Autor Wątek: OOBE - Out of Body experience  (Przeczytany 12654 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Marzec 2007, 23:10:56 »
Tak więc ja dołączę do dyskusji i zadam jedno pytanie na które chciałbym poznać odpowiedź.

Mianowicie czy była by taka możliwość, że gdybym wszedł w trans i znalazł się w astralu to czy mógłbym na przykład skorzystać z jakiejś książki i uczyć się jakiegoś przedmiotu podczas gdy moje ciało by spało ?

Skoro można udać się na Hawaje mimo iż ich nigdy nie widzieliśmy to czemu byśmy nie mogli się uczyć ?

Oczekuje odpowiedzi  

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Marzec 2007, 09:48:17 »
Cytuj
Tak więc ja dołączę do dyskusji i zadam jedno pytanie na które chciałbym poznać odpowiedź.

Mianowicie czy była by taka możliwość, że gdybym wszedł w trans i znalazł się w astralu to czy mógłbym na przykład skorzystać z jakiejś książki i uczyć się jakiegoś przedmiotu podczas gdy moje ciało by spało ?

Skoro można udać się na Hawaje mimo iż ich nigdy nie widzieliśmy to czemu byśmy nie mogli się uczyć ?

Oczekuje odpowiedzi biggrin.gif

Jeżeli byś się mocno skupił i skoncentrował na ruszaniu rzeczy fizycznych ( książki ) to tak. Uczył byś się 2 razy szybciej albo i jeszcze szybciej. Twój umysł był by skoncentrowany na nauce. W świecie fizycznym umysł musi się skupić na ciele i na jego odczuciach. Co do tej odp. to nie jestem pewien, bo nigdzie nie czytałem, że można ruszać przedmiotami fizycznymi ale skoro można latać przy mocnym skupieniu to czemu nie dało by się przy mocnym skupieniu podnieść przedmiotu fizycznego. Całą noc będziesz zakuwał a potem wstaniesz świeży i wypoczęty. Oczywiście najpierw musisz się mocno skupić i przypomnieć choć jedną rzecz z projekcji astralnej wtedy cała książka ( o ile ją przeczytałeś ) wpadnie ci do mózgu jak rakieta. I 6 z klasówki... :D

A jeżeli nie mam racji to sobie wyobrazisz tę książkę i się będziesz uczyć.  

W OOBE wszystko jest możliwe co odróżnia go od świadomego śnienia.  

Jak wiecie ( albo nie ) człowiek wykorzystuje 10% umysłu. Einstein wykorzystywał 11%. To ciekawe ile w astralu można wykorzystywać na nauke.

Forum Tawerny Gothic

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Marzec 2007, 09:48:17 »

Thoro

  • Gość
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Marzec 2007, 12:56:49 »
Odpowiadam na wcześniejsze pytanie Artiego.

Cytuj
PS Pytanie do Thoro, Otwierałeś tzn. Czakry czy bez nich wyszedłeś?

Nie, i szczerze mówiąc ledwo wiem co to jest. Nie jestem ezoterykiem, ani też nie interesuję się tym. Nie czytałem również żadnych traktatów, poradników i książek o tym zjawisku.

Cytuj
Np. gdy do ziemi będzie się zbliżał meteor ( chyba rok 2029) o ile się nauczę projekcji astralnej, będę mógł zapaść w projekcje astralną i zginąć bez bólu. Moje ciało się ,, spali ,, a ja będę w świecie astralnym i nic nie odczuję.

Z tego co wiem jest to nie możliwe, ponieważ gdy ktoś/coś dotknie naszego ciała materialnego podczas stanu OOBE, ciało astralne natychmiast wraca.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2007, 15:14:58 wysłana przez DODO »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Marzec 2007, 23:47:44 »
Oki krórki pościk bo mnie ,, brat goni ,, xD
Sposoby relaksacji. Od relaksacji zalezy czy uda się projeckja astralna.
  • rozładowanie napięcia dzięki poczuciu humoru,
  • ciepła kąpiel,
  • ulubiona muzyka,
  • wysiłek fizyczny.
Bardziej zaawansowane:
  • leżąc na plecach, napinaj i rozluźniaj po kolei wszystkie mięśnie od stóp do głowy, oddychaj miarowo, koncentruj się na odczuciach płynących z ciała,
  • znajdź miejsce, w którym możesz wygodnie usiąść, weź kilka głębokich wdechów, tak by powietrze wypełniło całe płuca; zrób wdech, zatrzymaj powietrze, a następnie zrób wydech licząc do czterech; wdychając powietrze wyobrażaj sobie, że wypełniasz się światłem i spokojem,
  • zamknij oczy i skoncentruj się na ciemności przed sobą; nie myśl o niczym, tylko patrz; twój umysł stanie się skoncentrowany i skupiony, a ciało ogarnie odprężenie.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec 2007, 09:38:22 wysłana przez Thoro »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Marzec 2007, 00:35:11 »
Wszystko spoko, z wyluzowaniem nie miałem większych problemów. Leże sobie i odliczam w dół ''wyświetlając'' sobie liczby. Po chwili w rękach i nogach czuję mrowienie, stopniowo rozchodzi się po całym ciele, a w głowie jakby trzask, głośny pisk i w pewnym momencie skurcz. Konkretnie brzuch - kiedy chciałem sobie przypomnieć którąś z technik/wizualizacji poprostu mnie złapało, a pisk zanikał i dopóki nie otworzyłem oczu nie mogłem się z powrotem rozluźnić. Jaki błąd?

   

  Btw:

  1.Pytam z ciekawości: Można w ramach relaksacji pociągnąć sobie coś z procentami – też się rozluźni, czy będzie to miało jakiś zły wpływ (na koncentracje  no dobra to może głupie pytanie ;) ?

  2.Można w astralu spotkać istoty inne niż ludzie?

  3.Skoro tyle osób ma takowe umiejętności i za ich pomocą można podróżować w przyszłość (niby wyższy stopień wtajemniczenia ale pewnie ktoś umie), to dlaczego nie czerpią z tego korzyści materialnych (chodzi mi tu o rzeczy typu: jakie będą liczby w lotka w następnym losowaniu, albo kto i ile wygra mecz, zakłady za kase itp.)? Pzdr.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Marzec 2007, 08:53:28 »
Cytuj
   Wszystko spoko, z wyluzowaniem nie miałem większych problemów. Leże sobie i odliczam w dół ''wyświetlając'' sobie liczby. Po chwili w rękach i nogach czuję mrowienie, stopniowo rozchodzi się po całym ciele, a w głowie jakby trzask, głośny pisk i w pewnym momencie skurcz. Konkretnie brzuch - kiedy chciałem sobie przypomnieć którąś z technik/wizualizacji poprostu mnie złapało, a pisk zanikał i dopóki nie otworzyłem oczu nie mogłem się z powrotem rozluźnić. Jaki błąd?

Wszystkie objawy były OK. Być może się przestraszyłeś i to zepsuło projekcję. Ale tak na serio to nie wiem. A może to Ci pomoże.
Wizualizuj siebie w ostatnim wagonie pędzącego pociągu. Zacznij biec korytarzem w kierunku pierwszego wagonu. Kiedy będziesz słyszał szum, hałas (hipnagogia dźwiękowa), wyskocz z pędzącego pociągu.
A tu ciekawz cytat z I części traktatu o projekcji astralnej.
Uwaga: Sprawdziłem to wiele razy, dokonując projekcji w przestrzeni czasu rzeczywistego podczas dnia i przeszukując miejscowy obszar w poszukiwaniu robót drogowych, wypadków, zdarzeń itp., a potem weryfikując dokładność moich odkryć.
I cosik jeszcze.
Wymiar astralny

Jest to pokręcony świat, jak z Alicji w Krainie Czarów. Wszystko wydaje się obiektywne (realne). Można znaleźć tutaj wszystko - od podstawowych, prymitywnych poziomów pełnych energii seksualnej, do pięknych, pogodnych miejsc pełnych duchowej harmonii. Czas jest zaburzony i rozciągnięty. Godzina w wymiarach astralnych może być jedynie kilkoma minutami w wymiarze fizycznym. Jest to wszystko na dużo większych wibracjach niż fizyczny świat. To jest jakby odtwarzać taśmę wideo dwudziestokrotnie szybciej niż normalnie, jednak gdy się tam przebywa, jest to niezauważalne. Poruszanie się pomiędzy astralnymi obszarami śnienia jest zazwyczaj niezamierzonym działaniem dla większości osób. Wykonanie planowanej podróży do określonych rzeczywistości wymaga dużo doświadczenia.


Cytuj
Leże sobie i odliczam w dół ''wyświetlając'' sobie liczby

Możesz mi dać linka do tej techniki. Pamiętam, że kiedyś o niej czytałem ale za chiny nie moge sobie przypomnieć gdzie....
Cytuj
1.Pytam z ciekawości: Można w ramach relaksacji pociągnąć sobie coś z procentami – też się rozluźni, czy będzie to miało jakiś zły wpływ (na koncentracje shifty.gif no dobra to może głupie pytanie ;) ?

Yyyyyyy.... Nie rozumiem.... xD

Cytuj
2.Można w astralu spotkać istoty inne niż ludzie?

Jak chcesz to możesz spotkać smoka. Zalezy od Ciebie, możesz je wyobrazić. W astralu żyją też istoty niefizyczne. Mogą to być wszelakie bestie pozytywne i negatywne nam. Będą też takie z którymi będzie się dało pogadać i dowiedzieć się jakie jest nasze jakieś ,, drugie zycie ,,.

Cytuj
3.Skoro tyle osób ma takowe umiejętności i za ich pomocą można podróżować w przyszłość (niby wyższy stopień wtajemniczenia ale pewnie ktoś umie), to dlaczego nie czerpią z tego korzyści materialnych (chodzi mi tu o rzeczy typu: jakie będą liczby w lotka w następnym losowaniu, albo kto i ile wygra mecz, zakłady za kase itp.)? Pzdr.

A z kąd wiadomo, że tak nie robią. Wydaje się, że taki Stasio miał tylko farta i wygrał 15 milionów, a tak naprawdę mógł wykorzystał projekcję astralną. Podróże w czasie to naprawdę wyższy stopień jazdy i trzeba dużo trenować zwykłej projekcji by w końcu umieć podróżować na inne planety, w czasie itp.

Pozdro.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Marzec 2007, 21:18:30 »
ÂŚledziłem ten temat od początku i teraz mogę podzielić się z wami moimi odczuciami.

Tak więc w moim odczuciu projekcja astralna jest umiejętnością dzięki której każdy z nas jest w stanie zapanować nad swoim snem. Kiedy już uda nam się wejść w sen możemy udać się gdzie chcemy rozmawiać z kim chcemy jednak cały czas ograniczać nas będzie nasza wyobraźnia. Możemy udać się na Hawaje i myśleć, że tam jesteśmy jednak to będą nasze wyobrażenia lub cząstka świata którą udało nam się kiedyś zarejestrować na żywo lub za pomocą reklam w telewizji itp. Nie będziemy mogli otworzyć książki i jej przeglądać dlatego, że nasz umysł nie jest w stanie zarejestrować i odtworzyć tylu szczegółów, zobaczymy książkę jednak gdy spróbujemy ją otworzyć zobaczymy czyste kartki lub niektóre charakterystyczne elementy.
Jednak nie będzie to zwykły sen, śniąc będziemy myśleli że rzeczy te dzieją się naprawdę i nasze ciało będzie reagowało na to co się dzieje podczas wizji, a kiedy się obudzimy będziemy pamiętać długo co nam się śniło.

Myślę, że kiedyś doznałem projekcji astralnej tylko było to nieświadome, a sam nazwałem to snem na jawie. Pamiętam do dziś co mi się śniło więc pozwolicie że wam to streszczę.
Otóż obudziłem się w środku nocy na dworcu PKP w mojej miejscowości, po prostu stojąc na przejeździe kolejowym. Z tego miejsca widać dwie rzeczy mój dom i szkołę podstawową do której chodziłem. Stałem tak i czułem jakby dwie siły wołały mnie do siebie: pierwszą było poczucie bezpieczeństwa w moim domu, a drugą nieznane, budzące niepokój w murach szkoły. Udałem się w kierunku szkoły i po chwili już byłem przed szatnią,  wszedłem do środka a pomieszczenie było zalane woda sięgała mi do pasa. Spotkałem kolegę i rozmawiałem z nim jak gdyby nigdy nic, o mało ważnych sprawach aż do tego gdzie powiedział mi że na górze dzieją się straszne rzeczy, gdy obróciłem głowę jego już nie było. Poszedłem schodami na górę i w pewnym momencie znalazłem się na korytarzu, pierwsze piętro. Ku swoim przerażeniu ujrzałem najprawdziwszego smoka który szeptał coś do mnie w dziwnym języku, nie podjąłem walki uciekałem przed nim po salach, czułem zmęczenie i strach nie wiedziałem co zrobić, rodziła się desperacja myślałem że zemną koniec. Dotarłem do damskiej łazienki gdzie spotkałem drugiego kolegę, rozmawialiśmy mówił że już tego nie zniesie, powiedział że ucieka i skoczył przez okno. Zaraz potem do łazienki wszedł smok nie miałem już gdzie uciekać to był koniec, chciałem stamtąd wyjść zwróciłem się w stronę okna przez które uciekł mój kolega i sie obudziłem.
Pamiętam że trząsłem się jak galareta, cały byłem mokry i byłem tak przestraszony że bałem się wyjść do łazienki. Byłem wtedy może w 5 klasie podstawówki czyli jakieś 7 lat temu, a pamiętam ten sen jakby mi się śnił niedawno. Wiem jedno to nie był zwykły sen, ja tam byłem naprawdę.

Czytając o projekcji astralnej zastanawiam się czy nie spróbować wejść w trans lecz co jeśli obudzę się znów w tej szkole i znów będę musiał podjąć walkę ? A co jeśli tym razem nie uda mi się uciec ?

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Marzec 2007, 22:29:51 »
Cytuj
Tak więc w moim odczuciu projekcja astralna jest umiejętnością dzięki której każdy z nas jest w stanie zapanować nad swoim snem. Kiedy już uda nam się wejść w sen możemy udać się gdzie chcemy rozmawiać z kim chcemy jednak cały czas ograniczać nas będzie nasza wyobraźnia. Możemy udać się na Hawaje i myśleć, że tam jesteśmy jednak to będą nasze wyobrażenia lub cząstka świata którą udało nam się kiedyś zarejestrować na żywo lub za pomocą reklam w telewizji itp. Nie będziemy mogli otworzyć książki i jej przeglądać dlatego, że nasz umysł nie jest w stanie zarejestrować i odtworzyć tylu szczegółów, zobaczymy książkę jednak gdy spróbujemy ją otworzyć zobaczymy czyste kartki lub niektóre charakterystyczne elementy.
Nie zupełnie Snopku. W astralu poruszamy się po tym samym świecie - świecie fizycznym, tylko że poza swoim ciałem. Coś jakby bycie duchem, z tym że tylko na chwile. Zawsze możesz wrócić do ciała.
To co opisałeś powyżej to tak zwany ''świadomy sen''. Jest to podobne do OBE, z tym że w świadomym śnie odzyskujesz świadomość, kontrole nad sobą dopiero podczas snu, a w astralu masz ją cały czas. Poza tym jeśli potrafisz się dobrze skoncentrować OBE możesz doświadczyć w każdej chwili, a LD (Lucid Dream - świadomy sen) tylko podczas snu. W astralu podróżujesz tylko po świecie który istnieje, z tym że możesz w nim dokonywać niezwykłych rzeczy takich jak np. przechodzenie przez ścianę. Kiedy śnisz ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia, ale za to dzieje się to w świecie fikcyjnym, tworzonym pzez twój umysł, także możesz zobaczyć np. smoka lub elfa, coś co w realu nie istnieje. Kiedyś też takie sny miewałem i to nawet dosyć często, też rzecz jasna nie zdając sobie sprawy z tego co to jest.
Cytuj
Czytając o projekcji astralnej zastanawiam się czy nie spróbować wejść w trans lecz co jeśli obudzę się znów w tej szkole i znów będę musiał podjąć walkę ? A co jeśli tym razem nie uda mi się uciec ?
Zakładając, że to OBE nie było, to na pewno warto spróbować. Już po wejściu w trans się czujesz kozacko, także myślę że po opuszczeniu ciała i podczas niego jeszcze lepiej. Biorąc pod uwagę możliwości jakie to ze sobą niesie to myślę że warto strach przełamać. Do zobaczenia w astralu ^^. (może kiedyś się uda;)

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Marzec 2007, 15:57:11 »
Dokładnie tak jak napisał momo. Ty tylko sniłeś. Strach wytwarzał takie rzeczy jak smok, szkoła , dworzec.... To był tylko sen. W OOBE masz pełną kontrolę nad tym co robisz. Możesz nawet kumpla odwiedzić. A co do tej książki to się mylisz. Nie wiem czy się da, ale jak już napisałem, że skoro można latać, siedzieć po turecku w jądrze słońca   czy wyleciec poza układ słoneczny, to czemu nie dało by rady mocno się skupić i unieść jakiegoś przedmiotu. Jeżeli by się dało, to życie byśmy mieli naprawdę jak w bajce. Dajmy przykład. Ktoś Cię zaczepia. Wieczorem zapadasz w OOBE, idziesz do niego i przykładasz mu nóż do gardła. On widzi tylko nóż i mdleje. Potem mówi, że widział latający nóż który chciał go zabić i uznają go za świra. Co po tem? Każdy wie    A i jeszcze ciekawostką jest to, że skoro można podróżować w czasie to robi się takiego tegesa. Zapadasz na OBE 6 godzin przed losowaniem totka. Idziesz w przyszłość o 6 godzin. Spisujesz numery   . Potem wracasz i skreślasz totka. I już mozesz grać w Gothic'a 3 na maxymalnych detalach na nowiutkim kompie. A i co do podnoszenia przedmitoów to jaki problem wynieść kompa ze sklepu?    

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Marzec 2007, 18:17:36 »
Cytuj
A co do tej książki to się mylisz. Nie wiem czy się da, ale jak już  napisałem, że skoro można latać, siedzieć po turecku w jądrze słońca   czy wyleciec poza układ słoneczny, to czemu nie dało by rady mocno się  skupić i unieść jakiegoś przedmiotu. Jeżeli by się dało, to życie byśmy  mieli naprawdę jak w bajce.
No właśnie tu jest niścisłość. Każdy może się tego nauczyć, czyli teoretycznie każdy kto ćwiczy to trochę dłużej mógłby w astralu przenosić rzeczy. Gdyby się tak działo, codziennie słyszelibyśmy o tajemniczych zniknięciach, niewidzialnych złodziejach czy sztabkach złota fruwających przed kamerami ochrony. Nie mówiąc już, że w ręce pierwszego matoła, który takowe umiejętności posiądzie mogły by trafić ważne rzeczy, dokumęty, nawet takie które ważyły by na losach państwa czy nawet świata. Nie mówiąc już o tysiącach ''szczęśliwych trafów'' na przeróżnych loteriach. Nie mówiąc nawet o wypadach jakie robili by terroryści. Nie musieli by się poświęcać żeby zdetonować autobys pełen niewiernych. Po co, przecież mogą to zrobić swoim ciałem astralnym. Krótko na świecie panowałby totalny chaos, tymczasem póki co jest jeszcze w miarę spokojnie. Hmm, moim zdaniem to w astralu jednak nie można wpływać na świat fizyczny. Można różne rzeczy oglądać, ale nie oddziaływać na nie. Co prawda jeszcze nigdy OBE nie doświadczyłem ale wydaje mi się to nielogiczne. Chyba że ktoś wie na ten temat coś konkretnego. (tylko nie mówić że do OBE są zdolni tylko uczciwi i sumienni którzy nie mają w dupie losów świata, albo że tylko nieliczni potrafią poruszać przedmioty ;]

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Marzec 2007, 18:36:32 »
Cytuj
No właśnie tu jest niścisłość. Każdy może się tego nauczyć, czyli teoretycznie każdy kto ćwiczy to trochę dłużej mógłby w astralu przenosić rzeczy. Gdyby się tak działo, codziennie słyszelibyśmy o tajemniczych zniknięciach, niewidzialnych złodziejach czy sztabkach złota fruwających przed kamerami ochrony.

Wiele osób pewnie uważa, że to są bzdury i absurd. Pewnie myślą ,, Po co tracić czas na to COÂŚ? I tak to jest wielkie kłamstwo... ,, Co do podnoszenia fizycznych przedmiotów, to rzeczywiście może się da i może tylko nieliczni to umieją, ale nic o tym nie mówią, gdyż by wszyscy zaczęli dokonywać projekcji w celach materialnych. OOBE jest jak ogień i nie warto z nim igrać. Co do loterii, to prawda. Idziesz w przyszłość... i jak już dalej pisałem. W sumie sam, gdy osiągnę stopień zaawansowany w projekcji astralnej to dokonam projekcji w przyszłość i wygram w totka. Choć to jest oszustwo ale mieć 6 milionów to naprawdę kupa szmalu i na dodatek wygrywać kolejne loterie.

Cytuj
Do zobaczenia w astralu ^^. (może kiedyś się uda;)

Jeżeli za jakiś czas kilka osób z forum posiądzie tę umiejętność w stopniu zaawansowanym, to będzie można się umawiać gdzie, o której godzinie i kiedy. Spotkać, pogadać, polać się niefizycznymi Urizielami...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Marzec 2007, 20:15:23 »
Śledziłem temat od początku jednak nie postanowiłem spróbować tej " magii " lecz w końcu i ja chciałem spróbować. Przeczytałem że Dragosani robił to przed snem, stwierdziłem że jest to najlepsze rozwiązanie. Skupiłem się i wyciszyłem. Nagle poczułem znany mi efekt....

Kiedyś jeszcze jak chodziłem do podstawówki, miałem trudności z zaspaniem, a zawsze chciałem się wyspać....sam nie wiem dlaczego. Dlatego zamykałem oczy i próbowałem o niczym nie myśleć (spałem naprzeciw drzwi), i po jakimś czasie zawsze przed sobą widziałem jakby ducha i otwierałem oczy, a tam nic nie było. Naprawdę było to dla mnie wtedy okropne i nie wiedziałem co z sobą zrobić. Jednak następnego dnia czułem się normalnie i nie czułem strachu. Zdarzało mi się to wiele razy.

Inny przypadek....
Niekiedy jeszcze za starych czasów bo wtedy zawsze się nudziłem i nie wiedziałem czym się zająć w przeciwieństwie do tego że teraz to nie mam czasu. No więc do tematu.....
jak się nudziłem to kładłem się na łóżku to sobie tak rozmyślałem i niekiedy słyszałem jakieś głosy w stylu:
""Pomocy; Krzysiek; Gdzie Jesteś"". Prawdę mówiąc nie robiłem sobie z tego nic. Jednak nadal mi się to robi, nieraz na drodze jak jest zupełna cisza słyszę jakieś głosy albo na ogrodzie, nieraz mi nie znane a nieraz znanych mi osób np. mamy, przyjaciół.

Nie wiem czy jest to związane z Projekcją Astralną, ale wcześniej nie miałem o niej zielonego pojęcia.
A co do samej Projekcji....
Przed snem ułożyłem się w niewygodnej pozycji do spania, skupiłem się i wyciszyłem...po chwili...ciarki, takie kratki białe na czarnym tle coś w rodzaju pajęczyny, później głosy różnych osób, głównie osób ze szkoły z tego samego dnia co w niej byłem, a później przed oczyma pojawiła mi się zjawa i już nie wytrzymałem i otworzyłem oczy po prostu się bałem....nie wiem ale naprawdę chciałbym tego jeszcze raz spróbować, jednak najpierw chciałbym abyście mi doradzili i posłuchać co o tym sądzicie. Sama Projekcja którą wykonałem trwała zaledwie 10 minut. Nie wiem czy to zbyt krótko....sam wiem że ja naprawdę potrafię się skupić i szybko wyrzucić z siebie myśli.....
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2007, 20:18:31 wysłana przez MeGorT »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marzec 2007, 20:34:15 »
Te krzyki, głosy i ciarki to oznaki OOBE. Widzę MeGorT'cie, że masz duże zdolności nadprzyrodzone skoro tak szybko udało Ci się TO osiągnąć. Spróbuj technikami z www.obe.cba.pl . Na pewno uda Ci się wyjść... Jeżeli będziesz dużo trenował, to w końcu będziesz mógł podróżować w czasie, przebywać w astralu dłużej i rozmawiać z nie fizycznymi istotami... A takie pytanie. Jak się wyciszyłeś, bo ja mam zawsze z tym problemy, a i rozluźniałeś ciało? A i zapomniał bym, właśnie ten strach ci skopał cały proces wejścia do astralu. Przez niego otworzyłeś oczy i przerwałeś to. Właśnie strach jest częstą przyczyną zakończenia projekcji, bo nie wiem czy ktoś jest taki odważny by nie przestraszyć się w astralu stojącego od siebie 6 metrowej bestii ( np. smoka albo innego zmutowanego draństwa )

Forum Tawerny Gothic

Odp: OOBE - Out of Body experience
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marzec 2007, 20:34:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top