Autor Wątek: Jaka gra do 60 złotych?  (Przeczytany 5859 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Jaka gra do 60 złotych?
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Styczeń 2008, 19:43:16 »
A ja Ci radzę zagrać w Aniens vs. Predator 2 + dodatek: Primal Hunt. :) Gra jest świetna, mimo, że ma już swoje lata. Może uważam tak dlatego, że lubię postać Predatora i ogólnie polowania na ludzi w grach komputerowych ( spokojnie, mam zdrowy umysł, ale to fascynacja tym produktem tak na mnie działa ). Widziałem, że można kupić tę grę w internecie, ale możesz ją sobie równie łatwo ściągnąć za darmo, z różnych stron internetowych. Gwarantuje Ci, że się w nią wciągniesz, bo drugiego takiego klimatu, jak w niej nie znajdziesz. Czasem, aż ciarki przechodzą gdy grasz w nocy, żołnierze, piechoty morskiej w widzisz jak na radarze jak zbliża się do Ciebie chmara obcych. Polecam i pozdrawiam.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka gra do 60 złotych?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Styczeń 2008, 22:55:47 »
To może ja też coś polecę.

-TES IV:Olbivion
Bardzo fajna gierka. Gra RPG. Zawiera wiele zadań, gildii, pancerzy itd. Ma niepowtarzalny system awansowania na na exp, ale na przyrost umiejętności. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości poczytać trochę na tym serwisie. Jest tam dużo informacji.

-Star Wars:Republic Comando
Bardzo fajne połączenie strzelaninki i strategii. Wcielasz się w postać przywódcy specjalnego oddziału klonów, zbierasz drużynę i działasz. Każdy z członków drużyny ma swoje umiejętności, np jest spec od materiałów wybuchowych, lub mistrz snajperki. Musisz ich tak rozmieszczać by poprostu wygrać. Jest to bardzo fajny FPS, a kosztuje w granicach 30 zł.

-Star Wars: Battlefront II
Trudno trafić na tę grę w granich zł o które Ci chodzi jednak jest to możliwe. Jesteś żołnierzem w armi republiki/separatystów/rebelii/imperium i wygrywasz bitwy. Co jakiś czas możesz zagrać bohaterem Jedi (czyli np. u Separatystów będzie to hrabia Dooku, a u rebelii Luke Skywalker). Można też toczyć pojedynki przez internetm w klubach które zakładją inni gracze itd. Jeżeli natrafisz na tą grę tanio NATYCHMMIAST KUP. No ale to już twój wybór...

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Jaka gra do 60 złotych?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Styczeń 2008, 22:55:47 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka gra do 60 złotych?
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Sierpień 2008, 13:02:04 »
Ja polecam ci kupić Jade Empire bardzo fajna gierka.

Myślę, że jeżeli user napisał ten temat w Styczniu, to w Sierpniu twoja rada mu się nie przyda///Serail.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2008, 13:08:59 wysłana przez Serail »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaka gra do 60 złotych?
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Sierpień 2008, 13:02:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything