Autor Wątek: A co o Sacred?  (Przeczytany 2692 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Givess

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
A co o Sacred?
« dnia: 05 Styczeń 2008, 13:42:06 »
A jak wam się podoba Sacred?Jaką postacią gracie?Ulubiona postać.Ile max obrony miała wasza zbroja?Odpowiedzcie na pytania.

Offline Matty

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
A co o Sacred?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2008, 15:28:32 »
Mi osobiście Sacred nie przypadł do gustu. Bezsensowny hack'n'slash. Gdzie po prostu trzeba pić hektolitrami mikstury by przeżyć. Fabuła też zresztą nie najlepsza, ciekawy był tylko system rozwoju postaci, niektóre jego możliwości i wybór postaci. Lecz tu trafiamy na wielkie nieporozumienie. Dlaczego są 2 rodzaje elfów, a nie ma krasnoluda? Dlaczego nie ma klasycznego maga, tylko wojownik-czarodziej?
Ogólnie jakoś dobrego nie mogę powiedzieć o tej grze.

Forum Tawerny Gothic

A co o Sacred?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2008, 15:28:32 »

Offline Sztofort

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Gothic 3 Player.
A co o Sacred?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2008, 17:44:12 »
Mi się bardzo podoba Sacred. Mam Złotą Edycję nawet na dysku lecz poprzestałem grania ponieważ odechciało mi się grać w RPG, ale napewno wznowie granie.
Ja tam jakiś "master" nie byłem, przerwałem granie na początku gry. Grałem gladiatorem. Ulubiona postać też raczej gladiator, ewentualnie Mroczny Elf.

P.S Pisz bardziej z "sensem", a nie tylko dałeś pytania. Sam mogłeś się na ten temat wypowiedzieć i opisać tą grę dla niewiedzących, ale to tylko moja sugestia.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
A co o Sacred?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2008, 21:17:23 »
Sacred była jedną z moich pierwszych gier RPG, którą wręcz pokochałem. Miała w sobie to, czego wymagałem od takiej produkcji i prawie w ogóle się na niej nie zawiodłem. Podczas grania w Sacred (w single'a, jak i multi) straciłem wiele godzin życia i szczerze to ich nie żałuję. Jedynym strapieniem było to, że podczas częstego formatowania całego kompa traciłem multiplayer'owe postacie, co było irytujące - bicie po raz nasty tego 50lv bez tak zwanych ,,hacków" było dosyć męczące.
Ale wracając do tematu. Zazwyczaj moją główną postacią był Gladiator, który jakoś najbardziej przypadł mi do gustu - nie przypadła mi jakoś do gustu ciągła walka bronią dystansową lub magią. Dodatkowo na tym bohaterze grało mi się najprzyjemniej, znałem większość użytecznych dla niego sekretów, itd.
Jeśli o sekretach mowa, to warto wspomnieć, że ta gra ma ich bardzo wiele - i zazwyczaj moją one charakter komiczny, co jest dosyć dużym plusem (np. May-Orka (wypoczynkowa wyspa orków), grób autorów gry, śmieszne nagrobki, zabawne przedmioty, itp.). Prócz tego świat gry zapewnia ogromną przestrzeń, którą dosyć niełatwo jest zwiedzić. W tym celu pomagają nam teleporty (jest ich dosyć mało :/), które zawsze lubiłem na początku gry uaktywniać, a co nie było wcale takie łatwe - najczęściej na serwerze tylko ja miałem ów wszystkie odkryte.
W grze występuje wiele przeróżnych potworów, jak i przedmiotów, co jest dużym plusem. Do tego dochodzi masa zadań, które z przyjemnością się wykonuje. Szczególnie miła rozgrywka jest w trybie kooperacji oraz na zapisywanej mapie, gdyż wtedy wszystko jest w pamięci i nie trzeba od początku robić wszystkiego - a miło jest spojrzeć na minimapkę, gdy większość zadań jest wykonanych. ;)

Ogółem rzecz biorąc - Sacred to gra, która przypadła mi do gustu i na pewno jeszcze nie raz zawita na moim twardym dysku. Ponownie zainwestuję w Gladiatora i postaram się zdobyć spory lv (multi niczym jakiś MMORPG) oraz unikatowe przedmioty + uaktywnić teleporty. Polecam ją z całego serca, gdyż ta produkcja ma więcej zalet niż wad.

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
A co o Sacred?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2008, 10:07:49 »
Gra niezwykle ciekawa i wciągająca. Wielki świat, mnóstwo przeciwników, mnóstwo klas do wyboru (w tym również krasnolud przyp. tłum.) Najbardziej to lubie Serafie. Na porządnym poziomie babka wymiata nawet kilka smoków na raz

Offline Kamis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
A co o Sacred?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2008, 17:51:01 »
ÂŚwitna gra, przeszedłem mrocznym elfem, postać dobra ale zbyt łatwo się nią grało. Wystarczyło tylko rzuczac caly czas stuna ktory dzialal na wszystkie moby, nawet na glownego bosa. Jak na tamte czasy to mi się wydawalo ze ma swieta grafe i oczarowala mnie ta woda w menu glownym  

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
A co o Sacred?
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2008, 03:52:53 »
Sacred to jedna z pierwszych gieriek w ktore grałem(tuż po Gothic I) i bardzo ją polecam wszystkich Fanom Gothic'a czy Morrowind.moja ulubiona posatc To Gladiator,niestety płyta z grą gdzieś się zapodziała i grac mogę jedynie w demo Sacred :/

Forum Tawerny Gothic

A co o Sacred?
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2008, 03:52:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top