii Beliara czy innego fikcyjnego boga.

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2008, 16:41:51 »
Ja chciałbym żeby w g4 był bohater gry i jego wszyscy przyjaciele, ale głównym bohaterem może być syn bezmiennego, chciałbym w g4 dowiedzieć się o przeszłości beziego(zanim go wrzucono za bariere).

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2008, 17:51:54 »
Ja sądze że najlepsze byłoby jakby każdy mógł sobie stworzyć własną postać (tak jak w Oblivionie) na pewno nikt w tedy niemarudziłby że nie ma Bezimiennego, tylko napisałby w nazwie bohatera Bezimienny i byłby urządzony :P. A co do głównego questa to myślę że to będzie coś w stylu powrotu do korzeni (jeśli bohaterem będzie Bezimienny) czyli tak jak w Wiedźminie ale niedokładnie.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2008, 18:04:57 »
Cytuj
a może bohaterem będzie elwis preslej

Ta jasne. Ja myśle, a raczej jestem pewien że bohaterm bedzie bohater gry, bo widziałem na screenach. Chciałbym że świat byłby 10x większy niż cała myrtana w Gothic 3 (ale byłaby faza xD) i żeby w fabule było dużo walk "kilku na jednego". Ogólnie co do fabuły to rówież tak jak 0321.......... byłaby przeszłośc beziego i by była podzielona na rozdziały (fabuła), bo w Gothic 3 była porozrzucana.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2008, 18:05:15 wysłana przez Onar »

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Styczeń 2008, 18:53:43 »
Po dłuższym przemyśleniu tytułu to myśle zę bohaterem nadal by był Bezimienny tyle ze z 20 lat młodszy.
Byłby sługą Króla Rhobara I i wykonywał Questy od Króla i Lorda Sandredha,ojca Lorda Hagena.
Jego głownym Questem byłoby znalezienie nastepcy króla.
A przez pomyłke Rhobara II zostałby skazany na kolonie.

Piszcie dalej!!    

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Styczeń 2008, 19:21:37 »
Zastanówcie się zanim napiszecie. Jak możemy grać synem beziego, jak cała akcja ma się toczyć PRZED rozpoczęciem bariery.

Cytuj
bedzie bohater gry, bo widziałem na screenach.

Jak ty mogłeś widzieć screeny, jak jeszcze żadne nie zostały opublikowane -_- Gothic 4 jest dopiero w bardzo wczesnej fazie robienia. Nie ma mowy tutaj o screenach.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2008, 19:22:37 wysłana przez Aeskel »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Styczeń 2008, 19:39:25 »
Cytuj
Jak ty mogłeś widzieć screeny, jak jeszcze żadne nie zostały opublikowane -_- Gothic 4 jest dopiero w bardzo wczesnej fazie robienia. Nie ma mowy tutaj o screenach.

Nie?? To sobie zobacz tu :http://gothic.org.pl/gothic-4/gothic-4---4-screeny.html

Jednak jeśli się zastanowić to nie widać dokładnie czy to nasz bohater gry :(

Offline Morial

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Styczeń 2008, 20:34:17 »
NAUCZCIE się SZUKAC A NIE PISZECIE CO POPADNIE xD



"Gothic 4 Genesis to najnowsza i prawdopodobnie ostatnia edycja słynnej serii gier cRPG. Wydawca sagi do procesu dewelopingu programu zatrudnił zupełnie nowe studio, które zajęło miejsce firmy Piranha Bytes. Projekt wyrósł w zdolnych rękach programistów ze studia Spellbound.

Fabuła Gothic 4 Genesis po raz kolejny wrzuca nas w ciało bezimiennego. Historia przedstawiona w programie stanowi kontynuację wcześniejszych edycji, zrezygnowano jednak z totalnie dowolnej progresji zaprezentowanej w Gothic 3. Czwarta edycja sagi wprowadzi znane z pierwowzoru rozdziały, które według dewelopera pozwalają kreować znacznie większe przywiązanie gracza do wątku fabularnego.

Wśród zmian i modyfikacji znaleźć można także znacznie większy i bogatszy w życie świat oraz zupelnie przebudowany system walki. Firma Spellbound postanowiła wykorzystać starcia z Gothic 3, poddano je jednak znacznym zmianom, a co za tym idzie bitwy są bardziej dynamiczne i rozbudowane. Do dyspozycji gracza jest spora ilość ciekawych ciosów.

Pod względem graficznym Gothic 4 Genesis prezentuje się bardzo okazale. Program działa na autorskim silniku studia Spellbound, wykorzystanym między innymi w grze Helldorado! "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedno z fot przypomina mi Khorinis mozliwe ze akcja bedzie się toczyc na wyspie ale to moje domysły. Jezeli myrtana zostaje uwolniona to co się dzialo w tym czasie w khorinis i koloni tak waznym miejscu dla swiata gothica :D

Albo akcja bedzie się toczyc na nieznanych terenach ale wątpie.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Styczeń 2008, 11:45:19 »
Cytuj
Jedno z fot przypomina mi Khorinis mozliwe ze akcja bedzie się toczyc na wyspie ale to moje domysły. Jezeli myrtana zostaje uwolniona to co się dzialo w tym czasie w khorinis i koloni tak waznym miejscu dla swiata gothica :D

Albo akcja bedzie się toczyc na nieznanych terenach ale wątpie.

Tobie to przypomina Khorinis?? Mi to w ogóle gothica nie przypomina. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem te screeny to zacząłem się obawiać że gothic 4 bedzie miał 2x goszy klimat niż Gothic 3, jak nie bardziej.

Ok, ale temat jest nie o tym i nie będę offtopował.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Styczeń 2008, 11:50:12 »
Cytat: Muradin
Ja myślę , że bohater się nie zmieni , ale ...      Cały świat podzielony będzie na części , którymi będą zarządzać ziomki beziego . Bez będzie miał syna o imieniu ... Zenek   i on wyruszy na wojnę z ogrami . Może tak przecież być , nie ?


Słuchaj jak to ma być G4 Genesis ( początek ) jeszcze przed Gothic 1 i ty pisałeś coś o jego synku to powiedz mi dlaczego nie kierujemy postacią Zenek albo dlaczego w Gothic 3 nie można go spotkać przecież nasz Beziu nie był w khorinis tak mówił Diego w 2 części i poza tym DLACZEGO NIE MOÂŻNA MIEÆ ÂŻONY?

Weś się zastanów twórcy gry myślą!

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Styczeń 2008, 13:15:50 »
Każdy tu ma racje. Genesis=początek więc przed Gothic 1.
Będzie bohaterem bohater gry tylko miałby z 17-18 lat!
Lol

Zapraszam do dalszej dyskusji i czekam na nowe domysły!

Offline rotimislaw

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Styczeń 2008, 16:18:48 »
jak na moje to głupie by było wracanie do początków fabuły (przed gothic 1), bo w jaki sposób wyjaśniłoby się że wrzucony za barierę bohater gry jest taki słaby i nieporadny ? Bo gdyby jak ktoś tam pisał był na usługach króla to musiałby być troszeczkę silniejszy chyba. No a wątpię żeby każdego złoczyńcę, który ma być wrzucony za barierę rutynowo magowie pozbawiali wszystkich zdolności i doświadczenia...no i po co - niech się w środku martwią jakby sprawiał problemy. A tak jak jest to przynajmniej pozostaje lekka niewiedza...kim on był ? skąd się wziął ? może to był zwykły kieszonkowiec albo farmer zalegający z czynszem - przecież mówi się na początku gry że po pewnym czasie Rhobar wrzucał za barierę już za byle co...

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Styczeń 2008, 16:31:42 »
A ja myślę, że fajnie by było jakbyś my się mogli dowiedzieć jak bohater gry trafił do kolonii itd. Fajnie by było jakbyśmy mogli nim kierować od dzieciństwa. Dowiedzielibyśmy w kim się kochał itd. Ja myślę, że to by było super...

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Styczeń 2008, 16:50:35 »
Ja myśle że właśnie dobrze że pokazuja początek. sami pomyślicie. od 2000 roku, kiedy wygedł gothic ciągle się domyślaliśmy się jakie Beazi miał życie. Szkoda tylko że zrobili tak dziwnie. Jak będę sobie grał dla fabuły to będę przechodził w kolejności: G4,Gothic 1,Gothic 2,Gothic 3 :P. Ale jeżeli nasz bohater gry był na usługach króla, to chyba bedzie się działo w myrtanie. Jednak bedzie inne położenie i jeszcze większe. To się kupy nie trzyma :/

pozdro, Onar.

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Styczeń 2008, 17:06:03 »
no więc wytłumaczę wszystko ale piszcie dalej:

Bezimienny jest sługą(czyt.słuzącym,przynieś to,zanieść tam to)i ma z 17 lat.
Myrtana wzbogaciła się o jakąś lokacje w góry czy coś takiego.
Piszcie dalej

Offline smog1996

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Styczeń 2008, 17:07:30 »
ja bym chciał tak że jakis syn beziego się pojawia jest juz dorosły dosc silny i odważny i on będzie bezimiennym i dalej będzie on pokonywał potwory i moze nasi przyjaciele tez będą mieli synów i oni będą jesgo przyjaciółmi

Offline Mnichu21

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Styczeń 2008, 01:27:21 »
A ja myśle że w G4 bezimienny będzie miał dwóch synów jeden będzie wyznawcą Beliara, a drógi Inosa. w końcu jeden będzie musiał sabić drugiego.Pytanie tylko kim można będzie sterować.
A może będzie można sobie wybrać Nie wiem czekam na rozwinięcia mojego pomysłu:)



 
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2008, 12:03:06 wysłana przez Mnichu21 »

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:17:33 »
Mylicie wszystko.
Różnie to bywa.Znam różne serie gdzie ostatnia część opowiada o początku i to jest możliwe.
Możliwe jest ze bedziemy kierowac synem Bezimiennego.
Znam SpellBound bo grałem w Robin Hood i jest nawet niezły choć nie chce by Gothic tak wyglądał.
Mogliby wziąść grafike taką jak w Gothic II ewentualnie z Gothic 3 bo mam słabego peceta.
Więcej broni więcej gildii i frakcji,więcej NPC.
Gothic II to prawdziwy hit nie wiem czy Gothic 3 tez bo nie grałem:(

Forum Tawerny Gothic

Kto będzie bohaterem G4? Jaki będzie główny Quest?
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:17:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top