Autor Wątek: Przelana czara goryczy  (Przeczytany 1678 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mikey234

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Przelana czara goryczy
« dnia: 06 Styczeń 2008, 11:28:18 »
Przelana czara goryczy

  Potknął się... upadł... chwilę leżał... zaczął płakać. Nie wiedział już co myśleć. Płakał... ciężko i długo...
Przez głowę przeleciało mu kilka myśli.
     Miał dość...Miał dość tego miejsca! Miał dość tych ludzi! miał dość tego świata! Miał dość wszystkiego...
Wciąż płakał. Płacz zmienił się w histerie. Chisteria w złość. Złość w szał. Wstał. Musiął się wyrzyć. Zaczął
wrzeszczeć. Bił kogo popadnie. Wkońcu chwycił po miecz...
     I wtedy... potknął się... upadł... znowu chwilę leżał... znowu zaczął płakać. W głowie krążyło mu: "mam dość, mam dość, mam dość." Poczuł że ktoś go podnosi. tenk toś spojrzał na niego... To było pierwsze takie spojrzenie które tu napotkał... Było dobre... Poczuł się lepiej... nic nie myślał. czuł tylko to spojrzenie i dobro wokół niego.
Stał tak chwilę... A on powiedział...


                                                                   Też mam dość...

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Przelana czara goryczy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Styczeń 2008, 18:22:59 »
Coś strasznego...

W ogóle nie wiem co to ma być. Sporo błędów, żadnej puenty, żadnego przesłania, ani też jakiejkolwiek treści. Formy też to "cuś" nie ma. Brzydko mówiąc, dno...

Błędy:
Cytuj
Miał dość...Miał dość tego miejsca! Miał dość tych ludzi! miał dość tego świata! Miał dość wszystkiego...
Na początku zdania, lub myśli pisze się WIELKÂĄ LITERÂĄ. Ty z kolei napisałeś prawie wszystko z dużej , a w środku machnąłeś byka i napisałeś z małej...

Cytuj
Wciąż płakał. Płacz zmienił się w histerie. Chisteria w złość. Złość w szał. Wstał. Musiął się wyrzyć
To jest dopiero śmieszne, albo żałosne, jak kto woli. Najpierw "histerie", później dla odmiany "chisterie"

Cytuj
Poczuł że ktoś go podnosi. tenk toś spojrzał na niego...
Może, to nie jest takie istotne, ale "go, powinno pisać się dużo literą. Dalej, nie spotkałem się jeszcze w swoim życiu z wyrażeniem "tenk", ale chętnie posłucham, co ów termin oznacza

Cytuj
To było pierwsze takie spojrzenie które tu napotkał... Było dobre... Poczuł się lepiej... nic nie myślał. czuł tylko to spojrzenie i dobro wokół niego
Przecinek i znowu DUÂŻA LITERA

Podsumowanie:
1.Ortografia, stylistyka, interpunkcja - Najsłabszy punkt twojego "dzieła". Popracuj w domu nad słownikiem
2.Fabuła, puenta, forma - Zero z wykrzyknikiem !!! A nawet trzema
3.Pomysł - Coś tu świta i jeżeli włożyłbyś w to trochę więcej wysiłku i pracy, to coś by wyszło. A tak? Sam sobie odpowiedz

Możesz sobie o mnie pomyśleć, że się wymądrzam, czy coś takiego, ale Ja chcę Cię tylko zmotywować do działania. Masz jakiś potencjał w sobie, lecz brakuje Ci umiejętności i przede wszystkim wiedzy. Twórz dalej i bardziej się staraj, a na pewno będzie lepiej...


Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2008, 17:35:01 wysłana przez Cristal »

Forum Tawerny Gothic

Przelana czara goryczy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Styczeń 2008, 18:22:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top