Autor Wątek: Ludzie i... kobiety/mężczyźni  (Przeczytany 44468 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Lipiec 2008, 00:01:25 »
Ja też się wypowiem trochę na ten temat :): żebym wiedział, jaki jest mężczyzna w oczach kobiet, to musiał bym być kobietą, ale wydaje mi się, że dla niektórych kobiet, mężczyźni są obojętni, zaś dla innych interesujący, a dla pozostałych - głupcami :(. Co do zalet - kobieta jest, według mnie, inteligentniejsza, mądrzejsza, modniejsza, spokojniejsza, ma lepszy charakter i jest lepsza w koleżeństwie (z chłopami jakoś się mniej dogaduję). Jeśli chodzi o panów, to są silniejsi, bardziej troskliwi o kobiety, bardziej pracowici i mają więcej zainteresowań oraz to oni robią ten pierwszy krok. Kobiety nie mają zalet mężczyzn i to są ich wady, zaś mężczyźni, nie mają zalet kobiet i równierz to są ich wady. Nie powiem, jaka powinna być kobieta (zresztą, wypowiadałem się na ten temat w temacie: ,,Dziewczyna''), żeby wpadła w oko mężczyźnie, bo każdy gustuje w innych, ale musi być przedewszystkim piękna ;). Jeśli ktoś ma inne zdanie odemnie, to niech je napisze. Ja napisałem tylko to, co ja uważam :P.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Lipiec 2008, 09:38:19 »
Hehe, Roben, to nie prawda, że każdy facet jest silniejszy. To mnie z reguły dziewczyny biją. Silny raczej nigdy nie byłem. Zawsze szybciej uciekałem niż silniej uderzałem.
A jeśli chodzi o kobietę, to będzie tak. Musi być cierpliwa i wyrozumiała. Musi umieć wrzeszczeć i drzeć koty. Piękna być nie musi, ale dbanie o siebie jest obowiązkowe.
Takie jest moje zdanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Lipiec 2008, 09:38:19 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Lipiec 2008, 10:26:19 »
Hehe, Roben, to nie prawda, że każdy facet jest silniejszy. To mnie z reguły dziewczyny biją. Silny raczej nigdy nie byłem. Zawsze szybciej uciekałem niż silniej uderzałem.
A jeśli chodzi o kobietę, to będzie tak. Musi być cierpliwa i wyrozumiała. Musi umieć wrzeszczeć i drzeć koty. Piękna być nie musi, ale dbanie o siebie jest obowiązkowe.
Takie jest moje zdanie.


Troszeczke mnie to rozbawiło =] To zalecam siłownie raz w tygodniu i będzie git. Co do kobiety musi być ładnie ubrana (tzn. modnie) ładna (nie przepiękna, bo jednak spoglądać 20 razy dziennie na tzw. paszteta mnie nie cieszy...) nie może być pedantyczna oraz nachalna i wyrozumiała ( że Dante woli pograć w Gothica niż czasami sie z nią spotkać xD [joke] ) idealnośći nigdy sie nie znajdzie w nikim, więc moge tolerować u niej pewne wady ale bez przesady.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #83 dnia: 01 Lipiec 2008, 10:47:15 »
Przykro mi, Dante, ale jestem za niski, i mogę wejść najwyżej na bieżnię. Cóż, taka budowa ciała, nic nie poradzę.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #84 dnia: 15 Październik 2008, 21:59:56 »
Wygląd:
- Lubie styl na `metala` albo jeszcze lepiej `gotha` ale też bez przesady. Pieszczocha, glany, czarna bluzka i czarne jeansy. Ale taki `normany` styl też mi nie przeszkadza. Jedyne czego nienawidzę to dresy, nieważne jak facet byłby przystojny i zniewalający, nie zwróce uwagi na dresiarza.
- Długie, zadbane włosy. Fajnie by było jak by pozwalał się nimi `bawić` ;)
- Podstawa to czystośc i świerzośc. No sorry, wy od nas wymagacie abyśmy o siebie dbały a mężczyźni to co? Only woda i mydło?
- Oczy, nie mam określonego koloru, ale czasami mają w sobie coś takiego że miękną mi kolana i patrząc w nie, nie wiem co powiedzieć.
- Lekkie umięśnienie jest w cenie ;)
Charakter:
- Musi być opiekuńczy, ja jestem marzycielką więc potrzebuje kogoś kto twardo stąpa po ziemi
- Broń boże żadnych lizusów! Ja czasem muszę się posprzeczać, nie znoszę przesadnej słodyczy, to zabija związek.
- Ale z drugiej strony, lubię być przytulana, głaskana i drapana po pleckach jak mały kotek, czasem potrzebuję traktowania jak mała królewna ;)
- Trochę zazdrości nie przeszkadza, ale przesadna-zabija
- Mężczyźni zawsze narzekają na brak luzu w związku, a tutaj to ja narzekam. Nie lubię jak mężczyzna zabiera mi cały wolny czas. Muszę mieć go trochę dla siebie.
- Lubię facetów z charakterem, a nie ciapy...
- Fajnie by było, jak by umiał pocieszyć, gdy jestem smutna i mam doła.

To chyba wszystko ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2008, 22:04:10 wysłana przez Metztli »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #85 dnia: 15 Październik 2008, 22:24:15 »
I jak tu dogodzić kobiecie...
 Ja bym napisał coś więcej, a nuż się uda.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #86 dnia: 16 Październik 2008, 14:42:56 »
Jak dogodzić kobiecie? Normalnie - z czasem może posiądziesz tą umiejętność, a jak nie posiądziesz to władanie dildem ci pozostało.

No i druga sprawa kyras - każda babinka ma inne preferencje co do swojego mężczyźnianego ideału. Trafi się i taka, która odzwierciedlenie boskości będzie widzieć w tobie. Niestety jest duże prawdopodobieństwo zupełnie odwrotnej reakcji w stosunku do niej - jej będzie bardzo daleko xD

Widzę Metztli mało tolerancyjna względem dresów, na szczęście nie jestem dresiarzem ];->
Brakuje ci Met luzu w związku? A dziwisz się temu? Jak się ma taką buźkę to trzeba przywyknąć do stałych lęków twojego lubego, że pewnego pięknego dnia zabierzesz zabawki i wyniesiesz się z jego piaskownicy :)

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #87 dnia: 23 Lipiec 2016, 17:13:22 »
Ludzie od dawna nie są sobie wierni i zdradzają się przy każdej okazji.
To wszystko wina genów, tak jak to, iż mężczyźni poszukują kobiet z szerokimi biodrami, by mogły rodzić dzieci.
Jesteśmy gdzieś pośrodku ewolucji. Dalej pieprzymy się jak króliki by zapewnić sobie potomków... Oczywiście są wyjątki, które wierzą w miłość i inne bzdety.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ludzie i... kobiety/mężczyźni
« Odpowiedź #87 dnia: 23 Lipiec 2016, 17:13:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything