Autor Wątek: Wiersz Magdy S.  (Przeczytany 1162 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Wiersz Magdy S.
« dnia: 04 Styczeń 2008, 21:59:14 »
Dzisiaj podczas rozmowy ze swą wspaniałą znajomą, Magdą S. usłyszałem od niej wiersz, nie wiem do kogo adresowany, ale ten ktoś ma wielkie szczęście... Tak, tak, zazdroszczę mu  ... Ale cóż, ma szczęście chłopak. Ale wracając. Po przeczytaniu go i powiedzeniu co sądzę zaproponowałem iż zamieszczę go tutaj i otrzymałem zgodę. Uznałem iż dobrze będzie gdy i wy poznacie tak cudny wiersz według mnie... no tak więc. Oto on, niema nazwy... ale piękny :):

Naćpać się słońcem...
Leżeć na łące...
Patrzeć w Twe oczy...
Czuć smak rozkoszy...
Nie myśleć o niczym...
Zatopić się w ciszy...
Wziąć w kieszeń szczęście...
Nie gubić go więcej...
ÂŁzy zatamować...
Smutek w głąb schować...
Dotknąć radości...
Czuć smak miłości...
Chłonąć każdą chwile...
Podziwiać motyle...
Trwać w tej rozterce...
Oddać Ci serce...


Autorem jest pięknooka ciemnowłosa Magda S. no i sądzę iż należą się jej w pełni brawa. ja swą ocenę zamieszczę jako że nie mój tekst. 5/5. Wiersz mi się podoba, ukazuje uczucia autorki, doznania z przeszłości jak i obecnej sytuacji, ujawnia też marzenia i pragnienia względem drugiej osoby, poza tym mam przyjemność osobiście znać tą osobę i wiedzieć że to co pisze w rzeczywistości takie chce by było...

A cóż wy sądzicie o tym dziele?
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2008, 22:10:36 wysłana przez Canis »

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Wiersz Magdy S.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2008, 13:12:05 »
No ma Magdolinka talent ;) i dobrze, że piszę wiersze a nie go marnuje ;P. Kurcze... się zarejstrowała na forum a nic nie piszę ale wracając do tematu wiersz mi się bardzo podoba. Po raz pierwszy przeczytałam go dzisiaj na photoblogu i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Do kogo adresowany to mogę się tylko domyślać albo prawie mieć pewność. Taki szczery, konkretny wiersz, który bardzo dobrze się czyta i ma on sens. Moja ocena to 10 / 10 ja nie widzę w nim żadnych błędów i mi przypadł do gustu dlatego taka ocena a nie inna. Mam nadzieję, że jeszcze wiele wierszy napiszę ;).

Forum Tawerny Gothic

Wiersz Magdy S.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2008, 13:12:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything