Autor Wątek: Nie wykrywa płyty...tylko że na XP!  (Przeczytany 1294 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wykrywa płyty...tylko że na XP!
« dnia: 05 Styczeń 2008, 22:18:27 »
Witam, mam oryginalną wersje Gothic 3. Po zainstalowaniu i próbie włączenia gry wyświetlił się komunikat w języku angielskim. Ja podam go tutaj przetłumaczonego w języku polskim, a mianowicie: "Włóż płytę Gothic 3 CD/DVD do napędu i uruchom grę ponownie.Nie wyciągaj płyty podczas gry" w poprzednim podobnym temacie jeden z userow zaproponował patch 1.5.2 który pozwala grać bez płyty, więc go zainstalowałem ale przy uruchamianiu pojawia się tym razem inny błąd: "Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest nie właściwa.Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji."
No, więc nawet nie będę próbował robić REinstall bo to i tak nic nie da.Czy ktoś ma jakieś pomysły?Jeśli chodzi o witaminke C to próbowałem parę, ale szczerze mówiąc jakieś dziwne były więc jeśli ktoś ma jakieś rozwiązujące mój problem to proszę na pw.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

@EDIT
Problem został rozwiązany.
Napiszę co zrobiłem może komuś się przyda.
A więc zainstalowałem patch 1.12 następnie 1.5.2 i nadal nie chodziło wyskakiwał mi błąd "Nie można uruchomić aplikacji..." więc włożyłem płytę z Gothic 3 do napędu następnie wszedłem do katalogu płyty potem Gothic III i z niego skopiowałem Gothic3.exe następnie podmieniłem go z tym w katalogu z grą i zaskoczyło.
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2008, 15:56:43 wysłana przez Infernal »

Forum Tawerny Gothic

Nie wykrywa płyty...tylko że na XP!
« dnia: 05 Styczeń 2008, 22:18:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything